Arkadaşlar boşanmalımıyım artık çok yanlızım nolurr yardım edin çıkmazdayımmm..

EXCADA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2013
292
36
Başlıktada belirttiğim gibi evin tek oğlu bir görümcem var ama 10 kişiye beter kaynana sürekli yanımıza gelin ne zaman ne zaman diye başımın etini yiyo,eşim ailesine sapkınlık ve hayattaki herşeyi terkedecek kadar bağımlıııııııı..maddi durumları çok iyi...sorun şu,eşimin ailesinin yanında bana değer vermemesi artık eskimiş gibi davranması ve onlarında bana öyle davranması ev değiştircez biz ailelerden uzağız yanımıza geldiler 4 gündür yanımdalar,sürekli müdehale 500 tl ye ev tutmayın ucuz olsun,yada idare edin şöyle yapın böyle olsun sürekli akıl vermeler artık dayanamıyorum..eğer bu bir sınavsa atlatamayacığm galiba çok bunaldım artık nefes alamıyorum eşim için dünyanın merkezi ailesi onlar evliliği benimsetmediler oda benimseyemedi,kendimi anlamsız ve değersiz hissediyorum tatile gitcez gidin demiyolar yanımıza gelin gelin....ne yapayım güvenmiyorum oda bana güvenmiyo aile konusunda çok problemler yaşadık ama değişen birşey olmadığı gibi 2 yıılık evliyiz hergün dahada betere gidiyo ve beni tek kalemde silip atıyo bıktım artık diyo ayrılalım ozaman diyo ne yapayımmm nolur yardım edin...

slsbl

Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2013
180
2
çok karısıkmış canım öncelikle rabbim sabır versin.yuva cabuk yıkılmıyo.öncelikle iyi düşünmen gerekiyo ki sonra pişman olmayasın.eşinle hiç konuşmadın mı

UcanRuh

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2010
969
134
Ailesine olan bagimliligi sizi cok yormus..
Ayrilalim dediginde siz ne cevap veriyosunuz peki??

EXCADA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2013
292
36
çok karısıkmış canım öncelikle rabbim sabır versin.yuva cabuk yıkılmıyo.öncelikle iyi düşünmen gerekiyo ki sonra pişman olmayasın.eşinle hiç konuşmadın mı
ama yıkmak için elinden geleni yapıyo çok mutsuzum hiç değer vermiyo eve gelir yatar kalkar telde ailesi arkadaşları hizmetci gibi hissediyorum kendimi cesaret ve güç istiyorum artık sadece allahtan birde içimdeki bu hastalıklı sevginin bitmesini artık::KK43:

BTL87

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2013
206
1
Ben de 3 yıllık evliyim, tabiki kavgalarımız oluyo, ama boşanalım yada git başımdan, yapamıyoruz vs demiyoruz, bana göre o konuma gelmişseniz yani boşanalım yapamıyosan deyip ailesini tercih ediyosa senin daha fazla yapacağın pek bişe yok, o kadar fedakarda olan sensin, ama yinede eşinin böyle bişey söylemesi tuhaf.. Evliliği bitirmek zor ama eşin sanki buna hazır....

slsbl

Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2013
180
2
ahhh canım seni en iyi ben anlarım benim aileden yan ahiç sıkıntım olmadı hatta eşimi dışladılar diyebilirim ama bizimde baska sorunlarımız vardı.ben de senin gibi düşünüyodum annemlere küs giderrdim bazen uyku hapları iğnelerle uyutsunlar psikolog falan isterdimki içimdeki sevgi bitsinde boşanabiliyim....ama sabrettim şimdi düzeldik.diyceğim o ki sabret soğuk kanlı davran ilerde düzelir inş.allah yardımcın olsun canım

EXCADA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2013
292
36
ahhh canım seni en iyi ben anlarım benim aileden yan ahiç sıkıntım olmadı hatta eşimi dışladılar diyebilirim ama bizimde baska sorunlarımız vardı.ben de senin gibi düşünüyodum annemlere küs giderrdim bazen uyku hapları iğnelerle uyutsunlar psikolog falan isterdimki içimdeki sevgi bitsinde boşanabiliyim....ama sabrettim şimdi düzeldik.diyceğim o ki sabret soğuk kanlı davran ilerde düzelir inş.allah yardımcın olsun canım
bilmiyorum cnm kendimi çok güçsüz hissediyorum psikolojim allak pullak bu aile yüzünden baskı baskı...bizim dediğimiz önce bu adamın bunlara uyması ..dayanamıyorum artık birey olamadıkk aile olamadıkkk ....bişe olamadık...

EXCADA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2013
292
36
ben de 3 yıllık evliyim, tabiki kavgalarımız oluyo, ama boşanalım yada git başımdan, yapamıyoruz vs demiyoruz, bana göre o konuma gelmişseniz yani boşanalım yapamıyosan deyip ailesini tercih ediyosa senin daha fazla yapacağın pek bişe yok, o kadar fedakarda olan sensin, ama yinede eşinin böyle bişey söylemesi tuhaf.. Evliliği bitirmek zor ama eşin sanki buna hazır....
banada hazır ve beni gözden çıkarmış gibi geliyo 7 sene peşimde koşan da bu adamdı..yazıklar olsunn en büyük hatayı güvenmekle yaptım...

UcanRuh

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2010
969
134
Bir daha bosanma lafi gecince cantani alip ailene gidicemis izlemi versen nasil olur acaba.
Tepki vermezse gercekten bitmistir zaten onun icin..

Yukarı Alt