Arkadaslar Bulent Tıraş hakkjnda bilgisi olanlar yazsinn lutfenn acilll!!!

Bilgecan63

Sabrıma sükutü giydirdim:Tevekkuldeyim🙏
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2019
204
199
Arkadaslar Bülent tıraş ta tüp bebeğe baslicam. Ama ben istanbulda değilim doktor hakkında bilgi almak istiyorum gidenler bilgisi olanlar lütfen yazsinn. Eşim şu an istanbul da doktor a gidip ön görüşme yapmasını istiyorum. Durumumuzu anlatsın bakalım o ne diyecek. Alırlar mi eşimi görüşmeye gitmeden randevu ya filan gerek var mı. Yada ücret alınır mı görüşme için. .

Eylul41213

Canım oğlum💙
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2017
3.178
2.806
Arkadaslar Bülent tıraş ta tüp bebeğe baslicam. Ama ben istanbulda değilim doktor hakkında bilgi almak istiyorum gidenler bilgisi olanlar lütfen yazsinn. Eşim şu an istanbul da doktor a gidip ön görüşme yapmasını istiyorum. Durumumuzu anlatsın bakalım o ne diyecek. Alırlar mi eşimi görüşmeye gitmeden randevu ya filan gerek var mı. Yada ücret alınır mı görüşme için. .
Görüşme ücretli ve ben bülent traşı tavsiye etmem. Memorial ya da bahceci derim

dekho

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2017
37
14
Canim merhaba. Biz bülent hocadan il dışından tup bebek tedavisi goruyoruz. Bulunduğunuz sehirdeki kadin dogumcunuz bulent hoca ile irtibata geciyor ve tum tahlil tetkik buletn hocanın yönlendirmesi ile olduğun şehirde yapiliyor. Her yapilan tetkik ve sonuc sonrası kendi kadin dogum doktorum hocaya sonuclari aktariyor ve o sekilde irtibat sağlaniyor. Rahim filmi hormon vs. tum testleri olduğumuz sehirde yaptirdik.istanbula gitmen sart degil. Fakat ilk olarak bulent hocanin sitesi var tup bebek diye orada yazan numaradan kendilerine ulasip durumu anlatacaksin.zaten herseyi acik acik anlatıp cok yardimci oluyorlar. Kalabalik bir hastane olsa da herseyi ince detayina kadar incelediler bizde hicbirseyi atlamadilar. Hatta doktorum daha test yaptırmayiz demisti.fakat bulent hoca sirf istedigi icin son gune kadar hormon testi verdik ve ucakla birgun oncesinden istanbulda olabildik.gittigimizde de merkezden esimle memnun kaldık.hersey tikir tikir işliyor. Yonlendirme ve bilgi verme hepsi gayet iyiydi. Para konusunda sadece pesin nakit istiyorlar. Biz yumurta toplamaya ilk gittik. Islem sonrası da cok şükür rahat gecti. Kanama vs cok olmadı. Toplama sonrasi embriyologun kendisi gelip bizzat gelip kac yumurta toplandigi hakkinda bilgi verdi ve daha sonrasında da dollenen yumurtalar hakkinda da her gun aradilar..yumurta toplandigi gun progesteron hormon baktilar yuksek ciktigi icin transferi ertelediler bekliyoruz.. dedigim gibi once dogrudan bulent tiras tüp bebek tedavisi sayfasindaki irtibat numarasini arayin hersekilde bilgi veriyorlar.

