Arkadasimin cocukken yaptigi hatalar.. ( Cocuklar arasi Cinsel merak)

Gulsemince

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2019
1
0
Merhaba Arkadaslar. Yeni üye oldum bu siteye ve insallah görüslerinizden birazcikta olsa bilgiler alip arkadasima bu konuda yardimci olmak istiyorum. Ve basliyorum.
Bilmiyorum herkez bu yoldan gectimi desem yada cocukken yasadimi desem bilemedim simdi.
Cocukken evcilik oyunu olsun doktorculuk oyunlari olsun vs. Böyle tür oyunlari elbette herkez oynamistir aranizda. Cocuklarin cinsel meraklirini ve bu tür oyun oynamalarini uzamanlar genelde normal karsiliyor. Fakat bu tür cinsel deneyimler ayni yasit ya da en fazla 2 yas farki ile oynanmasini öneriyorlar. Büyük bir cocuk kesinlikle kendinden yasca kücük bir cocukla böyle deyimleri yapmamasini ve engellemesini söylüyor uzmanlar. Güc farkindan dolayi. Kendinden yasca büyük bir cocugun yaptigi cinsel saldiriya kaciyormus.
Cocuklarin cinselligi kesinlikle ve kesinlikle yetiskin bir insanln cinselligi ile kiyaslanamaz. Bunuda burda belirtmek Isterim. Fazla bilgi vermek isterdim ama neyse konuya baslamak istiyorum. Arkadasim 11-13 yas arasi kendinden 5-6 ya kücük komsu cocugu ile böyle tür deneyimleri olmus. Sürtünme gibi. Simdi ise kendini okadar kötü hissediyor ki.. ben kötü bir insanmiyim bunu nasio yapmisim asiri takinti yapti.. ve kendisini cok ama cok suclu hissediyor. Kendisi tedavi oluyor. Fakat ne yapsa bu sucluluk psikolojisindwn cikamadi Birtürlü. Bir cok psikologlar denedi. Cocuklar arasi böyle birseyi genelde oldugunu ve normal bulduklarini söylemisler. Anliyacagibiz durum cok karisik.. kendi kuzeni ile bile böyle denyimleri olmus. Yasini pek net hatirlamiyor. Tek bildigi yas farki..
ne yapabilirim bilmiyorum. Bu konuyu okadar cok arastirdim ki elimden konusmaktan baska hicbirseyi gelmiyor. Sunuda belirtmek isterdim kendisi kimseyi zorla birseyi yapmadi. Sadece meraktan böyle bir davranista bulunmus. Ama kendisini iste birtürlü affedemiyor. Baktiginizda oda ozamanlar cocuktu ve ve evet hata yapmis.. ama yaptigi davranisi yetiskin bir igrenx sapigin yaptigi ile kiyasliyor. Ne yapabilirim bilmiyorum..
Yardim etmek istiyorum. Kendisini cok ama cok seviyorum. Okadar iyi bir insan ki. Yorumu sizlere birakiyorum. Simdiden tsk ler

MaystenG

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2018
2.337
2.842
Bebim de bir arkadaşım 6 yaşındayken öpüşmüştü bir çocukla. O da kızın içinde hala, şu an evli ve bir çocuğu var. Çocuklukta merak edilen birçok şeylerden bir tanesi. O an ona zevkli gelmiştir, normal gelmiştir, ergenlikte yapmamış ya?!

Yukarı Alt