• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
  1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
  2- Dirseğinize öksürün!
  3- Yüzünüze dokunmayın!
  4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
  5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
  5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

arkadaslar hiç ummadiginiz anda eski erkek arkadasi dönen var mi??

Mpoll

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
64
21
Dönmez dediğim adımı bile hatırlamıyordur dediğim adam 3 ay sonra bana barışalım demedi ama seni gerçekten sevmiştim sana yaşattıklarım için çok üzgünüm değerini anlayacağımı biliyordum saçmalıklarıyla mesaj attı.Bu adamla ben 3 ay sevgiliydik ve beni aldatmıştı zerrrede içinde sevgi yoktu.Whatsapp,instagram,face book her yerden engelledim.Karşılaşmamak için özen gösterdim.İyi veya kötü olduğumla ilgili en ufak bir bilgi alamadı.Her katil gibi kendi geldi olay yerine.Bu zamana kadar ki 3.sevgilim ve üçüde bir şekilde geri döndü.Eğer size gerçekten haksızlık yapmışsa size bir şekilde ulaşıyor.Ama öfkeniz geçtiğinde.Ben de burada yazsın bana neler diyeceğim ona vb.cümleler kuruyordum yapamadım içimden gelmedi .Geçti bitti vicdanın rahat olsun dedim .Öyle dedikçe karşımdaki daha fazla açıklama yaptı bana .Dua edin ama dönsün diye değil içinizdeki acı bitsin diye .Allah hepimizin karşısına kalpleri güzel insanlar çıkarsın.
Çok eski bir konu ve yazı ama o kadar dikkatimi çekti ki
 

Mpoll

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
64
21
Merhaba herkese
İki gündür ilk sayfadan itibaren okuyorum, terapi gibi geldi sanırım. Ayrılığın 4. günü bugün, nişan düğün tarihleri belirlenmişken ailesinden bir kısmı ile tanışmışken ve herşey çok güzel gidiyor derken evlilik sorumluluk onu korkutmaya başlamış ve duygusal olarak uzaklaştığını hissediyormuş ve sonuç terkedildim... 6 aylık bir ilişki, ancak dolu dolu geçen her günümüz her anımız bir arada olan tatiller,birlikte yemekler,seyahatler her şey...En zoru da hayatımda hiç kimseye bu kadar güvenmemiştim, nasıl bu kadar yanıldım bu kadar kör oldum diyorum :KK43: ama çevremde onu tanıyanlar sen sevgiden kördün peki biz nasıl yanılırız bu adam senin için ölüyordu resmen diyorlar.. Başkası mı çıktı karşısına aklı karıştı ne oldu bilmiyorum ama giderken çok pişman olacağımı biliyorum dedi..Dilerim olur en kısa zamanda, ama bu denli güvenimi sarsan bir adamla bir daha aynı yolda asla yürümem... sadece günlerdir çektiğim acının yarısını bile o çekse karşımda yeter bana..
..
Resmen aynı cümleleri kurarak ayrılmış
 

pria

Guru
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2008
19
32
Terkedildiğim günden beri bu sayfaları okuyorum umutla. Buraya yazan çoğu arkadaşın sevgilileri dönmüş. Ben de totem olsun diye yazıyorum belki sonrasında müjdeli haberi vermek nasip olur diye:)
Yazdıklarınız umut oldu bana arkadaşlar inşallah ben de sizler gibi bu geri dönüş mutluluğunu yaşayabilirim.
Benim 3 ay oldu. Bu 3 ayda 1 kere konuştuk bir kaç kere mesajlaştık ama bir yere varan yazışmalar değil. Ben hiç yalvarmadım sessiz kaldım. Ayrılık konuşmasından sonra o arayıp mesaj attı bana sadece hal hatır sormak için. Sosyal medyadan takibe devam ediyor, hikayelerimiz izliyor ve fotolarımı beğeniyor. Onda kalan eşyalarımı istemiştim 2 kere erteledi ve en sonunda ben ısrar edince eşyalarımı eksik gönderdi. Bir şekilde bağlantıyı koparmıyor anlamıyorum. Nereye varacak bilmiyorum ama sizlerle paylaşmak istedim. Umarım bir gün ben de gelip buraya 'arkadaşlar döndü, çok mutluyuz:' diye yazabilirim. 3 ay geçmiş olması umudumu sorgulatıyor ama garip bir şekilde döneceğine inanıyorum. Saçma bir teselli mi bilmiyorum garip bir şekilde tekrar bir araya geleceğimizden eminim herkeste böyle mi oluyor genel bir his mi bu??
Sevgiler,
 
Yukarı Alt