Aralık ayında tüp bebeğe başlayacaklar buraya

S0172

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2019
19
12
Canım buna en iyi doktorunla konuşarak karar verebilirsin fakat şöyle birşey var aşılama oranı %10 - 15 iken tüp bebekte bu şans%40 ole 60 arasında ben böyle biliyorum. Maddi durumun müsaitse ve doktorun tüp bebeği daha uygun görüyorsa bence tüp denemelisin

S0172

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2019
19
12
Doktorum yaşından dolayı erken diyor ama yumurtalıklarımda kistler var ve düzensiz adet oluyorum ben ona gitmem gerekirmi dedim tüp bebege birşey söylemedi sadece yaaşın henüz çok genç eger olmazsa üç ay aşılama sürer tutmazsa gidersim diyor..

Pembeumutlar

O gün geldiğinde bu da geçti çok şükür diyeceğiz🌹
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2018
840
708
Doktorum yaşından dolayı erken diyor ama yumurtalıklarımda kistler var ve düzensiz adet oluyorum ben ona gitmem gerekirmi dedim tüp bebege birşey söylemedi sadece yaaşın henüz çok genç eger olmazsa üç ay aşılama sürer tutmazsa gidersim diyor..
Eğer 3 defa aşılama denedikten sonra olumsuz sonuç alırsan heyet raporu çıkartıp tüp bebeği devlet desteği ile indirimli olarak deneyebilirsin fakat doktorun seni anladığım kadarı ile aşılamaya yönlendirmiş sonuçta tüp bebek daha ağır ve zorlu bir süreç duyumlarıma gözlemlerime göre. Belkide tüpe gerek kalmadan aşılama ile bebişin sana gelecek🤗 senin için en doğru kararı doktorun verebilir bence onu dinlemelisin

pawlover

🍃
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2018
5.329
12.076
Allahım inşallah bu defa sizin için son tedavi olur gerçekten maddi bir yana manevi çöküşü atlatmak zor Allah bizlere kolaylık versin kimseyi evlatla sınamasın. Bizim sorunumuz eşimde sayı olarak çok düşük 4 milyon ve morfoloji 0 sizce ilk denemede tutma oranı nedir 😔 Bu arada kocaelide yaşıyorum tedavi için istanbul bahçeci tüp bebek merkezine gideceğiz inşallah. Siz tedaviye nereye gidiyorsunuz?
Ben de bahçecide başlıyorum, biraz pahalı ama doktor ilgisini çok beğendim. Ebru hanıma gidiyorum herşeyi detaylıca anlatıyor.

Ecebbb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2015
78
53
Ben maslak acıbadam bulent tırasa gıdıyorum ılk defa yapıcak olanlara tavsıyemdır gonul rahatlıgıyla gıdebılırsınız🌸

Pembeumutlar

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2018
840
708
Ben de bahçecide başlıyorum, biraz pahalı ama doktor ilgisini çok beğendim. Ebru hanıma gidiyorum herşeyi detaylıca anlatıyor.
Ne zaman başlıyorsunuz ve söylemek isterseniz siz neden tüp bebek deniyorsunuz. Hayırlı sonuçlar alırsınız inşallah 🤗

Pembeumutlar

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2018
840
708
Ben maslak acıbadam bulent tırasa gıdıyorum ılk defa yapıcak olanlara tavsıyemdır gonul rahatlıgıyla gıdebılırsınız🌸
Bülent tıraşı da duymuştum inşallah hayırlı sonuçlara ulaşırsınız 🤗 sizin tedavi sebebiniz neydi?

Pembeumutlar

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2018
840
708
Adetle başlıyoruz tahminen 10 gün var 😊 amiin hepimiz inşallah 🥰 sebepsiz infertilite 2 başarısız aşılamam var
Umarım son tedaviniz olur tüp bebekte başarı oranı çok daha fazla hayırlı haberlerini bizimle de paylaşırsın 😍🌸

Pembeumutlar

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2018
840
708
Selam kizlar bende temmuzda ilk yumurta toplattim 8 embriyo 5..gune ulasti. Eylul de 1. Transferim negatif 2. Transferim ise 29 ekim de kimyasal gebelik ile sonuclandi. Adet oldum ve dogal ilacsiz transfer olucak bu ay yumurtamin buyumesini bekliyoruz.araligin ilk haftasi aksilik olmazsa 3. Transferim olucak. Bu sefer 2 li konulcakmis. Hakkimizda hayirlisi insallah grupta herkes saglikli gebelikler yasar. :anneadayı: :emir_bebek:
Yaa inşallah sımsıkı tutunurlar ❤ bebiş haberlerini de 👀👀 ile bekliyor olacağız 🤗 umarım bu uğraşlarımız mutlulukla sonuçlanır

Yukarı Alt