arkadaslar hiç ummadiginiz anda eski erkek arkadasi dönen var mi??

angel_lizzy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2011
109
6
veee.. beklenen an geldi kızlar..!!
mesaj attı sen çok iyi birisin senle bulusmak istiyorum dedi...
dönmez dediğim adam döndü...
ama nee yarar ki o benm içimde bittikten sonra...
bende olmaz dedim..
biz artk hiçbişey olamayz boşver yazdm...
bu sondu sanırım..
bitti..!! sen gittiğinde herşeyi öldürdün içimde be vefaszım..
mutlu ol tek istediğim bu..!
!!
bir kişi daha amacına ulaştı sıra bizede gelsin Allah'ım nolurrrrr.....

deymezsin

Guru
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2008
425
13
inşallah benimkide döner döndüğünde istemiyorum diyebilirmiyim bilmiyorum ama gelmesini o halini özellikle annesinin o halini görmek isterim çünkü nişanım atıldı benimde 8 temmuz yani yarın akşam kınam olacaktı Allah büyük bakarsınız döner herkes dönücek biraz daha bekle diyor ama bu yüzdende kimseyi hayatıma alamıyorum gerçi kendime olan güvenimi yitirmişken bir ilişkiye nasıl başlarım o da ayrı bir konu...

efftelya

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2009
3.315
1.571
bu erkeklere hiç anlam veremiyorum
biz ayrılınca o başkasını bulmuştu
aradan 1 kaç gün geçti yeniden sevgili olduk
1 hafta sonra yine ayrıldık
ben başkasını buldum
öğrenince çok kıskandı ayrılmamı istedi ondan
yapamadım
1 kaç gün sonra keşke yapsaydım,ayrılsaydım o bulduğum kişiden dedim o bulduğum kişiyi sevmiyormuşum,benim gönlüm eski sevgilimdeymiş,ondaymış..
şimdi ben onu,oda beni çok seviyoruz birbirimizi
ama kararsız..
biara karar verdi olmaz dedi
şimdi yine kararsızmış
arkadaşımla konuşmuşlar
ona;ben başka birisini bulmasaydım,biz hala sevgili olacaktık..demiş
arkadaşım onun beni sevdiğini söyledi
zaten anlaşılıyor,beni hala seviyor
ama yok...
benden intikam mı almak istiyor acaba?

anlam veremedim bu işe....
ve bin pişman oldum.eski günlere dönmeyi çok istiyorum.herşey eskisi gibi olacak..bu acı,pişmanlık bitecek.ama ne zmn......

aranızda bnm gibi aşırı derecede pişman,böyle bi salaklık yapmış birisi yoktur..
?

Sizinki kadar kısa sürede olmasada benzer bı hıkayemde benım vardı.Bır erkek ondan sonra hayatınıza bırının oldugunu bılıyor ve cok uzulduyse ! ya sızı uzecektır mutlaka, yada her fırsatta başınıza kakacaktır .. bence uzak durmanızda yarar var..

matahari_

Guru
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2010
1.438
10
35
Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum, eğer eski aşkınızla uzun zamandır görüşmüyorsanız, aranızda neredeyse tüm iletişim bittiyse yani iş/okul/facebook/msn vs iletişiminiz kalmadıysa ama yine de kıskandırmak hayatınızda biri olduğunu onun gözüne sokmak istiyorsanız bunu nasıl başarırsınız? Çünkü arasıra dürtmek gerekiyor bu exleri, bir erkeği ininden çıkarmanın yolu başka bir erkeğin sizinle ilgilendiğini hissettirmekten geçiyor bence. Ama nasıl bunu ona gösteririz eğer görüşmüyorsak?

sebdicek

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2010
2.088
13
arkadaslar ben terk edıldım bıkac gun once bu face mesn yuzunden falan 4 yıllık bır ılıskı hatalarım var kabul edıyorum bana donmuyor sızınde dedıgınız gıbı arayıp sormasam donermı bana cok sevıyorum yasamayamam onsuzzzz asıgım

bussraca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2011
671
0
bu facebook varya bu facebook ne ilişkiler bitiryor ne yuvalar yıkıyor!!kapansın ya kapansın yani yada ücretli olsun bişi olsun bu kadar insanın mutluluğundan daha önemli değil yanii...tamam gerektiği zaman oluyor kullanmasını bildikçe dikkat ettkçe sorun olmuyor ama bazı çiftlerde böyle huzursuzluk oluyor...