Bilgecan63

Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2019
204
199
Canim merhaba. Biz bülent hocadan il dışından tup bebek tedavisi goruyoruz. Bulunduğunuz sehirdeki kadin dogumcunuz bulent hoca ile irtibata geciyor ve tum tahlil tetkik buletn hocanın yönlendirmesi ile olduğun şehirde yapiliyor. Her yapilan tetkik ve sonuc sonrası kendi kadin dogum doktorum hocaya sonuclari aktariyor ve o sekilde irtibat sağlaniyor. Rahim filmi hormon vs. tum testleri olduğumuz sehirde yaptirdik.istanbula gitmen sart degil. Fakat ilk olarak bulent hocanin sitesi var tup bebek diye orada yazan numaradan kendilerine ulasip durumu anlatacaksin.zaten herseyi acik acik anlatıp cok yardimci oluyorlar. Kalabalik bir hastane olsa da herseyi ince detayina kadar incelediler bizde hicbirseyi atlamadilar. Hatta doktorum daha test yaptırmayiz demisti.fakat bulent hoca sirf istedigi icin son gune kadar hormon testi verdik ve ucakla birgun oncesinden istanbulda olabildik.gittigimizde de merkezden esimle memnun kaldık.hersey tikir tikir işliyor. Yonlendirme ve bilgi verme hepsi gayet iyiydi. Para konusunda sadece pesin nakit istiyorlar. Biz yumurta toplamaya ilk gittik. Islem sonrası da cok şükür rahat gecti. Kanama vs cok olmadı. Toplama sonrasi embriyologun kendisi gelip bizzat gelip kac yumurta toplandigi hakkinda bilgi verdi ve daha sonrasında da dollenen yumurtalar hakkinda da her gun aradilar..yumurta toplandigi gun progesteron hormon baktilar yuksek ciktigi icin transferi ertelediler bekliyoruz.. dedigim gibi once dogrudan bulent tiras tüp bebek tedavisi sayfasindaki irtibat numarasini arayin hersekilde bilgi veriyorlar.
Anladım canım yazdığın için teşekkür ederim. Ama ben tüp bebek mi yapmalıyım yoksa tekrar normal mi denemeliyim onu bilmiyorum. Çünkü ben tedavisiz hamile kalabiliyorum. Bi kızım var onda hoc bi sorunum yoktu. Benim 5 bebeğimin 3 4 5 aylikken hiç bi sorun olmadan kalbi durdu. Belki rahimle ilgili sıkıntı vardır bilemiyorum. Zaten burda ki doktorlar tüp bebeğe sıcak bakmiyolar bi daha dene bi çocuğun var bi daha olur diyolar ama ben cesaret edemiyorum. Bülent hocaya da bi gorunseydim. Zaten istanbul a gittigimde bi kaç doktora daha daha gorunucem hepsi tüp bebek derse o zaman yapmayı düşünüyorum.

Hayat57

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2018
1.002
952
Biz Florya Medical Park Hastanesi'ne tüp bebek için, ön görüşme yapmak üzere randevu aldık ve ücretsiz. Yani evet randevu almak gerekiyor bide sadece bilgi almak için ön görüşmeler genelde ücretsiz oluyor zaten.

ELIF GULTEKIN

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2019
155
30
Size tavsiyem Gurur Polat Ankara.tüp bebekte bir numara tek kelimeyle

Bilgecan63

Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2019
204
199
Biz Florya Medical Park Hastanesi'ne tüp bebek için, ön görüşme yapmak üzere randevu aldık ve ücretsiz. Yani evet randevu almak gerekiyor bide sadece bilgi almak için ön görüşmeler genelde ücretsiz oluyor zaten.
Òn görüşme için randevu mu gerekiyor. Peki geç veriliyo mu randevu

Red Velvet

positive vibes only..
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2019
160
256
Geçen yıl eylül ayında ilk tüp bebek tedavim için Acıbadem Hastanesi Bülent Tıraş, Amerikan Hastanesi Bülent Urman ve Memorial Hastanesi Semra Kahraman’dan randevu alıp tek tek görüşmeye gittim.İlk randevum Bülent Tıraşlaydı. Girişte kayıt yapılıp 600 tl ücret ödedim. Sonra bir hemşire geldi eşime ve bana bazı sorular sorup bir dosya oluşturdu, daha sonra bir başka doktor muayne etti ve tedavi hakkında bilgi verdi. Hatta birazdan Bülent bey de aynı şeyleri söyleyecek dedi ve Bülent beyi bekledik.BülentTıraş geldi elimizi sıktı ve size gerekli açıklama yapılmıştır hemen başlayalım dedi ve bizi başka bir hemşireye yönlendirdi hemşire ilaç dozlarını falan anlatmaya başladı. Yani kısacası Bülent bey ne muayne etti ne de başka bişey ama 600 tlyi ödedik ve hastanede sürekli o hemşireden bu hemşireye gönderilmekten başımız döndü ve bu durum hoşumuza gitmediği için kendisini elemiş olduk ve diğer doktorlarla görüştük. Size tavsiyem araştırdığınız bir kaç doktordan randevu alıp bi ön görüşme yapın. Doktorun ve hastanenin içinize sinmesi çok önemli ve bunu da görüşmeden bilemiyorsunuz malesef. Tedavinizde size bol şans dilerim, inşallah güzel haberlerinizi de alırız burdan ☺🙏🏻

Yukarı Alt