Aralık 2007 anneleri

çokoprens

iki prens annesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
:emir_bebek: selam bayanlar. nisan ayında hamile kalıp aralık ayında doğum yapacak anneler bütün duygularımızı burada paylaşmaya ne dersiniz hafta hafta bebeğimizin gelişimleri hakkında konuşalım. en son 21 nisanda doktora giitm henüz bir kese halinde bebeğim kalp atışlarını duymak için 15 gün sonra çağırdı doktor ya sizin bebişler nasıl, sizlerden cvp bekliyorumm, yalnız bırakmayın:emir_bebek:

E

EU1

Ziyaretçi
hey hamiş arkadaşlarım kimler bu yılın son bebeklerini doğuracak acaba. Paylaşımlarınızı bekliyorum. ben kısmetse Aralık ayında doğum yapacağım inşallah

E

EU1

Ziyaretçi
doğru diyosun egemencim galiba aralık ayında tek doğum yapacak olan benim:) Güzelmi bilmiyorum tabi.

SARI KIZ

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Ne güzel bebeğin yay burcu olucak:)) bende yay burcuyum ama benim bebiş
ekimde gelicek kısmetse.

bigsize83

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
sevaaar bende aralık annesiyim tatlımm.kısmetse 14 aralık doğum tarihi:))

E

EU1

Ziyaretçi
ne demek kabul ederseniz zeynepcim. ne güzel tecrübeli bir aralık annesi var aramızda. sarı kız yay burcu hakkında çok fazla bir bilgim yok canım. güzel bir burçtur inşallah. bıgsıze canım benimde 11 aralık gözüküyor doğumum kısmetse

SARI KIZ

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Biraz zorlanıcaksın canım, azcık asiyiz çok okuruz eğlenmeyi severiz.Ama annemize çok düşkünüzdür:)

Z

zeyneps

Ziyaretçi
Asla Emir Almayi Sevmezler. Ben Kizimla Hep Rica Ile Konuşurum ayrıca organize etmeyi çok sever

Yukarı Alt