VivaLaJuicy

Guru
Pro Üye
20 Şubat 2010
32.968
3.254
arkadaslar ben terk edıldım bıkac gun once bu face mesn yuzunden falan 4 yıllık bır ılıskı hatalarım var kabul edıyorum bana donmuyor sızınde dedıgınız gıbı arayıp sormasam donermı bana cok sevıyorum yasamayamam onsuzzzz asıgım

Onsuz yaşayamam diye bir şey yok. Yaşarsın merak etme. Öyle bir gün geliyor ki tek bir duan bile olmuyor artık geçmişte ölüp bittiğini sandığın o insan için. Hiçbir şey yapma bence. İsterse yine iletişim kurar zaten. Ama dikkat et yeniden iletişim kurarsa büyük ihtimalle boşluğa düştüklerinden oluyor bu ne yazık ki. Sevgiden değil.

_elnaz_

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
29 Mart 2010
208
12
ayrılmadan bi kaç gün önce telefonlarımı açmayan sesimi bile duymak istemeyen beni aldatıp gidip başkasıyla evlenen adam 1 yıl sonra beni 'yanlışlıkla' msn e eklediği söledi.. yemedim tabi.. o da itiraf etti sadece konuşmak istemiş (beni aldattığı ve şu an eşi olan kişiden gizli saklı tabiki)..:KK51:

tustuy

Oysa ben dokuz canlıydım.
Kayıtlı Üye
12 Mart 2011
249
2
Ayrıldık,1ay geçti ,döndü.:KK69::82: Pişmanım dedi yalvardı,kabul ettim.Çok değişmiş çok.
Kaybedince anlıyorlar değerimizi :KK36:
Ben ayrıyken tek facebook'tan haberdar oluyordum sürekli takip ediyordum ama hiç bir şekilde olumsuz bir şeyler paylaşmıyordum . O sürekli paylaşıyordu falan ,takmıyordum.
tak birgün yazdı nasılsın diyee.:nazar:
Yani umursamazsan,çıldırıyorlar ve seviyorsa o an daha iyi anlıyor pişman oluyorlar.

lazrail

mihr&mah masalı
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2011
454
8
evet var:)
3 senelik sevgülülüğün ardından ayrıldık.
yaklaşık 6 ay sonra hiç beklemediğim anda dönmüş ama ben döndüğü yerde değildim:)
bigün bi kitap açmış içinden fotoğrafım çıkmış,zaten hiç unutmuyormuş beni ama o olay araması için işaretmiş...
buları anlattığında ne ilginç bende senle ilgili bişey bulduğumda atıyorum direk dediydim..
tek korkum ah etmesi... ah etmesin kötü bişey o:)

matahari_

Guru
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2010
1.438
10
35
Ayrıldık,1ay geçti ,döndü.:KK69::82: Pişmanım dedi yalvardı,kabul ettim.Çok değişmiş çok.
Kaybedince anlıyorlar değerimizi :KK36:
Ben ayrıyken tek facebook'tan haberdar oluyordum sürekli takip ediyordum ama hiç bir şekilde olumsuz bir şeyler paylaşmıyordum . O sürekli paylaşıyordu falan ,takmıyordum.
tak birgün yazdı nasılsın diyee.:nazar:
Yani umursamazsan,çıldırıyorlar ve seviyorsa o an daha iyi anlıyor pişman oluyorlar.

