Aol

Kun fe yekunnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2016
814
497
Eski kredilerin eklenir canım silinmez ama ikisi arasında puan farkı oluyor meslek ile düz arasında.

O şimdi üniversite okuyor normal kazandı 4 yıllık okul öncesi öğretmenliği..

Sürekli karton mukavva bişiler keser yapıştırırdı çiçek böcek :)
Zor değil ya eğlenceli
Bakalım yarın iyice okulla detayli şekilde konuşayim kayıtlar bikac güne biticekmiş 24 yaşındayım çok gec kalmis gibi hissediyorum kendimi o_O:KK12: bakalım hayırlısı artık teşekkür ederim

Gunnes1927

18.01.2018 Bal oğlum iyiki hayatımızdasın ♡
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2016
1.213
1.359
Bakalım yarın iyice okulla detayli şekilde konuşayim kayıtlar bikac güne biticekmiş 24 yaşındayım çok gec kalmis gibi hissediyorum kendimi o_O:KK12: bakalım hayırlısı artık teşekkür ederim
Canım benim kuzenimin okulu bize çok yakındı bazen yanına giderdim sınıfında 52 yaşında bir abla vardı asıl mesleği kasaplıktı. Kızı Kıbrıs'ta çocuk gelişimi okuyormuş kendide heves etmişti.

Kuzenden duyduğum Şimdi kızı okul açmış, anneside o okulda öğretmen ( üniye gidiyor ayrıca. ) insan istesin yeter ki ...

Kun fe yekunnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2016
814
497
Canım benim kuzenimin okulu bize çok yakındı bazen yanına giderdim sınıfında 52 yaşında bir abla vardı asıl mesleği kasaplıktı. Kızı Kıbrıs'ta çocuk gelişimi okuyormuş kendide heves etmişti.

Kuzenden duyduğum Şimdi kızı okul açmış, anneside o okulda öğretmen ( üniye gidiyor ayrıca. ) insan istesin yeter ki ...
Maşallah iyi hırs yapmış kasap abla:KK53: banada gaz verdin bu arada ablayi duyunca :kızgın:

Yukarı Alt