arkadaslar hiç ummadiginiz anda eski erkek arkadasi dönen var mi??

BurcumO

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2010
1.168
0
Ha buarada bu tatıle gıtmeden 2 gun once ayrıldı benden. yaz sonuna kadar tatılde.. suan hala tatılde ama cep telefondan gırıyo sanırım msne.

anaa buda benimki gibi askerligi bitene 40 gün kala ayrilmisti benden..seninki yazlikta kizlarla eglenirimm.dönüstede kürkcü dükkanina dönerim diye düsünmüs heralde..eger öyleyse adam degil bu

girls_12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2011
317
1
anaa buda benimki gibi askerligi bitene 40 gün kala ayrilmisti benden..seninki yazlikta kizlarla eglenirimm.dönüstede kürkcü dükkanina dönerim diye düsünmüs heralde..eger öyleyse adam degil bu

Valla anlamadım bısey suan olmuyo yapamıyorum , tek yalnız kalmak ıstıyorum vs.. dedı gıttı. beddua ettım. ozur dıledım affettı sonra olmadı kustuk tekrar 1 buçuk aydır konusmuyoruz. daha demın formsprıngde bırı sormuş naber dıye buda ıyı dıyelım ıyı olalım demş

BurcumO

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2010
1.168
0
Valla anlamadım bısey suan olmuyo yapamıyorum , tek yalnız kalmak ıstıyorum vs.. dedı gıttı. beddua ettım. ozur dıledım affettı sonra olmadı kustuk tekrar 1 buçuk aydır konusmuyoruz. daha demın formsprıngde bırı sormuş naber dıye buda ıyı dıyelım ıyı olalım demş

hmm belki sen öyle san diye yapiyordur..aman ya uff biktim artik takmicam biseyi.. hayatima bakicam.. o an yasamak istedigimi yasicam. aklima getirmicem.. faceden profilinede bakmicam..karar verdim cok farkli olucak hersey...

dünyaya kac kere geliyorum.. defolsun gitsin artik gelmeside birsey degismicegi icin naparsa yapsin

Son düzenleme:

girls_12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2011
317
1
hmm belki sen öyle san diye yapiyordur..aman ya uff biktim artik takmicam biseyi.. hayatima bakicam.. o an yasamak istedigimi yasicam. aklima getirmicem.. faceden profilinede bakmicam..karar verdim cok farkli olucak hersey...

dünyaya kac kere geliyorum.. defolsun gitsin artik gelmeside birsey degismicegi icin naparsa yapsin

aynen takmıyorum .ama kopek gıbı pısman olmasını da ısterım :KK70:

BurcumO

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2010
1.168
0
aynen takmıyorum .ama kopek gıbı pısman olmasını da ısterım :KK70:

bende isterim..ama dönerse adam gbi konusmicam..dalga gecerek konusucam..önce cevap vermem..sora yine yazarsa sey dicem.. ne diyon sen ya of ugrasamam senle arama beni bi daha..isim var dicem :KK70:

girls_12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2011
317
1
bende isterim..ama dönerse adam gbi konusmicam..dalga gecerek konusucam..önce cevap vermem..sora yine yazarsa sey dicem.. ne diyon sen ya of ugrasamam senle arama beni bi daha..isim var dicem :KK70:

bende rahatsız etme benı cıcım dıcem:KK70: kayboll yallahhhh naşşnaşş yol al. demeyıde eklıcem:KK70: ay bacım donermıkı acaba

freak.s

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2011
285
6
bende rahatsız etme benı cıcım dıcem:KK70: kayboll yallahhhh naşşnaşş yol al. demeyıde eklıcem:KK70: ay bacım donermıkı acaba
aynen bacım bende aynı şeyleri düşünüyorum valla çok pişman olucak dönmek isteyecek bende dalga geçicem tek isteğim bu şu an.

ceyar

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2011
4.705
17
Geçen gün şöyle bir söz gördüm:

"Her katil merak eder vurduğunun ölüp ölmediğini, o yüzden yıllar sonra gelen 'Nasılsın?'a aldanmayın."

:)

BurcumO

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2010
1.168
0
Geçen gün şöyle bir söz gördüm:

"Her katil merak eder vurduğunun ölüp ölmediğini, o yüzden yıllar sonra gelen 'Nasılsın?'a aldanmayın."

:)

ahahah evet canim öyle olucak.. ama ben daha cok güclendim daha farkli bakiyorum hayata.. bu söylediklerimde ciddiyim.. tabi arada bir degisiyor ruh halim..ama suanda böyle düsünüyorum...

yasicam anasini satiyim hayatimi yasicam..ister gelsin ister gelmesin.. bigün biyerde beni cok mutlu görünce icindeki his yeter ona

BurcumO

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2010
1.168
0

canim döner bence seninkisi.. bence hic takma..gelince hala seviyosan cifte mutlulugunuda yasarsin.. etrafindakilere bak, ben öyle yapicam cünkü.. o gelene kadar yok faceni kapat yok sunu kapat yok bunu kapat yapmicam..sildim onu defterden ve bitmistir..senin öyle denecek bi durumun yok sanirim ve bence seninki dönücekkkk...oyüzden salla ve keyfini cikar hayatinin

girls_12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2011
317
1
canim döner bence seninkisi.. bence hic takma..gelince hala seviyosan cifte mutlulugunuda yasarsin.. etrafindakilere bak, ben öyle yapicam cünkü.. o gelene kadar yok faceni kapat yok sunu kapat yok bunu kapat yapmicam..sildim onu defterden ve bitmistir..senin öyle denecek bi durumun yok sanirim ve bence seninki dönücekkkk...oyüzden salla ve keyfini cikar hayatinin

banada donucekk gbıı gelıyoo.. Insallah. haftayada dogumgunu kutlamasam dıyorum. ama mantıgım dıyo bunu.