arkadaslar hiç ummadiginiz anda eski erkek arkadasi dönen var mi??

eleza

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2011
76
2
size ulaşabilcegi tek bişey olsun hersekilde dönerler mutlaka, ama gercekten sevmişse eskisinden güzel devam eder sevmemişse zaten yine kısa bizamnda biter çok çektirdiyse dönse bile siz yol verin ama ufak tefek aşılabilek seylerse aranızdakiler tabiki kabul edin ama mutlaka sevsede sevmesede ister 1 ay ister 1 yıl sonra mutlaka döner.

cillikiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2011
719
0
size ulaşabilcegi tek bişey olsun hersekilde dönerler mutlaka, ama gercekten sevmişse eskisinden güzel devam eder sevmemişse zaten yine kısa bizamnda biter çok çektirdiyse dönse bile siz yol verin ama ufak tefek aşılabilek seylerse aranızdakiler tabiki kabul edin ama mutlaka sevsede sevmesede ister 1 ay ister 1 yıl sonra mutlaka döner.

onla iliskimiz boyunca ole ciddi hirpalamar yasanmadi cnm son zmnlar bi degsiklik vardi...gorusuyorduk ama esksii gibi degildi vardi bisey...gerci sorunlarini paylasmazdi benle cok israr edince solerdi bazen ama ole uzun uzun anlatmazdi...medyummmuym ben ne oldugunu anlicam o solemeden...doner mi donmezmi bilmem cep'ten ulasabilir isterse...doncek diye beklemiyorum sonradan hayal kirikligina daha cok aci cekerim diye...istiyorum evt donmesini affedermiym bilmiyorum su aralar donmesinide istemiyorum konusasim yok hic daha...bi hafta cok sakinim bole aglamak yok vs vs firtina oncesi sessizlikmi anlamadim sonradan mi kafayi yicem belkide hic yemem...ondna ayrilali ole bi kitap kurduna donustumki, ben ole hergun kitap okumayi sevmezdim ck nadir okurdum ama 1 haftadr oku babam oku...belkide onlar sayeisnde gerceklerden kaciyorum ...sagol cnm yazdigin icin

Son düzenleme:

eleza

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2011
76
2
Aşkın bitişi bağıra bağıra gelir ama sen görmezsin. Çünkü senin değil, onun aşkı bitmiştir. Senin hala ‘gözün kördür’. Söylediği her şeye başka anlam yüklemektesindir. Kendi işine gelen anlamları. O, “Sıkıldım” der, sen sanırsın ki; derdi seninle değil, başka şeylerledir. Onu eğlendirmeye çalışırsın, hatta baştan çıkarma oyunları oynarsın. Ama zaten senden sıkılmış olduğu için yaptığın her şey anlamsızdır, iticidir onun için.

* * *

Gitmek gerekir bazen, bunları yaşamamak için. Bir insana acıma duygusunu hissettirmemek için. Kalıp da daha fazla kendine haksızlık etmemek için. Gözleri iyi açmak gerekir, aşkın bittiğini, artık istenmediğini görmek için. Söylemesi mi gerekir ille? İlle tane tane anlatması mı gerekir? Ama sen hala seviyorsun öyle değil mi? Bunun bir önemi yok artık onun için. O, başka bir boyuta geçmiştir çoktan. Bir ayrılabilse senden, bir anlayabilsen onun için aşkın bittiğini çok rahatlayacaktır, üzerinden büyük bir yük kalkacaktır.

* * *

Aslında biliyor musun, o da olmayacak şeyleri düşünmektedir o an. “Ayrılsak da arkadaş kalsak...” gibi. Olmaz ki, mümkün değil ki bu. O da bilir, bilir ama hiç olmazsa vicdanını rahatlatır biraz. Gidiyor ya, sorumluluk hissetmektedir ya... Aldırmamalısın bunlara. Bir taraf aşıksa hala, iki eski sevgili arasında arkadaşlık sözkonusu olamaz.

* * *

Peki ya bahaneler sıralamak yerine “Yeter artık ne olacaksa olsun” diye düşünerek pat diye söyleyiverirse gerçeği? “Bitti artık” deyiverirse birden? İlk aklına gelen soru, “Ama neden, hani beni çok seviyordun, hani bensiz yapamazdın?” olacak değil mi? Sorma sakın... Sus, suskunluğunla ört içindeki kasırgayı. Esip kavuran, yakıp yıkan o kasırga daha çok uzun süre esecek içinde. Şimdiden teslim olma. İlle bir şey söylemek istiyorsan “Gidiyorum” de, “Madem bitti, benim de işim yok artık o yürekte...”

