arkadaşlar bir sorum var ,bakabilir misiniz?

burcak09

b&a
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadslar benim klitorisim içe gömülü değil de dısarıdan biraz görünüyor.acaba bu estetik bi bozukluk mu?yada herkesin aynı olmayabilir tabi.foksiyonel acıdan bir sorun olabilir mi?arkadaslar beni aydınlatırsanız sevinirim...

Son düzenleme:

SadeceMeyra

heyecanlı ve acemi :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
38
canim sorunu ayrintisiyla sorabilecegin bir jinekolog öneririm. yani kücük dudaklarin kimilerinde sarkik olupta estetikle düzeltildigini biliyorum ama ne kadar yardimci olur sana bilmem...

burcak09

b&a
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ya ben de okudum bişeyler ama küçük dudaklarla ilgili bi sorunum yok yani sarkık fln değiller sadece o üstte görünen bölüm var ya orda ki dil diolar genelde tıpta ismi ne bilmiyorum o dışarıda yani.ve görüntüsünden rahatsız oluyorum aslında olmazdım da bi kaç kişinin öyle olmadığını duyunca tedirgin oldum

mavi_ay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
anladığım kadarıyla sen kliteoris den bahsediyorsun canım.
Bence en iyisi bi jinekoloğa sormanda fayda var canım en doğru cebanı doktor verecektir.
Senin sorun olarak gördüğün stres yaptığın belkide normalidir.Bilemezsin.

17Ocak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende ögretmenime sormusdum ne oldugunu o sarkma herezde yok cok normal biseymis bazi kisilerde var bazilarinda 1 tanesi sarkiyo yada 2 side bebeklerde zaten olmaz o sonrada öle oluyomus neden oluyo diye bilmiyom mavi ayin söledigi gibi adi klitoris

ArkeoS

İkinci duam...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Bende klitoris den bahsettiğini düşünüyorum,bencede en iyisi bi jinekologa görünmen...

burcak09

b&a
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
peki eğer dediğiniz gibiyse bu bi sorun yaratır mı acaba?cerrahi müdahale olsun istemiyorum da.

asutay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
arkadaşım klitoris bir bayanın ilişki sırasında en çok ihtiyaç duyacağı yerlerden biri, inan cinsellik açısından faydası vardır zararı yoktur. ayrıca nasıl hepimizin kaşı gözü var ama kimseninki kimseyle aynı değil. dr a sor istiyorsan farklı bir yanıt alırsan bizimle paylaş olur mu?

SadeceMeyra

heyecanlı ve acemi :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
38
canim sanirim bahsettigin kisim araplarda kadinlari da sünnet ediolar ya o kisimmi acaba? duydum ama ayrintisini bilmiyorum.

canim bir de rahiminde böyle orantisiz bölgeler olanlarin hijyene cok dikkat etmesi gerekio. ic camasirini ütülemeden giyme ve günlük degistir. mikrop kapmasin. doktora gidinceye kadar daha dikkatli olmani öneririm.

gecmis olsun canim, insallah mühim degildir.

DrGunay

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Arkadaşlar panik yok.Her keste farklı ola bilir.Bu erkeklerde penis.Dölün gelişme döneminde kızlarda orudiment gibi kalıyo yani gelişmiyor.Her keste farklı yapıda ola bilir.Hem cinsel ilişki sırasında en çok duyarlı bölge orası zaten.Bir de Meyra arkadaşım arab kadınlar neden sünnet ediyolar biliyormusun???
Kadınlarda cinsel isteyi yok etmek maksadıyla .Çok ilginç dimi:KK70:
Bu arada kuzenlerimde de içeriye bayık değil de kabarık.Evliler.Her birinin de 3 çocuğu var.
Ve de cinsel hayatlarından şikayetleri yok.Her şey gayet nomallll......:)

Yukarı Alt