• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Aret Kamar hakkında ??

Senella

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2017
1.868
3.703
Yok ben kendim takip edip kendiliğimden aldım çünkü iki negatiften sonra d vitaminimin de düşük olduğunu bildiğim için ve bağışıklığa da katkısının çok olduğunu bilince onu da düzelttim hani aklımda bir şey kalmasın diye
D vitamininiz kaçtı? Düşükken, benimde 14 lerde geziyor. Kaça çıkardınız?

tugbadu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2019
88
42
Ben bişey sormak istiyorum. Transfer öncesi idrara sıkışık olmak çok etkiliyormu. Hem sıkışık olmak hemde transfer olmak zor oluyo mu

Nesquik9

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2019
436
498
Valla ben instigramda paylaşılan bir doktora gittim bahçeci de hiç memnun kalmadım. Yumurta bile toplayamadı. Boşa para verdim.

Üstelik instigramda 0.01 amh başarı yazmıştı. Olumsuz olunca konuştuk benim durumum ondan iyi demiştim. Amh iyi, o olmuş o yüzden size geldim dedim. Bana biliyormusunuz onun 27. Denemesiydi dedi. Bende dedim ki nerden bileyim instigramda onu yazmıyorsunuz dedim. Sosyal medyaya bakıp aldanmayın, ilk görüşmeye gidip konuşulan esprilere vs aldanmayın. Sonraki görüşmelerde öyle konuşmuyorlar.
Sizin bahsettiginiz altunizade umut bahceci tup bebek doktor cem celik mi ?.. eger o ise adam bayagi reklamini yapiyor amh 0.1 tek yumurta ve bingooo 😉👍 falan yaziyor isini hakkiyla yapiyorsa helal dicem ama reklami da bayagi bayagi seviyor 😁

chloen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2012
3.400
1.127
Merhabalar, aret bey opu ve transfer gibi işlemler için, hangi hastaneyi kullanıyor? Bilgilendirebilirseniz cok sevinirim.

Yukarı Alt