aracınıza otostopçu alıyor musunuz ya da alır mısınız?

aracınıza otostopçu alır mısınız?

• Ankete Katılan
    44

PurpleRain

what if i'm the bad guy?
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
arkadaşlar ben üniversitede görev yapan bir insanım ve haliyle öğrenciler için önemli ulaşım yollarından biri de bu. en azından benim bulunduğum yerde çokça görülen bir durum. ben genel olarak aracıma otostopçu alırım.eşimle beraberken de sadece okulda değil, bazen başka yerlerde de (örneğin tatile gittiğimizde) güvenirsek alırız. siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

bekolim

baslangıc: 78.7 guncel kılom:70.4
Pro Üye
Emoji Skoru
959
Bilmiyorum bana pek guvenli gelmiyor
fakat kendi cevremizde yolda yaya giden yaslilar gordugumuzde egler
aliriz...

cadi kasanxix!

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
almam canım genel düşününce bu devirde herkese güvenilmiyor öğrenci veya yaşlıysa o ayrı tabi o zaman alırı sanırsam...

NaZaR_BoNCuGu

Güneş topla benim için!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
su zamanda soyle dusunursem kimseye guvenemezsinki almam ya
neler duyuyoruz.....

PurpleRain

what if i'm the bad guy?
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
ben kıyamıyorum öğrencilere, ya parası yoksa ya acelesi varsa diye düşünüyorum :a015:

NaZaR_BoNCuGu

Güneş topla benim için!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
canim tabiki oyle dusunmekde haklisin bunu her vicdani olanda dusunur ama su devirde kime nasil davranicani ne dusunceni bilemiyosunki ....dedim ya neler okuyoruz neler goruyoruz ....a.s.

D e r i n s u

Elinebelinedilinesahipol.
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
Ben yurt disinda yasiyorum.Ara sira otostop cekenleri görüyorum.Ama simdiye kadar hic arabama almadim.Prensip olarak tanimadigim kisileri almiyorum.Esimde ayni sekilde.Ne burada nede Türkiyenin yollarinda güvenemiyoruz.

PurpleRain

what if i'm the bad guy?
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Ben yurt disinda yasiyorum.Ara sira otostop cekenleri görüyorum.Ama simdiye kadar hic arabama almadim.Prensip olarak tanimadigim kisileri almiyorum.Esimde ayni sekilde.Ne burada nede Türkiyenin yollarinda güvenemiyoruz.
siz de haklısınız tabi gamyoncuiremsu

yorgun savaxsxçxix

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
20
Küçükken çok görmüşümdür Dolmabahçe civarında yukarıya üniversiteye doğru yürüyen öğrencileri arabalarına alanları. Çok hoşuma giden bir davranıştı o zamanlar.Büyüyünce arabam olursa ben de bu yolda bu yardımı yaparım derdim.

Ama zaman çok acımasız. Şimdi nerede o güven. Bana da mesela arabasına binmemi teklif eden bayan sürücüleri bile nazikçe geri çevirmiştim öğrencilik zamanlarımda. Kendim de alamam sanırım. Bir kez daha hatırladım, çocukluğumdan bu yana güzel İstanbul'un ne kadar da değiştiğini.:çok üzgünüm:

PurpleRain

what if i'm the bad guy?
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
ben de arabam olursa alırım derdim, sonra arabam oldu, baktım kimseyi umursamıyorum, kızdım kendime, almaya çalışıyorum, özellikle de kız öğrencileri.

Yukarı Alt