arkadaslar hiç ummadiginiz anda eski erkek arkadasi dönen var mi??

beyaz toprak

çirkin ama tatlı cadı=)
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2007
4.947
25
41
offff offf herkezmi aynı dertten muzdarip olur insan bazen bu acıyı sadece kendisi çekiyor sanıyor başkalarınında olsuğunu görünce bi nebzede rahatlayıp yalnız değilmişim diyor:)

seljan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2009
701
7
bayram mesajına karşılık verdim kısa ve mesafeli bi mesaj attım. bakalım zaman ne gösterecek. ooff aman ya ne zor birşey bu ayrılık! elalem gömlek değiştirir gibi sevgili değiştiriyor bişicikler olmuyo biz bi tanenin derdiyle uğraşıyoz :KK19: galiba o hala 'bi tanem' :KK59:

nas_84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2011
29
1
Kızlar benim ki beni bugün aradı ama telefonu elime aldığımda şok geçirdiğimden açamadan kapandı..bekledim biraz sonra mesaj attım "aramışsın beni duymadım.şimdi müsaitim" diye..şu saat oldu hala aramadı..hata mı ettim açmamakla ki:KK43:(ya ben napayım sizce..o kadar gün aramadı şimdi aradı bende açmadım şansa bak ya:KK43:((arar mı ki bi daha??:KK43:(

sofia.

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2010
666
17
keşke şimdi müsaitim kısmını eklemeseydin
cesaret edip bir kere aramış
demek ki söylemek istedikleri var
için rahat olsun
bence arar :)

nas_84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2011
29
1
ya umarım arar saatlerdir bekliyorum tık yok..gerçi bugün aramasını da beklemiyordum ama..tutamayıp kendimi ben aramasam bari..öyle tuhaf hissettim ki kendimi..ya çıkıyosan adam gibi çık hayatımdan ya da kal orda değil mi??bekliyorum bakalım bana sabah kadar uyku yok yine:KK43:(lütfennn arasınnn:KK43:(

malist

yine yeniden=)
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2011
820
0
ya umarım arar saatlerdir bekliyorum tık yok..gerçi bugün aramasını da beklemiyordum ama..tutamayıp kendimi ben aramasam bari..öyle tuhaf hissettim ki kendimi..ya çıkıyosan adam gibi çık hayatımdan ya da kal orda değil mi??bekliyorum bakalım bana sabah kadar uyku yok yine:KK43:(lütfennn arasınnn:KK43:(

hayırlıysa arasın diye düşün canım:87:..sakın sen arama,aramak isterse tekrar arar zaten..hem mesaj da atmışsın.daha fazla bir şey yapma ki o yapsın elinden geleni..umarım hayırlısı olur canım:KK31:

nas_84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2011
29
1
hayırlıysa arasın diye düşün canım:87:..sakın sen arama,aramak isterse tekrar arar zaten..hem mesaj da atmışsın.daha fazla bir şey yapma ki o yapsın elinden geleni..umarım hayırlısı olur canım:KK31:

umarım canım hayırlısı tabi herşeyin ama insan öyle bekliyo ki telefon başında:KK43:(bazen gaipten telefonumun sesini bile duyuyorum:))işte tek kızdığım nokta kendime keşke açsaydım:KK43:(

malist

yine yeniden=)
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2011
820
0
umarım canım hayırlısı tabi herşeyin ama insan öyle bekliyo ki telefon başında:KK43:(bazen gaipten telefonumun sesini bile duyuyorum:))işte tek kızdığım nokta kendime keşke açsaydım:KK43:(

anlıyorum canım ;ama keşkeni telafi ettin mesaj atarak:87: O ,mesajına bir şekilde yanıt vermesi gerekirdi canım :KK31: çünkü telefonu açmama nedeni de söylediğine göre..neyi bekliyor ki :KK17:

nas_84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2011
29
1
anlıyorum canım ;ama keşkeni telafi ettin mesaj atarak:87: O ,mesajına bir şekilde yanıt vermesi gerekirdi canım :KK31: çünkü telefonu açmama nedeni de söylediğine göre..neyi bekliyor ki :KK17:

valla canım artık neyi bekliyor bilmiyorum ama bi kere arama cesareti gösterdiğine göre devamı gelecektir bunun diye düşünüyorum:))inşallah tabi:))

malist

yine yeniden=)
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2011
820
0
valla canım artık neyi bekliyor bilmiyorum ama bi kere arama cesareti gösterdiğine göre devamı gelecektir bunun diye düşünüyorum:))inşallah tabi:))

=)) umursamamaya çalış canım, bak o zaman kesin arar (taktik=umursamamak:KK1:) sakın bu kezde açmamazlık yapma ,bi de her ihtimale karşı sarjın dolu olsun:KK69::KK9:

4ever4get

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2011
399
1
şuan 2 siyle birlikte uğraşıyorum

pişmanlık mesajları, şarkı sözleri, şiirler :KK64:

hoşuma da gidiyor böyle bir hal almaları devam etsinler :78:

acaba o piti piti mi yapsam :kk77:

şaka bi yana da onlar ne kadar geri dönmek istese de iyi olsalardı ben bırakmazdım heralde

yanlış bildiğim bir yola 2. kez girmem :KK55:

taksin sepeti koluna herkes kendi yoluna :KK36:

freak.s

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2011
285
6
Bizde yine gelişme var kızlar.Dün aradı,nasılsın iyi misin iyi bayramlar falan.Gayet soğuk konuştum.Ortak bir arkadaşımız var,onun numarasını istedi.Kapatırken de görüşürüz dedi.Ama bu numara kesinlikle var onda eminim ve istediği her yerden bulabilir.Kesinlikle bahaneydi yani.

Birkaç saat öncede yolda karşılaştık.Yanımda annem vardı,onun yanında da arkadaşı.Annemden çekindi herhalde hiç bakmadı bizim tarafa ama arkadaşını dürttü arkadaşı da dikkatlice bana baktı.Birkaç gün öncede facede iletişim kurmaya çalışmıştı.Ne yapmaya çalışıyo yaptıklarından sonra bilmiyorum.

matahari_

Guru
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2010
1.438
10
35

Bence bu kadar kafana takacağına şimdi sen son bir kez ara. Eğer bir daha hiç aramazsa bu fırsatı kaçırmış olursun ve çok pişman olursun, son kez sen arasan kafan daha rahat olur.

nas_84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2011
29
1
Bence bu kadar kafana takacağına şimdi sen son bir kez ara. Eğer bir daha hiç aramazsa bu fırsatı kaçırmış olursun ve çok pişman olursun, son kez sen arasan kafan daha rahat olur.

canım haklısın belki ama ben onu çok aradım ve çok açmadı şimdi ben aramayı kendime yediremiyorum.hem ne diyeceğim beni üzdün o kadar ben de seni aradım mı? zaten ben mesaj atmışım ona duymadım diye aklı sıra tavır yapıyo ama bi kere aradı ya devamı gelecektir inanıyorum..

Amor-a

Guru
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2009
6.901
7.306
Unutmak giden için en büyük intikamdır ama cidden unutmaktan bahsediyorum ve tam da cidden unuttuğun sırada döner bu zibidiler :KK43:(((