Aralık 2019 tüp bebek yaptıranlar

Kardanadam33

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2019
75
43
32
Merhaba arkadaşlar, dondurulmuş embriyo transferi ile 2. Tüp bebeğimi 2 Aralık günü koydurdum. İnşallah pozitif haberler vermek nasip olur. Embriyo kalite 4aa. İlk tüp bebek temmuzda konulmuştu. Pozitifti. Ancak 5+3 günlükken düşük yaptım. O embriyo kalitesi de 4aa idi. Bu arada bahçeci fulya güvenç karlıkaya doktorum. 2. Tüp bebek tedavısı olupta pozitif olanlar var ise aranızda bana azıcık umut olun. Yine aynı şeyleri yaşarım diye çok korkuyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

gkaraca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2019
1.005
779
32
Yani insan umut etmeden yaşayamiyor. Alacak nefesi yiyecek ekmeği varsa gelir dünyaya. Sadece ilac uyari vb seyleri tam yapin bolca dua edin sadaka verin. Mesela bi ihtiyaci olan cocuğa bot alin kiş günü. Gerisi rabbime kalmiş. İkinci ve digerlerinde basari sansi artiyor tabiki. Tez zamanda kucaginiza almayi nasip etsin rabbim

Lilyum15

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2017
642
340
33
Kızlar dün histereskopimi oldum .çizik atıldı. ..bana adet olunca gel dedi doktor. Dondurulmusu ne zaman koyar? Doğum kontrol hapı kullanıyorum şu an o bitince adet olacaksin dedi..2 tane dondurulmuş koyucam

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-09-2020

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 40 gün kaldı.

Doğum sırasında kan kaybı kaçınılmaz olduğu için, bu arada plasenta rahim duvarından ayrılmak zorundadır. Kan fazlalığından dolayı, bir miktar kan kaybı aşırı risk oluşturmaz. Bol miktarada sıvı tüketmeye, yeterli demir, kalsiyum, bakır ve K Vitamini almaya devam etmelisiniz. Bebeğinizin başı aşağıya dönerek doğuma hazırlanıyor olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Meral Kaplanci

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
26 Mart 2019
185
87
36
canım bir kere iyi ve güvenilir bir merkezdesin için rahat olsun. bahçeci gerçekten kaliteli bir yer. hiç aklına olumsuz durum getirme inşallah pozitif sonuç alacaksın

beyzalcy

Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2019
99
74
28
Merhaba arkadaşlar, dondurulmuş embriyo transferi ile 2. Tüp bebeğimi 2 Aralık günü koydurdum. İnşallah pozitif haberler vermek nasip olur. Embriyo kalite 4aa. İlk tüp bebek temmuzda konulmuştu. Pozitifti. Ancak 5+3 günlükken düşük yaptım. O embriyo kalitesi de 4aa idi. Bu arada bahçeci fulya güvenç karlıkaya doktorum. 2. Tüp bebek tedavısı olupta pozitif olanlar var ise aranızda bana azıcık umut olun. Yine aynı şeyleri yaşarım diye çok korkuyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun.
İnsaallah olumlu sonuc alirsin canim icini derah tut bu surecte dua edip guzel dusunmek ve kendimize dikkat etmeketen baska elden gelen bisey yok. İnsaallah hepimizde kucagimza yavrularimizi aldigimiz gunu hayirlsi ile goruruz. Bende ilk deneme 30 kasimda transfer oldu gerçekten cok zor gecen gunlermis yani daha dogrusu geçmeyen gunler 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Kardanadam33

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2019
75
43
32
İnsaallah olumlu sonuc alirsin canim icini derah tut bu surecte dua edip guzel dusunmek ve kendimize dikkat etmeketen baska elden gelen bisey yok. İnsaallah hepimizde kucagimza yavrularimizi aldigimiz gunu hayirlsi ile goruruz. Bende ilk deneme 30 kasimda transfer oldu gerçekten cok zor gecen gunlermis yani daha dogrusu geçmeyen gunler 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
İnşallah canım 🤲 bekleyiş çok zor. Pazar günü idrarda test yapmak istiyorum. Önceki tüp bebekte 6. Günde idrar testinde çıkmıştı. Bakalım bunda çıkacak mı? Herşeyin hayırlısı olsun. 🥰

