• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Aralık ayında tüp bebeğe başlayacaklar buraya

teolog8579

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2018
2.545
4.638
Ben varım canım amh 0,7 çıktı yaşım 28 adetliyken 8 yumurta gözüktü 7si toplandı 3 olgundu Ve döllendi Tek embriyo transfer edildi şükür pozitif oldu keseyi gördük kalp atışını bekliyoruz inşallah sende hayırlı haberler alırsın
Sizin taze embriyo transferi mi oldu? Yoksa donduruldu mu? Benim de bugün yumurta toplandı. 7 yumurta oluşmuştu. 5 gün sonra transfer olacak galiba. Hiçbiri döllenmz diye çok endişeliyim. Sanırım ilk denemem olduğu için

Mavili hatun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2018
1.507
980
Sizin taze embriyo transferi mi oldu? Yoksa donduruldu mu? Benim de bugün yumurta toplandı. 7 yumurta oluşmuştu. 5 gün sonra transfer olacak galiba. Hiçbiri döllenmz diye çok endişeliyim. Sanırım ilk denemem olduğu için
TAze canım hiç kendini yorma neden döllenmesin 1 tanesi döllense yeter bana tek yumurta transfer edilmişt tuttu şükür zaten arayıp haber verirler inşallah hayırlı sonuç alırsın

Translokasyon1521

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2013
2.887
3.947
Kizlar dun transfer oldum. Uyku arasnda karin ustu yatmisim bisey olurmuuuu

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-10-2020

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 129 gün kaldı.

Önümüzdeki günlerde lanugo (geçici tüyler) bebeğinizi kaplamaya devam edecek. Ayaklarınızda ve bacaklarınızda oluşan kramplar ve ayak bileklerinizde ve bacaklarınızda şişmeler dikkate değer derecede devam ediyor. Uzun süre ayakta durmak, yorgunluk ve diyetinizde bulunana çok fazla miktarda fosfor veya az miktarda kalsiyum bu kramp sorununun nedenlerinden olabilir. Artık bebeğiniz düzenli olarak uyuyor ve uyanıyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Lilyum15

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2017
640
334

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-09-2020

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 115 gün kaldı.

Bebeğiniz düzenli, sabit hızla büyümesine devam ediyor. Sadece bu hafta boyunca bebeğiniz yaklaşık 170 gr ağırlık kazanacak. Bu büyüme atağı bebeğinizin rahim dışındaki yaşama hazırlanmasına yardımcı olacaktır. Bebeğinizin el kavramam ve irkilme refleksleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Uykuluprenses58

kokunu duyduğumda her zorluğu unutacağım .
Kayıtlı Üye
21 Mart 2018
1.205
1.017
İyiyim canım çok şükür sen nasılsın? 1 2 güne başlıyorum inşallah rabbim kısmet ederse 🙏🌸
Bende iyim kuzum zaman geçsin diyorum . Artık benimle aynı zaman evlenen herkesin tek tek hamilelik haberlerini alıyorum . Üzülüyorum ama rabbime isyan etmek istemiyorum .. allahım sabr et diyor geçiktiriyor güzelleştiriyor diyorum . Hadi bakalım kuzum sanki kendim gibi merak ediyorum seni bak . İnşallah olur ilk denemede rabbim bizimde çabalarımızı karşılıksız çıkarmaz kuzum . Haber et olurmu başlayınca süreci merkal bekliyorum aynı derdimiz bir rabbim şifamızıda güzel versin

Yukarı Alt