ARALIK AYINDA TRANSFER YAPTIRACAKLAR !!!

szryk

Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2019
528
432
Arkadaşlar benim muhtemelen aralık ayı sonunda transfer işlemim yapılacak. İlk denemem ve sürekli acaba tutacak mı ? , nasıl olucak diye düşünüyorum , araştırıyorum. Ben mi bu kadar kafama taktım yoksa benim gibi çok düşünenler var mı ?
Bir de transfer öncesi neler yapıyorsunuz birbirimize anlatıp destek olalım lütfen :dua:

Kızlar listeye ekleyeceklerim olacağı için buraya attım listeyi.
:KK200:TOPİĞİMİZİN POZİTİFLERİ :KK200:

1. @nanim
  2. @pawlover
  3. @Tsngnl
  4. @kurdanciaysel
  5. @Asena27
  6. @Leom90
  7. @Rainbow66
  8. @Remell
  9. @Elakaratas07
  10. @nino5585
  11. @Eylul3838
  12. @Tekistedigimbebegim
  13. @ys_pasa
  14. @sevdacann
  15. @Thistle
  16. @Yuniko
  17. @H M
  18. @Mutlu_1mesut
  19. @Memure0672
  20. @Aloha16
  21. @okyanus4289
  22. @Browni61
  23. @Peri alara
  24. @23Narinim23
  25. @szryk

Son düzenleme:

nanim

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2019
378
506
Canım şimdiden hayırlı olsun inşallah :) bende Pazartesi transfer oldum 23ünde test gününü bekliyorum, benim gibi isteyen herkese aratmasın Allah... mutlaka kafana takacaksın düşüneceksin bu insanın doğası.. takmıyorum diyen yalan söyler. Ama bunu hayatının akışını engelleyecek uykularını kaçıracak derecede yapma. Anın tadını çıkart. Ben mesela şöyle düşünüyorum tutsa da tutmasa da 12 günlüğüne karnımda bebek var :) hep olumlu ol. Hatta ben transfere girmeden eşimle tartıştım çıktığımda hala konuşmuyorduk. Sağolsun o da bayaaaaa anlayışlıdır :)))) ama takmadım artık benim bebeğim var diye :) inşallah sevineceğin sonuçlar alırsın... bence bunu unutma olumsuz düşünmek olumsuzluk getirir... zaten olumsuz olunca üzüleceğiz (inşallah olmaz) en azından şu test gününe kadar karnımızdakinin tadını çıkartalım :) hayırlısıyla transferini ol,duanı et, her gün yarım nar ve bir dilim ananas yiyip bol bol su iç. İlk iki gün evde dinlen, sonrasında 15,20 dakikalık yürüyüşler yap ve üşütme. Allah yardımcın olsun.:KK200::anneadayı:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-07-2020

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 161 gün kaldı.

Bu hafta içinde bebeğiniz hızlı ve tüm vücut olarak büyüdü. Mecvut yapı ve uzuvları genişledi ve daha gelişmiş hale geldi. Bebeğinizde yeni bir yapı oluşmadı. Bebeğinizdeki büyüme atağı, aynı şekilde sizde de gözleniyor. Meyve, sebze, tahıl, kepek gibi içinde yüksek miktarda lif içerin gıdalar tüketmek, kabızlık sorununuza yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

szryk

Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2019
528
432
Canım şimdiden hayırlı olsun inşallah :) bende Pazartesi transfer oldum 23ünde test gününü bekliyorum, benim gibi isteyen herkese aratmasın Allah... mutlaka kafana takacaksın düşüneceksin bu insanın doğası.. takmıyorum diyen yalan söyler. Ama bunu hayatının akışını engelleyecek uykularını kaçıracak derecede yapma. Anın tadını çıkart. Ben mesela şöyle düşünüyorum tutsa da tutmasa da 12 günlüğüne karnımda bebek var :) hep olumlu ol. Hatta ben transfere girmeden eşimle tartıştım çıktığımda hala konuşmuyorduk. Sağolsun o da bayaaaaa anlayışlıdır :)))) ama takmadım artık benim bebeğim var diye :) inşallah sevineceğin sonuçlar alırsın... bence bunu unutma olumsuz düşünmek olumsuzluk getirir... zaten olumsuz olunca üzüleceğiz (inşallah olmaz) en azından şu test gününe kadar karnımızdakinin tadını çıkartalım :) hayırlısıyla transferini ol,duanı et, her gün yarım nar ve bir dilim ananas yiyip bol bol su iç. İlk iki gün evde dinlen, sonrasında 15,20 dakikalık yürüyüşler yap ve üşütme. Allah yardımcın olsun.:KK200::anneadayı:
Yaaaa çok güzel anlatmışsın teşekkür ederim :) Amin... inşallah sende güzel haberi alırsın. O kadar umut ediyoruz , tedavi süreci ee bide maliyeti derken insanı yoruyor gerçekten. Allah yüzümüze baksın ne diyeyim :dua: Bu arada 23 ü geç olmuyor mu ? Yani burda bakıyorum da herkes 10. günde yapmış oluyor testini :))

