arkadaslar hiç ummadiginiz anda eski erkek arkadasi dönen var mi??

elacik

askim asklarindan bulasin
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Slm kizlar, hiç umadiginiz anda beni sil, istemiyorum seni diye eski erkek arkadasi olan geri dönüs yapmak istedi mi ?

CamasirSuyunaCorba

♥etmiyorum eyvallah♥
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Slm kizlar, hiç umadiginiz anda beni sil, istemiyorum seni diye eski erkek arkadasi olan geri dönüs yapmak istedi mi ?
benim eşim sevgiliyken bir kere böyle birşey yaptı, ben de affettim ama sonra da hakkından geldim...

zynpkr

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
benimki de aynen öyle yaptı.istemiyorum seni.hayatımdan herkesi sildim kimseyiistemiyorum vs diyordu.geçenlerde aradı beyefendi.şimdi arıyor sürekli.konuşuyoruz.seviyorum falan diyor.kaydirigubbakcemile3

elacik

askim asklarindan bulasin
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
benimki de aynen öyle yaptı.istemiyorum seni.hayatımdan herkesi sildim kimseyiistemiyorum vs diyordu.geçenlerde aradı beyefendi.şimdi arıyor sürekli.konuşuyoruz.seviyorum falan diyor.kaydirigubbakcemile3
kaç zaman sonra geri döndü cnm?

dudi

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
173
Oldu gülüm,kisa süreli bi asktan sonra beni terkettisenağlamadeliler gibi agladim ardindan,resmen gözlerime kan oturmustu.Neden o kadar uzuldüysem hic oyle cok seyde paylasmamistik yani ama cooook yakisikliydişutarafagittisiki yil sonra geri döndü seni unutamadim falan filan sanki bisey olmusta beni unutamamisnaniknanikCokta genctik tabii ikimizde ,bende affettim tabi iki sene aglamisim dimi tadini cikarmak lazimlaelaelaelaelae1yildan uzun suren bi ilskiden sonra esimle tanistim veeeeee ben onu terkettim sonrakaydirigubbakcemile3iyide yaptim simdi kocisimle beraberim iyikide yapmisim hem intikamimi aldim hemde dogru bi tercih yaptim:dilcikar:

Sahra_Deniz

lay lay lay :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
5 ay sonra döndü eski erkek arkadaşım.
ayrıldığımızda çok üzülmüştüm,ağlamıştım :) ama bana döndüğünde hiç bişey hissetmiodum artık.

yllka

UMutlarım yeşeriyor
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
:KK43:( nie hep bizde bişeyler bitince onlar geliyorlar ya:KK43:( offf bu erkekler

Alice in Wonderland

Bir bebek yuttum sanki ...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.330
bizim 8 ay oldu ayrılalı askerden gelince ansızın çekti gitti şimdi bana görüşelimde görüşelim ne olur diye yalvarıyor ? napacaksa görüşüp acaba???

P

Princess

Ziyaretçi
bundan önceki sevgilim soğudum uzaklaştım diyip terketmişti,iki gün sonrada hayatında başkasının olduğunu öğrenmiştim.yani başkası için terk edilmişim. yaklaşık 3-4 ayda çağrı atmalar,aramalar,smsler başladı.
sonrasında msne ekleme,facebooka ekleme,
seviyorum mesajları..
genelde boş bırakınca dank ediyor erkeklerin kafasına..

yllka

UMutlarım yeşeriyor
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
bizim 8 ay oldu ayrılalı askerden gelince ansızın çekti gitti şimdi bana görüşelimde görüşelim ne olur diye yalvarıyor ? napacaksa görüşüp acaba???
yaa tuticim illha erkeklerin aklınn başına gelmesi için bizim onları umursamaz gibi davranmamaz mı gerek gerçekten farklı kişilkler bunlar seversen üstüne düşersin düşme üstüme bunaldım der.. kaçarsın kowalr bni sevmiyormusun der erkeği çözüpte anlayan bi kadın rastlamadım bnkaydirigubbakcemile3

Yukarı Alt