Arkadasar artk pko yokmus bende

ceyda_79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bugun tahlıl sonunclarımı aldım pko bıtmıshihoyyyt 6ay diane 35 kullanmıstım ve sonunc pko bıttı darısı butun pko lılerın basına :Saruboceq:sadece progestron hormonumda az dusukluk varms buyuzden adetlerım uzun suruyormuş duphaston verdı ılk defa kullanacagım hapı hiç bilmiyorum:uhm:

evdefnaz

ﷲ
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
cok gecmi,ş olsun canım inan cok sevindim
umarım bebeginide en yakın zaman da alırsın kucagına gözün aydın simdiden

loveli

Rabbim koru yavrularımı
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
242
geçmiş olsun umarım en kısa zamanda bunu da atlatırsın

E

EU1

Ziyaretçi
amnnn allahım nekadar harika bir haberr arkdaşaım adetlerin düzensizmiydi şimdi düzene girdi pko bitti öle mi__

ceyda_79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
amnnn allahım nekadar harika bir haberr arkdaşaım adetlerin düzensizmiydi şimdi düzene girdi pko bitti öle mi__
duzenlıydı kılomda hatta dusuk bıle tuylenmede yoktu LH yuksektı 14.7dı sımdı 4.4 pko demıstı once den sımdı yokms gecmıs yanı yumurtalarım cok gelısıodu kıstlerde onunla bırlıte buyuyordu hepsı bıtms kaplıcaları onedı

E

EU1

Ziyaretçi
duzenlıydı kılomda hatta dusuk bıle tuylenmede yoktu LH yuksektı 14.7dı sımdı 4.4 pko demıstı once den sımdı yokms gecmıs yanı yumurtalarım cok gelısıodu kıstlerde onunla bırlıte buyuyordu hepsı bıtms kaplıcaları onedı
geçmiş olsun
değerlerini yazarmısın??

minel axsxk

HİSLERİMİN TALEBESİYİM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15
Ne güzel bi haber.pko iyileşirmiymiş canım ya bnm doktorum bu bir yumurtalık şekli değişmez dedisenağlama

H

hayatla içiçe

Ziyaretçi
ceyda79 canım çok geçmiş olsun. bak herşey düzene girmeye başladı .kafana takma .bu konularda psikolojimizin iyi ve ya kötü olması bizlerin durumlarını nasıl etkiliyor biliyorsundur herhalde . tatlım allah en kısa zaman da çocuğunu da kucağına almayı nasip etsin. herşey düzelir. sen rahat ol yeterki. tekrar geçmiş olsun canım.bol şans sana.....kaydirigubbakcemile5:teytey:

Yukarı Alt