Haklısın canım umursamaz davranmak en doğru yöntem. Ama benim bir sorum var, bana da hep nasılsın diyor hal hatır soruyor arasıra ama arkası gelmiyor orada kalıyor, yani nasılsın muhabbetinin ya da pişman olduğunu canının yandığını söylemesinin (bunları diyor ama başka bir çabası yok) devamı neden gelmez? Ya da nasıl getirilir?

femmefatale26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2011
56
0
Haklısın canım umursamaz davranmak en doğru yöntem. Ama benim bir sorum var, bana da hep nasılsın diyor hal hatır soruyor arasıra ama arkası gelmiyor orada kalıyor, yani nasılsın muhabbetinin ya da pişman olduğunu canının yandığını söylemesinin (bunları diyor ama başka bir çabası yok) devamı neden gelmez? Ya da nasıl getirilir?

senden çekindiği için olabilir canım sonunda red edilmektende korkuyor olabilir.Biraz daha rahat olmasını sağla bence :)

zalimm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2011
126
0
benimde sevgilim beni terk etti.neymiş efendm ben onun sözünü dinlememişim.onun gurunu kırmışım.beni kabullenmkte zorlanıyormuş flan filan.dedi.kendisi aslan burcuydu.ve çok gururluydu.ben sevdiğim için hani dedm bak seni sevşyorum yapma fln dedm.15 gn sonra geri döndü.tersledim ben onu ne var fln demiştim oda pişmn oldm dedi sana msjj atmamam gerekirdi fln dedi.bende akşama dedim iiçmde bana yaşattklarıne varsa hepsini msj oalrak attm oda cvp attı dedi benm üzlmediğimi sanıyorsun dedi cnm yanıyor hala dedi..ama sözm tutmayan kızıda kabullnmk zoruma gidiyor dedi.bende bişy demedm..bu gene 20 gn sonra geldi.iiydi ama gene kavga ettik gitti gene.sonra ark.demiş sseni sviyor flndmiş oda olmaz olsun böle sevgi demiş..facede arkad.konşmşlar demiş onun üzlmesine razı oluyonmu fln demiş oda sorunda orda ya demiş ondn içiyorum fln demiş facede duvarında damr videoları paylaşmş,sözler paylaşmş.sonrada merveyi kalbime gömcem demiş.bittimi bitti demiş.bnm içn kapadım sayfayı demiş.sonra bende 2 hafta sonra onu başka facedn ekledim.işletmek mnasıyla konştuk ama anlamştır bni olduğmu çnkü dedi ya sen mervesn dedi yada ark.dedi.bende inkare ttm fln..merve km fln dedm bilmemezlkten gldm.oda eski sevgilim dedi onubıraktım oda senin gibi böle konşuyordu dedi.bnde dedm demekki sevmişdedim.dediki yalan yok harbi sevdi beni dedi.bnde dedm sen svmednmi hata yaptı bırktm dedi bukdr..fln flan..sonra dün msj attm dedmki kendi facemdn sendn birşey isteyebilirmiyim dedim oda söle bakalım merve hanım dedi gülücük işereti yaptı.bende dedm seni unutmak içn bana kötü söz söle dedim bnde gülck işr.yaptım.dediki seni kırmak istemiyom dedi.bnde dedmkırmazsan olmazki dedimbıktım artık sabahlara kadar beklemektn dedim.merve yapma nolur dedi.başksıyla konşuyorum dedi.bnde dedmki ona ölmedn mezara koydun beni dedm.mutlu ol daha ne dim dedm.dediki saol sende.dedi.:))arkadşlar onda bir gurur war yani tam bir başa bela.ayrılmamızn nedeni ise ben tshrt gydm diye nneymiş efndm onun söznü dinlememişim.he bu arada birde çok kısaknçtı erkek ark.bni ekledi diye çocuğa sölemediğini bırkmamştı.bide onun bacı dediği kızı eklemişitm bana sildirtti onu.dedm nedn silcm dedm hiçbir arka.senin facende olmasını istemiyorum dedi..arkadaşlr napcm yardım edin????????????

