arkadaslar hiç ummadiginiz anda eski erkek arkadasi dönen var mi??

Helinsma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2015
699
409
26
Eski bir konu galiba ama yazayım yine de..
İlk sevgilim 18 yaşında olmuştu çocukça yaşıyordum ama 1.5 yıl kadar sürdü sonra bi gün pat ufak bi konuyla ayrıldık her zamanki gibi düşündüm sonra barışmadı istemiyorum dedi aylarca deliye dönmüştüm 3 ay :) kapısına gittim her gün yeni hesaplar açıp yazıyordum yalvarıyordum ölüyorum bitiyorum çocukluk olsa gerek sonra aynı şehirde üni kazandık tesadüf :) oraya gidince barıştık çok mutluydum ama sonra ben bi şey yaptım ve bitti 1 ay sürmedi artık onu sevemedim çünkü o kişi 6 yıl oldu hâlâ evlenmek istiyo 6 yıl boyunca sürekli ama.

Uzun ilişki yaşayıp terk edildiğim başka ilişkim olmadı. Ama kısa süreliler oldu yine..
1 aylık bi flörtüm olmuştu çocuk tuhaftı biraz ben istekli davrandıkça kaçtı :) bıraktım bir daha yazmadım asla 1.5 ay kadar sonra başladı yoklamalara tersledim sevgilim var dedim. Derken 1 yıl boyunca 2 3 ayda bir yazdı hata ettim dedi görüşelim dedi istemiyorum dedim çok uğraştı kapıldım biraz sevgili olduk :)
Sonuç olarak dönmeyen kimse olmadı hayatımda ki zaten hissediyorsun biterken yarım kaldığını tğkenmediğini. Dönüp dolaşıp buluyorlar yine seni aynı şeyi benim de yaptığım olmuştu.

Demem o ki kendiniizi yıpratmayın sakın yalvarmayın olacağı varsa olur :)
 

Viserion

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2013
835
415
her erkek döner bence de,çok sevdiğim adam ben seni sevmiyorum diyerek gitti 1 yıl sonra geri döndü
tabi hayatımda mutlu olduğum biri vardı
araya bir sürü insan koydu tehdit etti
ama bende herşey bitmişti iyiki de olmamış diyorum. :)
 

citipiti10

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2017
323
608
40
Bence gururlu erkekler dönmüyo, ne kadar sevse de gurur galip geliyor. Aşk tan daha fazla ağır basıyo, gurur denen duygu. Ama aşk ta gurur kaybettirir. Gurur yapmayın sevginize sahip çıkın, zaman geçiyor.
 

Mpoll

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
64
21
25
Dönmez dediğim adımı bile hatırlamıyordur dediğim adam 3 ay sonra bana barışalım demedi ama seni gerçekten sevmiştim sana yaşattıklarım için çok üzgünüm değerini anlayacağımı biliyordum saçmalıklarıyla mesaj attı.Bu adamla ben 3 ay sevgiliydik ve beni aldatmıştı zerrrede içinde sevgi yoktu.Whatsapp,instagram,face book her yerden engelledim.Karşılaşmamak için özen gösterdim.İyi veya kötü olduğumla ilgili en ufak bir bilgi alamadı.Her katil gibi kendi geldi olay yerine.Bu zamana kadar ki 3.sevgilim ve üçüde bir şekilde geri döndü.Eğer size gerçekten haksızlık yapmışsa size bir şekilde ulaşıyor.Ama öfkeniz geçtiğinde.Ben de burada yazsın bana neler diyeceğim ona vb.cümleler kuruyordum yapamadım içimden gelmedi .Geçti bitti vicdanın rahat olsun dedim .Öyle dedikçe karşımdaki daha fazla açıklama yaptı bana .Dua edin ama dönsün diye değil içinizdeki acı bitsin diye .Allah hepimizin karşısına kalpleri güzel insanlar çıkarsın.
Çok eski bir konu ve yazı ama o kadar dikkatimi çekti ki
 

Mpoll

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
64
21
25
Merhaba herkese
İki gündür ilk sayfadan itibaren okuyorum, terapi gibi geldi sanırım. Ayrılığın 4. günü bugün, nişan düğün tarihleri belirlenmişken ailesinden bir kısmı ile tanışmışken ve herşey çok güzel gidiyor derken evlilik sorumluluk onu korkutmaya başlamış ve duygusal olarak uzaklaştığını hissediyormuş ve sonuç terkedildim... 6 aylık bir ilişki, ancak dolu dolu geçen her günümüz her anımız bir arada olan tatiller,birlikte yemekler,seyahatler her şey...En zoru da hayatımda hiç kimseye bu kadar güvenmemiştim, nasıl bu kadar yanıldım bu kadar kör oldum diyorum :KK43: ama çevremde onu tanıyanlar sen sevgiden kördün peki biz nasıl yanılırız bu adam senin için ölüyordu resmen diyorlar.. Başkası mı çıktı karşısına aklı karıştı ne oldu bilmiyorum ama giderken çok pişman olacağımı biliyorum dedi..Dilerim olur en kısa zamanda, ama bu denli güvenimi sarsan bir adamla bir daha aynı yolda asla yürümem... sadece günlerdir çektiğim acının yarısını bile o çekse karşımda yeter bana..
..
Resmen aynı cümleleri kurarak ayrılmış
 

pria

Guru
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2008
19
34
Terkedildiğim günden beri bu sayfaları okuyorum umutla. Buraya yazan çoğu arkadaşın sevgilileri dönmüş. Ben de totem olsun diye yazıyorum belki sonrasında müjdeli haberi vermek nasip olur diye:)
Yazdıklarınız umut oldu bana arkadaşlar inşallah ben de sizler gibi bu geri dönüş mutluluğunu yaşayabilirim.
Benim 3 ay oldu. Bu 3 ayda 1 kere konuştuk bir kaç kere mesajlaştık ama bir yere varan yazışmalar değil. Ben hiç yalvarmadım sessiz kaldım. Ayrılık konuşmasından sonra o arayıp mesaj attı bana sadece hal hatır sormak için. Sosyal medyadan takibe devam ediyor, hikayelerimiz izliyor ve fotolarımı beğeniyor. Onda kalan eşyalarımı istemiştim 2 kere erteledi ve en sonunda ben ısrar edince eşyalarımı eksik gönderdi. Bir şekilde bağlantıyı koparmıyor anlamıyorum. Nereye varacak bilmiyorum ama sizlerle paylaşmak istedim. Umarım bir gün ben de gelip buraya 'arkadaşlar döndü, çok mutluyuz:' diye yazabilirim. 3 ay geçmiş olması umudumu sorgulatıyor ama garip bir şekilde döneceğine inanıyorum. Saçma bir teselli mi bilmiyorum garip bir şekilde tekrar bir araya geleceğimizden eminim herkeste böyle mi oluyor genel bir his mi bu??
Sevgiler,
 

Nemo_girl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2015
88
42
Acı çekmemiz,bizi üzecek kişileri hayatımıza çekmemiz tamamen bize bağlı...Aşırı seven kadınlar Robin Norwood okursanız ne demek istediğimi anlarsınız,kendiniz için çok iyi bişey yapmış olursunuz:KK71::KK71:
 

muhursuzpusula

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2020
158
322
evet döndü 2-3 hafta sonra hemde. ama benimkinin psikolojik rahatsızlıkları da var ve ona bağlıyordu. hatta bu durum bir kaç kez oldu ve en son şuan konuşmuyoruz. Ama ilk ayrılıktan sonra nedense galiba birşeyler düzelmiyor ama bizim görmemiz biraz geç oluyor