• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
  1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
  2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
  3- Yüzünüze dokunmayın!
  4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
  5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
  5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

cisemsaran

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2014
4
2
Merhaba canlar, valla uzun aradan sonra tekrar burdayım. Valla insan bir şeyde çok mutlu olubca dağa taşa haykırıp yazası geliyor. Neyse gelelim konuya; cildim 1 yıldır aşırı kuru, mat, soluk ve aşırı ton farklılığı vardı. Bir de üzerine güneş ve akne lekeri😱 neyse en sonunda pes ederek başladım çarelere. Antalya’da rus bir güzellik uzmanı ile tanışmam sonucu bana direkt aquashine aşısı yaptır, cildin bebek gibi olur dedi. Tabi ilk bi ikilemde kalsamda denemede fayda var diyerek yaptırdım. Cildim ilk kremle uyuşturuldu ve iğne ile yüzümün tüm noktolarına enjekte edildi. Bir nevi nem aşısı. Faydaları aiırı çok; ışık dolgusu gibi bişeymiş. Ya bugün 3. Gün. Şaka gibi gören senin cildinde bi canlılık parlama aydınlanma var diyor. Tabii ben der miyim🤣🤣🙈 aa kendim maske falan yapıyorum ne bileyim desemde kimse yemiyor o derece bir hacim geldi cildime. Bildiğin kadın cildimi 5 yaş öncesine attı 1 seansta. Bi daha yapalım mı dedim. Bana, normalde 3 prosüdür yapılması gerekiyor ama senin cildinde 1 seans yeterli dedi. Türk merkezi olsa tabii hemen yapmalıyız der, bi de paraları peşin alırdı. Valla verdiğim para kuruşuna kadar helal olsun.
Cildiniz soluk, mat, lekeli, hacim kaybı, ince cizgi problemi varsa kesinliklee kesinlikle şiddetle tavsiye ediyorum. İnanın çok memnun kalacaksınız😍
 

Sademkubra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2019
79
26
Bende onumuzdeki carsamba Mehmet Akgune gitcem dudak dolgusu ve genclik asisi icin umarim bende bu sekilde sonuclar alirim.Kaz ayaklarim artik beni uzuyor.Bakim yaptiriyorum cilt bakiminada baslayacagim bakalim sevindim adiniza.
 
Yukarı Alt