whiskey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2010
311
2
nişan attık 4 ay geçti heriften tık yok,bu sefer ben aradım hayatımda başkası var ben o defteri çoktan kapadım dedi,nasıl gıcık oldum:84:

M e g g

Nirvana
Pro Üye
24 Kasım 2009
21.069
82.387
benimde sevgilim beni terk etti.neymiş efendm ben onun sözünü dinlememişim.onun gurunu kırmışım.beni kabullenmkte zorlanıyormuş flan filan.dedi.kendisi aslan burcuydu.ve çok gururluydu.ben sevdiğim için hani dedm bak seni sevşyorum yapma fln dedm.15 gn sonra geri döndü.tersledim ben onu ne var fln demiştim oda pişmn oldm dedi sana msjj atmamam gerekirdi fln dedi.bende akşama dedim iiçmde bana yaşattklarıne varsa hepsini msj oalrak attm oda cvp attı dedi benm üzlmediğimi sanıyorsun dedi cnm yanıyor hala dedi..ama sözm tutmayan kızıda kabullnmk zoruma gidiyor dedi.bende bişy demedm..bu gene 20 gn sonra geldi.iiydi ama gene kavga ettik gitti gene.sonra ark.demiş sseni sviyor flndmiş oda olmaz olsun böle sevgi demiş..facede arkad.konşmşlar demiş onun üzlmesine razı oluyonmu fln demiş oda sorunda orda ya demiş ondn içiyorum fln demiş facede duvarında damr videoları paylaşmş,sözler paylaşmş.sonrada merveyi kalbime gömcem demiş.bittimi bitti demiş.bnm içn kapadım sayfayı demiş.sonra bende 2 hafta sonra onu başka facedn ekledim.işletmek mnasıyla konştuk ama anlamştır bni olduğmu çnkü dedi ya sen mervesn dedi yada ark.dedi.bende inkare ttm fln..merve km fln dedm bilmemezlkten gldm.oda eski sevgilim dedi onubıraktım oda senin gibi böle konşuyordu dedi.bnde dedm demekki sevmişdedim.dediki yalan yok harbi sevdi beni dedi.bnde dedm sen svmednmi hata yaptı bırktm dedi bukdr..fln flan..sonra dün msj attm dedmki kendi facemdn sendn birşey isteyebilirmiyim dedim oda söle bakalım merve hanım dedi gülücük işereti yaptı.bende dedm seni unutmak içn bana kötü söz söle dedim bnde gülck işr.yaptım.dediki seni kırmak istemiyom dedi.bnde dedmkırmazsan olmazki dedimbıktım artık sabahlara kadar beklemektn dedim.merve yapma nolur dedi.başksıyla konşuyorum dedi.bnde dedmki ona ölmedn mezara koydun beni dedm.mutlu ol daha ne dim dedm.dediki saol sende.dedi.:))arkadşlar onda bir gurur war yani tam bir başa bela.ayrılmamızn nedeni ise ben tshrt gydm diye nneymiş efndm onun söznü dinlememişim.he bu arada birde çok kısaknçtı erkek ark.bni ekledi diye çocuğa sölemediğini bırkmamştı.bide onun bacı dediği kızı eklemişitm bana sildirtti onu.dedm nedn silcm dedm hiçbir arka.senin facende olmasını istemiyorum dedi..arkadaşlr napcm yardım edin????????????

canım bende aslan burcuyum. evet gurur herşeyin önüne geçiyo malesef:/
bende ilişkim bittiği zaman asla geri dönmem. çok sevsem bile hep karşıdan beklerim. ve bu yüzden dönen hep karşı taraf olmuştur. seviyosam şans veririm sevmiyosam goodbyee ! :KK53: :KK36: