Aralık 2019 tüp bebek yaptıranlar

Kardanadam33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2019
74
43
Merhaba arkadaşlar, dondurulmuş embriyo transferi ile 2. Tüp bebeğimi 2 Aralık günü koydurdum. İnşallah pozitif haberler vermek nasip olur. Embriyo kalite 4aa. İlk tüp bebek temmuzda konulmuştu. Pozitifti. Ancak 5+3 günlükken düşük yaptım. O embriyo kalitesi de 4aa idi. Bu arada bahçeci fulya güvenç karlıkaya doktorum. 2. Tüp bebek tedavısı olupta pozitif olanlar var ise aranızda bana azıcık umut olun. Yine aynı şeyleri yaşarım diye çok korkuyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

gkaraca

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2019
714
448
Yani insan umut etmeden yaşayamiyor. Alacak nefesi yiyecek ekmeği varsa gelir dünyaya. Sadece ilac uyari vb seyleri tam yapin bolca dua edin sadaka verin. Mesela bi ihtiyaci olan cocuğa bot alin kiş günü. Gerisi rabbime kalmiş. İkinci ve digerlerinde basari sansi artiyor tabiki. Tez zamanda kucaginiza almayi nasip etsin rabbim

Lilyum15

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2017
488
224
Kızlar dün histereskopimi oldum .çizik atıldı. ..bana adet olunca gel dedi doktor. Dondurulmusu ne zaman koyar? Doğum kontrol hapı kullanıyorum şu an o bitince adet olacaksin dedi..2 tane dondurulmuş koyucam

Bernaistanbul

❤️🌿
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2015
812
496
Bu embryo kalitesini nerden biliyorsunuz.? Bana doktor hic bisey söylemedi de.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-08-2020

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 199 gün kaldı.

Bebeğinizin yeni bir refleksi oluştu; Artık bebeğinizin başına dokunulduğunda ağzını açıyor. Buna aranma refleksi denir ve bebeğin besin kaynağını bulmasına yardımcı olur. Bebeğiniz doğduktan sonra emme işlemini bu refleks ile yapacaktır. Kalıcı dişler için diş tomurcukları ve ses telleri haline dönüşecek mebranlar(zarlar) bu hafta oluşmaya başlarlar. Bugün bebeğinizin mesane kesesi de oluşmaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

beyzalcy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2019
98
73
Merhaba arkadaşlar, dondurulmuş embriyo transferi ile 2. Tüp bebeğimi 2 Aralık günü koydurdum. İnşallah pozitif haberler vermek nasip olur. Embriyo kalite 4aa. İlk tüp bebek temmuzda konulmuştu. Pozitifti. Ancak 5+3 günlükken düşük yaptım. O embriyo kalitesi de 4aa idi. Bu arada bahçeci fulya güvenç karlıkaya doktorum. 2. Tüp bebek tedavısı olupta pozitif olanlar var ise aranızda bana azıcık umut olun. Yine aynı şeyleri yaşarım diye çok korkuyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun.
İnsaallah olumlu sonuc alirsin canim icini derah tut bu surecte dua edip guzel dusunmek ve kendimize dikkat etmeketen baska elden gelen bisey yok. İnsaallah hepimizde kucagimza yavrularimizi aldigimiz gunu hayirlsi ile goruruz. Bende ilk deneme 30 kasimda transfer oldu gerçekten cok zor gecen gunlermis yani daha dogrusu geçmeyen gunler 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Kardanadam33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2019
74
43
İnsaallah olumlu sonuc alirsin canim icini derah tut bu surecte dua edip guzel dusunmek ve kendimize dikkat etmeketen baska elden gelen bisey yok. İnsaallah hepimizde kucagimza yavrularimizi aldigimiz gunu hayirlsi ile goruruz. Bende ilk deneme 30 kasimda transfer oldu gerçekten cok zor gecen gunlermis yani daha dogrusu geçmeyen gunler 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
İnşallah canım 🤲 bekleyiş çok zor. Pazar günü idrarda test yapmak istiyorum. Önceki tüp bebekte 6. Günde idrar testinde çıkmıştı. Bakalım bunda çıkacak mı? Herşeyin hayırlısı olsun. 🥰

Kardanadam33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2019
74
43
Yani insan umut etmeden yaşayamiyor. Alacak nefesi yiyecek ekmeği varsa gelir dünyaya. Sadece ilac uyari vb seyleri tam yapin bolca dua edin sadaka verin. Mesela bi ihtiyaci olan cocuğa bot alin kiş günü. Gerisi rabbime kalmiş. İkinci ve digerlerinde basari sansi artiyor tabiki. Tez zamanda kucaginiza almayi nasip etsin rabbim
Aynen öyle! Nasipten öte yol yok. Ama iste umutta Allah'tandır. Umut ediyoruz ve olumsuz birsey yaşamaktan korkuyorum. Olumsuz olsada o da Allahın takdiri. Allahım herşeyin hayırlısını versin. Kolay değilmiş bu süreç. Ha demeyle çocuk olmuyormuş. Allahım sınavımızı kolaylaştırsın 🤲

Yukarı Alt