• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Aret Kamar hakkında ??

nurozdgocmen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2019
8
3
Doğal bir gebelik gerekiyorsa çok fazla ilaç kullanılması gerekiyor.Ben okadar çok araştırma yaptım ki bu işin uzmanlarıyla görüştüm.Sağlıklı bir embiroya için öncelikle kesinlikle bir kaç ay bekletilmesi gerekiyor.dondurulmuş embriyolordan çok daha iyi sonuç alınıyor.Bunu bir araştırın.ben Dr.Ali Osman Koyuncuoğlu’na gidiyorum inanılmaz iyi bir doktor. embriyo ve spermden emin olmadıkça ve dondurmadan transfer etmiyor kesinlikle başarısızlık oranı bu yüzden %5

tugbadu

Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2019
88
42
Aret kamarda transfer oldunuz tutmadı mı?
Şimdi nerdesiniz tedavi de ne aşamadasınız? Biraz anlatır mısınız? Merak ettim. Benimde transferim negatif oldu. Hoca çok iyi, yaklaşımı falan çok güzel. Ama neden negatif oldu kendimce bir sonuca varmalıyım. Serum tedavisi falan varmış tutunma için ama hoca sıcak bakmıyor para tuzağı olarak görüyor. Bende tekrar tekrar transfer olup aynı durumu yaşamaktansa sorunun temeline inilmesi gerektiğini düşünüyorum. Kendisinde tekrar tedavi olmayı düşünüyorum ama farklı bir yol izlenmesi gerektiğini düşünüyorum.
Sorun var mıydı peki?

tugbadu

Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2019
88
42
Brnim sabah 9.30 da, inşallah Rabbim hepimizin gönlüne göre versin. Aret hocanın bana uğur getirdiğini düşünüyorum pozitif bir insan. Bide ben Kocaeli den gidip geliyorum. O hissi hissetmesem o kadar yolu çekmezdim. Yumurtalarınız ne durumda? Sizde sorun neydi
eçti
Brnim sabah 9.30 da, inşallah Rabbim hepimizin gönlüne göre versin. Aret hocanın bana uğur getirdiğini düşünüyorum pozitif bir insan. Bide ben Kocaeli den gidip geliyorum. O hissi hissetmesem o kadar yolu çekmezdim. Yumurtalarınız ne durumda? Sizde sorun neydi
görüşmeniz nasıl geçti

tugbadu

Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2019
88
42
İnan bilmiyorum sadece söylerken duydum 5-6 tane saydı sanki ama net değilmiş daha cuma netleşir dedi. Sende durum ne
Bende sağda 6 solda 3 yumurta istenilen gibiydi. Kan sonucuma göre bugün tekrar iğne vurundum. Yrn sabah 8.30 da tekrar kontrolüm var

Yukarı Alt