ARALIK AYINDA TRANSFER YAPTIRACAKLAR !!!

ozlem_624

Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2019
179
115
Arkadaşlar benim muhtemelen aralık ayı sonunda transfer işlemim yapılacak. İlk denemem ve sürekli acaba tutacak mı ? , nasıl olucak diye düşünüyorum , araştırıyorum. Ben mi bu kadar kafama taktım yoksa benim gibi çok düşünenler var mı ?
Bir de transfer öncesi neler yapıyorsunuz birbirimize anlatıp destek olalım lütfen :dua:

nanim

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2019
205
245
Canım şimdiden hayırlı olsun inşallah :) bende Pazartesi transfer oldum 23ünde test gününü bekliyorum, benim gibi isteyen herkese aratmasın Allah... mutlaka kafana takacaksın düşüneceksin bu insanın doğası.. takmıyorum diyen yalan söyler. Ama bunu hayatının akışını engelleyecek uykularını kaçıracak derecede yapma. Anın tadını çıkart. Ben mesela şöyle düşünüyorum tutsa da tutmasa da 12 günlüğüne karnımda bebek var :) hep olumlu ol. Hatta ben transfere girmeden eşimle tartıştım çıktığımda hala konuşmuyorduk. Sağolsun o da bayaaaaa anlayışlıdır :)))) ama takmadım artık benim bebeğim var diye :) inşallah sevineceğin sonuçlar alırsın... bence bunu unutma olumsuz düşünmek olumsuzluk getirir... zaten olumsuz olunca üzüleceğiz (inşallah olmaz) en azından şu test gününe kadar karnımızdakinin tadını çıkartalım :) hayırlısıyla transferini ol,duanı et, her gün yarım nar ve bir dilim ananas yiyip bol bol su iç. İlk iki gün evde dinlen, sonrasında 15,20 dakikalık yürüyüşler yap ve üşütme. Allah yardımcın olsun.:KK200::anneadayı:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-08-2020

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 233 gün kaldı.

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin el plakları görünmeye başlayacak. Her bir el plağı elleri ve parmakları oluşturacak dokuları içermektedir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 7-9 mm. Bebeğinizin plasenta gelişimi başlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ozlem_624

Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2019
179
115
Canım şimdiden hayırlı olsun inşallah :) bende Pazartesi transfer oldum 23ünde test gününü bekliyorum, benim gibi isteyen herkese aratmasın Allah... mutlaka kafana takacaksın düşüneceksin bu insanın doğası.. takmıyorum diyen yalan söyler. Ama bunu hayatının akışını engelleyecek uykularını kaçıracak derecede yapma. Anın tadını çıkart. Ben mesela şöyle düşünüyorum tutsa da tutmasa da 12 günlüğüne karnımda bebek var :) hep olumlu ol. Hatta ben transfere girmeden eşimle tartıştım çıktığımda hala konuşmuyorduk. Sağolsun o da bayaaaaa anlayışlıdır :)))) ama takmadım artık benim bebeğim var diye :) inşallah sevineceğin sonuçlar alırsın... bence bunu unutma olumsuz düşünmek olumsuzluk getirir... zaten olumsuz olunca üzüleceğiz (inşallah olmaz) en azından şu test gününe kadar karnımızdakinin tadını çıkartalım :) hayırlısıyla transferini ol,duanı et, her gün yarım nar ve bir dilim ananas yiyip bol bol su iç. İlk iki gün evde dinlen, sonrasında 15,20 dakikalık yürüyüşler yap ve üşütme. Allah yardımcın olsun.:KK200::anneadayı:
Yaaaa çok güzel anlatmışsın teşekkür ederim :) Amin... inşallah sende güzel haberi alırsın. O kadar umut ediyoruz , tedavi süreci ee bide maliyeti derken insanı yoruyor gerçekten. Allah yüzümüze baksın ne diyeyim :dua: Bu arada 23 ü geç olmuyor mu ? Yani burda bakıyorum da herkes 10. günde yapmış oluyor testini :))