Kardanadam33

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2019
75
43
32
Yani insan umut etmeden yaşayamiyor. Alacak nefesi yiyecek ekmeği varsa gelir dünyaya. Sadece ilac uyari vb seyleri tam yapin bolca dua edin sadaka verin. Mesela bi ihtiyaci olan cocuğa bot alin kiş günü. Gerisi rabbime kalmiş. İkinci ve digerlerinde basari sansi artiyor tabiki. Tez zamanda kucaginiza almayi nasip etsin rabbim
Aynen öyle! Nasipten öte yol yok. Ama iste umutta Allah'tandır. Umut ediyoruz ve olumsuz birsey yaşamaktan korkuyorum. Olumsuz olsada o da Allahın takdiri. Allahım herşeyin hayırlısını versin. Kolay değilmiş bu süreç. Ha demeyle çocuk olmuyormuş. Allahım sınavımızı kolaylaştırsın 🤲

Canend

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2018
223
120
39
Hayırlı olsun ben de yeni bugün başladım

lilabeyaz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2019
3
9
36
Selam kızlar. Ben de bir cok denemeden sonra geçen ay minnaklarımın transferini yaptırdım. Tutmuş görünüyor. Betalar katlıyor şükür ki. Çarşamba günü kese/leri görmeye gideceğiz. Çok heyecanlıyım. Tanışmıyoruz sizinle. Ama en iyi sizin anlayacağınızı biliyorum bu heyecanı. Dilerim sonunda hepimiz kucağımıza alırız kuzularımızı..

Freee deniz

Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2019
282
298
Transfer günümüz aynı sizinle. Test günü ne zaman sizin 14 aralık benimki. Günler geçmiyor. Benimkide dondurulmuş 3. Gün grade 2 😊

Freee deniz

Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2019
282
298
İnşallah sağlıkla mutlu haberler alırız canım

Kardanadam33

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2019
75
43
32
Selam kızlar. Ben de bir cok denemeden sonra geçen ay minnaklarımın transferini yaptırdım. Tutmuş görünüyor. Betalar katlıyor şükür ki. Çarşamba günü kese/leri görmeye gideceğiz. Çok heyecanlıyım. Tanışmıyoruz sizinle. Ama en iyi sizin anlayacağınızı biliyorum bu heyecanı. Dilerim sonunda hepimiz kucağımıza alırız kuzularımızı..
Ayy maşallah 🧿 Bende dün yani pazar günü test yaptım normal gebelik testi ile. Çok silik çıktı. Sabah sağlık ocağına gideceğim. İğnem var. Onu yaptırırken kan vereceğim az da olsa çıkar diye düşünüyorum. Hadi bakalım hayırlısı olsun.

Kardanadam33

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2019
75
43
32
Transfer günümüz aynı sizinle. Test günü ne zaman sizin 14 aralık benimki. Günler geçmiyor. Benimkide dondurulmuş 3. Gün grade 2 😊
Ayy hadi inşallah güzel haberleri birbirimize vermek nasip olur. Benım test günüm 13 Aralık. Ama ben evde idrarda yaptım. Çok hafif 2. Cizgiyi gördüm. Önemli olan gebeliğin ilerlemesi. Benım ilk tüp bebekte olumluydu. Ancak kaybettim. İnşallah 🤲 bir daha aynı şeyleri yaşamam. Benim 5. Gün embriyosu.

Freee deniz

Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2019
282
298
Ayy hadi inşallah güzel haberleri birbirimize vermek nasip olur. Benım test günüm 13 Aralık. Ama ben evde idrarda yaptım. Çok hafif 2. Cizgiyi gördüm. Önemli olan gebeliğin ilerlemesi. Benım ilk tüp bebekte olumluydu. Ancak kaybettim. İnşallah 🤲 bir daha aynı şeyleri yaşamam. Benim 5. Gün embriyosu.
Canımmm inşallah sağlıkla devam eder bu sefer. Kaçıncı gün yaptın idrar testini benim bugün 7. Gün ve hayalet çizgi bile yok. Yapmıycam bu sefer idrar testi diyodum ama dayanamadım

Brcumt

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2019
191
197
29
Merhabalar ben de 3 aralıkta 5. Gün embriyosu transfer oldum iki tane. Dünden beri test yapıyorum negatif çıkıyor bugün erken gebelik testi yaptım hatta ilk idrarla yine çıkmadı. Diğerinden 5. Gün akşam testte silik çıkmıştı 😞

Freee deniz

Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2019
282
298
Merhabalar ben de 3 aralıkta 5. Gün embriyosu transfer oldum iki tane. Dünden beri test yapıyorum negatif çıkıyor bugün erken gebelik testi yaptım hatta ilk idrarla yine çıkmadı. Diğerinden 5. Gün akşam testte silik çıkmıştı 😞
Bence erken test için moralinizi bozmayın şimdiden. İnşallah tutmuştur. 2 aralık benimde transferim. Belirti var mı hiçbir şey hissediyor musunuz