nanim

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2019
378
506
Yaaaa çok güzel anlatmışsın teşekkür ederim :) Amin... inşallah sende güzel haberi alırsın. O kadar umut ediyoruz , tedavi süreci ee bide maliyeti derken insanı yoruyor gerçekten. Allah yüzümüze baksın ne diyeyim :dua: Bu arada 23 ü geç olmuyor mu ? Yani burda bakıyorum da herkes 10. günde yapmış oluyor testini :))
Amin inşallah, isteyen herkese nasip etsin Allah :)
Doktor 23’ünde yapın test dediği için öyle yapacağım. Galiba benim ki 3. Gün transferi ondan 12 gün bekleyeceğim. Sanki sonucu öğrenmek istemiyor gibiyim ben. :) kötüsünden korkuyorum :) bilmezsem hep hamile hissederim :))))

Bu hafta içinde bebeğiniz hızlı ve tüm vücut olarak büyüdü. Mecvut yapı ve uzuvları genişledi ve daha gelişmiş hale geldi. Bebeğinizde yeni bir yapı oluşmadı. Bebeğinizdeki büyüme atağı, aynı şekilde sizde de gözleniyor. Meyve, sebze, tahıl, kepek gibi içinde yüksek miktarda lif içerin gıdalar tüketmek, kabızlık sorununuza yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

szryk

Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2019
528
432
Amin inşallah, isteyen herkese nasip etsin Allah :)
Doktor 23’ünde yapın test dediği için öyle yapacağım. Galiba benim ki 3. Gün transferi ondan 12 gün bekleyeceğim. Sanki sonucu öğrenmek istemiyor gibiyim ben. :) kötüsünden korkuyorum :) bilmezsem hep hamile hissederim :))))
Canım peki ilk denemen mi ? Benimde 3. gün transferi olacak ve bende ilk tedirgin olmuştum ama sonra baktım 3 veya 5 farketmiyor. Allah nasip etmişse oluyor zaten. Taze embryo muydu senin ?

zehraa13

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2018
26
11
Canım şimdiden hayırlı olsun inşallah :) bende Pazartesi transfer oldum 23ünde test gününü bekliyorum, benim gibi isteyen herkese aratmasın Allah... mutlaka kafana takacaksın düşüneceksin bu insanın doğası.. takmıyorum diyen yalan söyler. Ama bunu hayatının akışını engelleyecek uykularını kaçıracak derecede yapma. Anın tadını çıkart. Ben mesela şöyle düşünüyorum tutsa da tutmasa da 12 günlüğüne karnımda bebek var :) hep olumlu ol. Hatta ben transfere girmeden eşimle tartıştım çıktığımda hala konuşmuyorduk. Sağolsun o da bayaaaaa anlayışlıdır :)))) ama takmadım artık benim bebeğim var diye :) inşallah sevineceğin sonuçlar alırsın... bence bunu unutma olumsuz düşünmek olumsuzluk getirir... zaten olumsuz olunca üzüleceğiz (inşallah olmaz) en azından şu test gününe kadar karnımızdakinin tadını çıkartalım :) hayırlısıyla transferini ol,duanı et, her gün yarım nar ve bir dilim ananas yiyip bol bol su iç. İlk iki gün evde dinlen, sonrasında 15,20 dakikalık yürüyüşler yap ve üşütme. Allah yardımcın olsun.:anneadayı:
ne güzel anlatmışsınız ne güzel moral verdiniz anlatamam :KK200: bakış açınız çok güzel .. benim de bu ay yumurta toplamam oldu. aralık ayında da transferim olacak allahın izniyle. rabbbim hepimizin yardımcısı olsun.

nanim

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2019
378
506
Canım peki ilk denemen mi ? Benimde 3. gün transferi olacak ve bende ilk tedirgin olmuştum ama sonra baktım 3 veya 5 farketmiyor. Allah nasip etmişse oluyor zaten. Taze embryo muydu senin ?
Aynen canım tazen embriyo ve ilk deneme. Cumartesi test günüm duramıyorum çok heyecanlıyım :KK43:
Sen hamile misin yoksa transfer oldu bekliyor musun?

nanim

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2019
378
506
ne güzel anlatmışsınız ne güzel moral verdiniz anlatamam :KK200: bakış açınız çok güzel .. benim de bu ay yumurta toplamam oldu. aralık ayında da transferim olacak allahın izniyle. rabbbim hepimizin yardımcısı olsun.
Yumurta ve sperm varsa Allah ömür verdikçe Ümit var inşallah :) Umarım siz de güzel haberler alırsınız, hiç birimizin kucağı boş kalmaz inşalllah :)

Yukarı Alt