nanim

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2019
205
245
Yaaaa çok güzel anlatmışsın teşekkür ederim :) Amin... inşallah sende güzel haberi alırsın. O kadar umut ediyoruz , tedavi süreci ee bide maliyeti derken insanı yoruyor gerçekten. Allah yüzümüze baksın ne diyeyim :dua: Bu arada 23 ü geç olmuyor mu ? Yani burda bakıyorum da herkes 10. günde yapmış oluyor testini :))
Amin inşallah, isteyen herkese nasip etsin Allah :)
Doktor 23’ünde yapın test dediği için öyle yapacağım. Galiba benim ki 3. Gün transferi ondan 12 gün bekleyeceğim. Sanki sonucu öğrenmek istemiyor gibiyim ben. :) kötüsünden korkuyorum :) bilmezsem hep hamile hissederim :))))

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin el plakları görünmeye başlayacak. Her bir el plağı elleri ve parmakları oluşturacak dokuları içermektedir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 7-9 mm. Bebeğinizin plasenta gelişimi başlar.

ozlem_624

Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2019
179
115
Amin inşallah, isteyen herkese nasip etsin Allah :)
Doktor 23’ünde yapın test dediği için öyle yapacağım. Galiba benim ki 3. Gün transferi ondan 12 gün bekleyeceğim. Sanki sonucu öğrenmek istemiyor gibiyim ben. :) kötüsünden korkuyorum :) bilmezsem hep hamile hissederim :))))
Canım peki ilk denemen mi ? Benimde 3. gün transferi olacak ve bende ilk tedirgin olmuştum ama sonra baktım 3 veya 5 farketmiyor. Allah nasip etmişse oluyor zaten. Taze embryo muydu senin ?

zehraa13

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2018
15
4
Canım şimdiden hayırlı olsun inşallah :) bende Pazartesi transfer oldum 23ünde test gününü bekliyorum, benim gibi isteyen herkese aratmasın Allah... mutlaka kafana takacaksın düşüneceksin bu insanın doğası.. takmıyorum diyen yalan söyler. Ama bunu hayatının akışını engelleyecek uykularını kaçıracak derecede yapma. Anın tadını çıkart. Ben mesela şöyle düşünüyorum tutsa da tutmasa da 12 günlüğüne karnımda bebek var :) hep olumlu ol. Hatta ben transfere girmeden eşimle tartıştım çıktığımda hala konuşmuyorduk. Sağolsun o da bayaaaaa anlayışlıdır :)))) ama takmadım artık benim bebeğim var diye :) inşallah sevineceğin sonuçlar alırsın... bence bunu unutma olumsuz düşünmek olumsuzluk getirir... zaten olumsuz olunca üzüleceğiz (inşallah olmaz) en azından şu test gününe kadar karnımızdakinin tadını çıkartalım :) hayırlısıyla transferini ol,duanı et, her gün yarım nar ve bir dilim ananas yiyip bol bol su iç. İlk iki gün evde dinlen, sonrasında 15,20 dakikalık yürüyüşler yap ve üşütme. Allah yardımcın olsun.:anneadayı:
ne güzel anlatmışsınız ne güzel moral verdiniz anlatamam :KK200: bakış açınız çok güzel .. benim de bu ay yumurta toplamam oldu. aralık ayında da transferim olacak allahın izniyle. rabbbim hepimizin yardımcısı olsun.

nanim

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2019
205
245
Canım peki ilk denemen mi ? Benimde 3. gün transferi olacak ve bende ilk tedirgin olmuştum ama sonra baktım 3 veya 5 farketmiyor. Allah nasip etmişse oluyor zaten. Taze embryo muydu senin ?
Aynen canım tazen embriyo ve ilk deneme. Cumartesi test günüm duramıyorum çok heyecanlıyım :KK43:
Sen hamile misin yoksa transfer oldu bekliyor musun?

nanim

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2019
205
245
ne güzel anlatmışsınız ne güzel moral verdiniz anlatamam :KK200: bakış açınız çok güzel .. benim de bu ay yumurta toplamam oldu. aralık ayında da transferim olacak allahın izniyle. rabbbim hepimizin yardımcısı olsun.
Yumurta ve sperm varsa Allah ömür verdikçe Ümit var inşallah :) Umarım siz de güzel haberler alırsınız, hiç birimizin kucağı boş kalmaz inşalllah :)

Yukarı Alt