* * *

Gitmek gerekir bazen, işte o an gelmiştir kabul etmek istemesen de. Belirsiz bir yolculuktur bu. Nereye gideceğini, ne zaman biteceğini bilmeden çıkarsın yola. Yürek ağrısı da cabası... Çekebileceğin en büyük acılardan biridir. Kaçış da yoktur üstelik, nereye gitsen seninle gelir. Kapıyı ört ve bakma ardına, ağlama. Yalnızlığı arkadaş edin kendine. Biliyorum, dışarıya doğru ilk adımını attığın andan itibaren dönmek isteyeceksin geriye ama sakın dönme. Sıfırsın ya o anda, dönüşün sıfırın da altına indirecektir seni.

* * *

Belki de o dönmek ister bir süre sonra, tekrar eski günlerdeki gibi olursunuz ne dersin? Hayır, inanma bu söylediğime. Hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Yaşanan hiçbir an bir daha yaşanmaz. “Başkasını buldu, beni aldattı” diye yeme kendini, ne önemi var bunun? Öyle ya da böyle bitti işte, kim olursa olsun onun hayatında. Tek gerçek, bir daha senin olmayacağın, kabullen bunu. Gitmek gerekir bazen, yüreği dinlendirmek, kendini dinlemek ve yalnızlığın seni olgunlaştırmasını beklemek için... Aynı şeyler bir daha geldiğinde yine gidebilme gücünü bulabilmen için... Aşkı yeniden yaşayabilmen için...

sevdanl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2012
5
0
merhaba kızlar

sevgilimle ayrılalı tam 2 hafta oldu. artık sıkıldığını yalnız olmak istediğini sorumluluk almak istemediğini artık sevmediğini söyledi. hiç ayrılmadığımız 2 yılın ardından, onca paylaşılmışlığın ardından bunları söylemesi yıktı tabi beni. yalvardım yapma etme bunu atlatabiliriz eksik yanların üstüne gideriz falan diye ama dönmedi. çık hayatımdan kabullen artık dedi. mahvoldum.
iş yerlerimiz çok yakın olduğu için karşılaşmalarımız birbirimizden haber almamız sık oluyor. bu süreçte onu kendi iş yerinden birkaç kızla yemekte çayda görünce ve bir kaç arkadaşımın " aralarında bir şey olduğu" imasıyla patladım ona. "2 gün mü bekleyebildin bravo sana!" diye kötü bir kavga ettik."bir şey yok ama olsa da seni ilgilendirmez" dedi. aradan birkaç gün geçti dün bir bankadan gelen onu da ilgilendiren mesajı direk yolladım. akşam iş yerime geldi sigara içtik beraber. bana "bir daha kimsenin lafıyla beni yargılama onlar iş arkadaşım bütün günüm onlarla geçiyor ben ne dersem o ben sana diyorum zaten seninle yaşadıklarımı kimseyle yaşayamam ama öylesine kafa dağıtmak için birileriyle oraya buraya gidebilirim diye" dedi. beni aramaman gerek sen aklıma gelmediğinde aramadığında seni görmediğimde iyiyim ama aksi olduğunda geriliyorum dedi. niye ben senin düşmanın mıyım? dedim sinirlerim bozuluyo işte dedi.
ben böyle iyiyim işime konsantre olabiliyorum bi karar alırken sen ne dersin kavga eder miyiz diye düşünmüyorum kafam rahat, bir gün bir araya geleceksek arayan ben olacağım sen de kabul edersen edersin dedi. ne hissettiğini söylesene dedim söylemeyeceğim dedi. sonra gitti.

sizce dönecek mi kızlar? ne yapmalıyım?

jelibon1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2012
543
1
, bir gün bir araya geleceksek arayan ben olacağım sen de kabul edersen edersin dedi. ne hissettiğini söylesene dedim söylemeyeceğim dedi. sonra gitti.

sizce dönecek mi kızlar? ne yapmalıyım?

"bir gn bir araya geleceksek,senden daha iyisini bulamadığımdan,yalniz kalmak istemedigimden dönebilirim" demek istemis.
erkekler böyle sırf donecek kapıları olması icin "seviyorum ama cok sktın,bunalttın,hatta sen soyle yaptın boyle yaptın"deyıp karsı tarafı
sucluyorlar. cok uyanıklar ama çözduk artık valla. bence donse de sen ısteme. onun bi tarafını da kaldırma bence arayp sordukca
kendılerını bır sey zannedıyorlar bunlar:KK31::KK47::KK47: erkeklerin canı cehenneme ya.

