Arıza çocuğu olan anneler bi bana moral olun lütfen 😞

guzelgunler2019

Boy:1.69 baş:64.6 gncl:60.5 hedef:57 Yas:32
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2019
3.314
5.377
Kızlar 4 gün önce konu açıp allahııaaaam napacaaam ben bu çocukla diye fıttırdığım oğlan var ya , 3 gündür melek oldu 😆😆
Bi kez ağlamadı yahuu🤣🤣
Tüm evi kaldırdım yapmadığım iş kalmadı.
Bu sabah 7:30 a kadar uyudu kalpten gidecektim hala şoktayım.
Öğlen de 2 saat uyudu, bunun üzerine bir de şuan 20:30 olmadan yatağa gitti babasıyla. Hele var ya son iki gündür ağlamaya yaklaştığı bir anı bile görmedim .
Ağzını kolunu bacağını biyere vursa da aaa vurdum diyor devam ediyor. Çatır çatır taşlara düştü falan, aaa bişi olmadı diyip kalktı gitti 😂
Son 3 gündür de çocuğu 2-3 kilometre yürütüyorum , yok ayağım kayıyo yok yapmur yapıyo fln diyorum gıkı çıkmadan elimden tutup yürüyor 😂😂
2 dakka yürüse kucağına al beni diye kendini yerlere atıp ağlayan çocuk 😂
Hala da şoktayım , umarım ben alışmadan normaline döner, dönecekse yani😂 hep böyle kalacaksa canıma minnet tabii ki 😂😂 Sonra tekrar alışmak zor olur yoksa 😂

Ucyuzbesyuz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2019
1.156
6.146
29
Bende sizin oglunuzun 2 li kiz versiyonu var. Biri 3 yasinda biri 6 aylik. Benim kizlarim dogarken prenses doguyor. Hep bir afra hep bir trip halindeler.
Yasamayan anlamaz halinizi. Ben cok iyi anladim sizi. Etkinlikler, oyun, ilgi, tv izletmeme hepsini yapiyoruz. Ama hepsi bir yere kadar...
Bakin daha 6 aylik olan dogdugu gun hastaneyi inletti 1 saniye susmadi gece boyu hemsireler gelip neyi var diye bakip bakip gittiler. Sonuc hic bir sey. Komsular surekli bizim aglama seslerimizi dinler. Disaridan duyan iceride iskence yapiliyor sanar. Esimde bende o kadar sakin karakterleriz ki. Yani bize gram cekmemisler. O kadar cok agliyorlar ki sebepsiz sacma sapan ortada bir sey yokken o anlarda balkondan falan atlayip kacasim geliyor.
Insallah bu surec gecicidir. Bizde boyle huzurlu mutlu gunler gecirebilirz. Bu yasimda icimi curuttuler resmen kendimi bazen boyle 60-70 yasinda falan hissediyorum...

guzelgunler2019

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2019
3.314
5.377
Bende sizin oglunuzun 2 li kiz versiyonu var. Biri 3 yasinda biri 6 aylik. Benim kizlarim dogarken prenses doguyor. Hep bir afra hep bir trip halindeler.
Yasamayan anlamaz halinizi. Ben cok iyi anladim sizi. Etkinlikler, oyun, ilgi, tv izletmeme hepsini yapiyoruz. Ama hepsi bir yere kadar...
Bakin daha 6 aylik olan dogdugu gun hastaneyi inletti 1 saniye susmadi gece boyu hemsireler gelip neyi var diye bakip bakip gittiler. Sonuc hic bir sey. Komsular surekli bizim aglama seslerimizi dinler. Disaridan duyan iceride iskence yapiliyor sanar. Esimde bende o kadar sakin karakterleriz ki. Yani bize gram cekmemisler. O kadar cok agliyorlar ki sebepsiz sacma sapan ortada bir sey yokken o anlarda balkondan falan atlayip kacasim geliyor.
Insallah bu surec gecicidir. Bizde boyle huzurlu mutlu gunler gecirebilirz. Bu yasimda icimi curuttuler resmen kendimi bazen boyle 60-70 yasinda falan hissediyorum...
Çok geçmiş oldun size de.
Siz benden daha tecrübelisiniz tabi, hem iki tane hem büyük kızınız bizim oğlandan büyük..
Kız çocukları erkeklere oranla daha az böyle oluyor aslında... yani olmuyor değil de daha az denk geliyor..
size de iki kızda da böyle denk gelmesi kötü olmuş..
neyse ki benim oğlum sanırım ayda 3-4 gün böyle bi kafa üstünde hale beliriyor falan 😂 kanatları bile var sanki 😂
Sonra yine içine şeytan kaçıyor ama bu günlerin kıymetini biliyorum. Diyorum ki sorun bende değil, dün de aynı ben bugün de... ne eksildim ne fazlalaştım..
yediği içtiği uyudugu tavrım hiçbiriyle bir bağlantısı olmadığını gördüm şu 33 ay içinde..
sanki ayla bi bağı var gibi sadece..
dolunay civarı iyice deliriyor..
ayın hiç olmadığı günler hem bol bol yiyor hem bol bol uyuyor hem de hiç huysuzlanmıyor.
Ama dediğim gibi şuanın kıymetini biliyorum ve kendime tekrar ediyorum, bak bugün de aynı sendin ve oğlun melek gibiydi.. yarın tüm gün ağlarsa bu senin hatan değil , onun içindeki birşeylerle ilgili... o da isteyerek yapmıyor bunu, sadece senin ilgine sevgine ihtiyacı var fln diyorum ..
Elbet geçecek sizinki de , en fazla 2 sene içinde bugünleriniz anı olarak kalacak..
sonra insan yine toparlanıyor.
Olumlu düşünmeye çalışın, kendiniz için 🙏🏻🙏🏻

guzelgunler2019

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2019
3.314
5.377
Sanırım gerçekten ayla ilgili...
oğlum kurt adam olabilir mi 😂😂🤔🤔
2EAD1CF7-C2A7-4B95-A750-8330799F3F49.png