AÖF-Halkla İlişkiler ve Reklamcılık

mavilimonata

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2018
1.688
3.406
Başlık var mı diye çok aradım ama bulamadım, o yüzden ben açayım dedim :)
Bu yıl yerleştim, bölümdaşlar olarak bu konuda bakalım bizi neler bekliyor:dondurma:
Yeni eğitim öğretim yılımız hayırlı olsun :KK200:

Alektemovik

Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2018
273
338
Başlık var mı diye çok aradım ama bulamadım, o yüzden ben açayım dedim :)
Bu yıl yerleştim, bölümdaşlar olarak bu konuda bakalım bizi neler bekliyor:dondurma:
Yeni eğitim öğretim yılımız hayırlı olsun :KK200:
Hayırlı olsun. Kayıt işlemleri ile ilgili bilginiz varsa beni aydınlatabilir misiniz. 8.5 aylık hamileyim git gel yapmak istemiyorum. Tek seferde işlerimi halletmem lazım.

mavilimonata

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2018
1.688
3.406
Hayırlı olsun. Kayıt işlemleri ile ilgili bilginiz varsa beni aydınlatabilir misiniz. 8.5 aylık hamileyim git gel yapmak istemiyorum. Tek seferde işlerimi halletmem lazım.
Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin :)
İnternet üzerinden kaydımı yaptırdım, 08:00-17:00 çalıştığım için harç ve büroya gitme işini ancak Cumartesi yapacağım. Kayıt sonunda bir döküm aldım onları götürmem gerekiyormuş ekstra bir durum var mı bilmiyorum bende gidince öğreneceğim maalesef :)

Alektemovik

Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2018
273
338
Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin :)
İnternet üzerinden kaydımı yaptırdım, 08:00-17:00 çalıştığım için harç ve büroya gitme işini ancak Cumartesi yapacağım. Kayıt sonunda bir döküm aldım onları götürmem gerekiyormuş ekstra bir durum var mı bilmiyorum bende gidince öğreneceğim maalesef :)
Amin inş:KK36:
Ok tesekkur ederim bilgilendirdiğiniz için:anneadayı:

Yukarı Alt