Arçelik buzdolabıma karar verdim, Kullananlar varsa yorumlarınızı bekliyorum:)

keyfikeyf

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Arçelik 2485 CEI Kullanım açısından mükemmel, Teknik özelliklerini de çok beğendim iz bırakmaz dediler ama fikirlerinizi almak istedim kullananlar var mı?

Son düzenleme:

keyfikeyf

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
$SPOT-SIFIR-ARCELIK-2485-CEI-FULL-NO-FROST-INOX_934_large.jpg $0000194_300.jpg 4 Kapılı (2 Adet Dondurucu Çekmeceli), A+ Enerji Sınıfı, 84 cm Genişlikte XXL Inox Kombi No Frost Buzdolabı

kubur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
Canım öncelikle hayırlı olsun.ben mağazada görmüştüm bu modeli,hatta benim istediğim başka bir model vardı,annem bunu da beğendi.Ama kapaktaki şişe koymak için olan kısımlar çok dar geldi,yani o bölümler kullanışsız gibi.İz bırakmama konusuna gelince,araştırdığım kadarıyla yine de iz bırakıyormuş çoğu eşyalar.Ama neticede buz dolabının tüm ön yüzünü parmaklayacak halimiz yok :KK53::KK53::KK53: Sadece açıp kapatacağımız yerde olur,o da bence çok önemli değil diye düşünüyorum.

lolova

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
Bu dolabı alan varsa yorum yapabilir mi lütfen. Ben de beğeniyorum. Artık yenisi üretilmiyo. Ama stoktan satılıyo.

Esila09

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
11.271
Bu dolabı alan varsa yorum yapabilir mi lütfen. Ben de beğeniyorum. Artık yenisi üretilmiyo. Ama stoktan satılıyo.

valla bırakın almayı, üste para verseler evime sokmayacağım, kapısından bakmayacağım bir marka arçelik
Sürekli arıza çıkaran ürünler, ukala servis, saçma arızalar ve üretim hataları, servis fişine yazılan farklı arızalar ( aynı arıza / üretim hatası ürün değişiimi - iadesini gerektirir o yüzden yazmıyorlar ) ile uğraşacaksanız olabilir

Yukarı Alt