• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Aramizda dis doktoru veya dis doktoru asistani var mi?

gizemliasli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2018
5.195
12.082
tesekkur ederim agrim yok neyseki
ağrınız yoksa gitmeyin, benim bi arkadaşımın da kanal tedavisi yarım kaldı, randevusu vardı ama yapmadılar yolladılar yalnızca çok acillere , tramvatik kazalara bakıyorlar.bu dediğim 2 hafta kadar önceydi, şu an daha da sıkı önlemler.

Wynonna

Eskiden mazikeen di:)
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
13 Aralık 2015
8.790
14.649
O zaman gitmeyin derim benim de dolgu disim kırılmıştı iki buçuk aya yakın öyle durdu agrimaya başlayınca gittim doktora dolguyu yeniden yapmıştı doktor
2.5 aya kdr da zaten duzelir hersey umarim:) sagolun bende korkuyordum agri olur hemen diye ama bir sure idare edilebilmesine sevindim

Wynonna

Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
13 Aralık 2015
8.790
14.649
ağrınız yoksa gitmeyin, benim bi arkadaşımın da kanal tedavisi yarım kaldı, randevusu vardı ama yapmadılar yolladılar yalnızca çok acillere , tramvatik kazalara bakıyorlar.bu dediğim 2 hafta kadar önceydi, şu an daha da sıkı önlemler.
gecici dolgu yapilmistir heralde:KK43: off cok zor herkes bekliyor gecti randevum bundan sonra imkansiz sondu zaten korktum gitmedim:)

Ceyl_an

Karantinada aç sokak hayvanlarını unutma !
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2018
1.397
1.430
içine bir şey kaçmış olabilir, diş fırçası vs zarar vermiş olabilir.bana da oluyor bazen.tuzlu suyla gargara çok iyi geliyor bir de kenacort-a diye minik bir tüpte ilaç var ağız için eczaneden onu alabilirsiniz, mucize gibi bir ilaç resmen.
tuzlu suyla gargara yaptım da Gece dişlerimi fırçalarken çok kötü yandı diş etlerim acaba tuzlu su yakar mı ki ?

frequencyadverb

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2019
138
71
bende henüz vaka olmamışken muayene olmuştum bir dişime dolgu olacaktı müsait olmadığım için o an randevu almadım keşke alsaydım diyorum şuan çok feci ağrıyor sızlıyor :KK43: bende napıcam bilmiyorum

Wynonna

Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
13 Aralık 2015
8.790
14.649
bende henüz vaka olmamışken muayene olmuştum bir dişime dolgu olacaktı müsait olmadığım için o an randevu almadım keşke alsaydım diyorum şuan çok feci ağrıyor sızlıyor :KK43: bende napıcam bilmiyorum
acillere mudahale yapiliyormus agri varsada acil olarak kabul edilir sanirim

Yukarı Alt