Son düzenleme:

sevdanl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2012
5
0
öyle mi dersin? insan sevince gerçekleri göremiyor gerçi gerçekleri. ben bir daha benimle konuşmaz demiştim dün gelmesi açıklamalar yapması beni şaşırttı. ortak arkadaşlarımız da duramaz o öyle döner bir gaza gelmiştir fazla sürmez falan diyorlar.

FiniSh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2010
152
1
Suana kadar benden ayrılan tum erkek arkadaslarım bana geri döndü ha 6 ay sonra ha 1 sene sonra ama onlar döndüklerinde n bir cvp verdim n baska bisey yaptım, sonucta artık icimde hiccccbir his yok onlara karsı. Asıl dönmesini istedigim insan bir türlü dönmüyor o ayrı :KK43:

Son düzenleme:

asdfasdf77

Dimdim Mikmik'e aşık!
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2010
425
0
Ne olur yardım edin bana:KK43:
Ansızın terkeden sevgili iki hafta önce telefonları suratıma kapatırken şimdi neden kendisi arıyor ki?
Bunu neden yapıyor sizce nedenn?!

FiniSh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2010
152
1
Ne olur yardım edin bana:KK43:
Ansızın terkeden sevgili iki hafta önce telefonları suratıma kapatırken şimdi neden kendisi arıyor ki?
Bunu neden yapıyor sizce nedenn?!

Bence sizi kaybetme korkusu sarmıs iyice, kazanmaya calısıyor olabilir :26: Hos bu erkeklerin aklından gecen nedir hicbir zaman anlamadım ben..

andie

Kendime yenibir ben lazım
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2009
1.405
294
Geri dönüş mü bilemeyeceğim ama...
Benim eski görüştüğüm çocukla uzaktan akrabayız
geçenlerde onlara gitmiştik
gecenin sonunda onlardan ayılıp eve dönerken
telefonuma mesaj geldi baktım ondan
"düşünceli gördüm seni"
diye bir mesaj
cevap verdim bir kaç mesajdan sonra bitti
bir daha da görüşmedik
ben bir anlam veremedim
ne demek oluyor bu?
beni hala düşündüğü benim için endişelendiği anlamını mı çıkarmalıyım
yoksa üstünde hiç durmasam daha mı iyi
kafam çok karıştı...:44::KK50:

sevdanl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2012
5
0
ben hiç pişmanlık yaşamadım hayatımda istersen bekle ama bekle demiyorum sana dedi.... bana da yardım edin

seljan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2009
701
7
Dönmesin arkadaşım ne gerek var!!!!!!..............:KK47::KK47::KK47: yoksa benim gibi kalakalırsın..
adamı kibarca reddediyorsun bırakmayacağım seni benim için önemlisin diyor aradan 3 saat geçmeden arıyor karşıdan bi bayan sesi geliyor sen kimsin(?) diyor:KK37::KK47:!!!!!!!!......... o seni unutmaz ama koynuna başkasını almaktan da çekinmez:113:. püfff gece gece midem kalktı yaaaaaaaa.... allahım sen koru bizleri bu insanlardan :KK50::KK50:

davul bile dengi dengine demişler dengimizi bulmamız ümidiyle esenlikler diliyorum :KK9:

pink_wagoon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
53
0
bundan önceki sevgilim soğudum uzaklaştım diyip terketmişti,iki gün sonrada hayatında başkasının olduğunu öğrenmiştim.yani başkası için terk edilmişim. yaklaşık 3-4 ayda çağrı atmalar,aramalar,smsler başladı.
sonrasında msne ekleme,facebooka ekleme,
seviyorum mesajları..
genelde boş bırakınca dank ediyor erkeklerin kafasına..

Peki ya boş bırakınca dank edip gelmişse tekrar karşınıza... Siz de umut verici konuşmamışsanız, açık açık bütün olumsuz düşüncelerinizi söylemişseniz ama tamamen kötü de davranmamışsanız, ertesi gün o sizi arayacağı yerde siz onu aramış cevap alamamışsanız; herşeye rağmen sen bana bir adım attın ben de sana bir adım atmak istiyorum demişseniz ve o insan buna da cevap vermemişse...?

Camelwhite

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2011
4.526
1.329
10 ay oldu ayrıldıktan 2 ay sonra benı aradı baska bır sey ıcın ben cok sert konustum. ılıskı konusunu açmamaya çalıstı. herhalde sert konustugumdan mı ne aramadı. ben 10 ay boyunca sesını dınlemek ıcın bile aramadım. gelir mi arar mı inan bilmiyorum. kendıme bile bazen söyleyemiyorum ama çok özlüyorum onu dolmuyor bıraktığı boşluk..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-07-2021

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 230 gün kaldı.

Beyinin kas hareketlerini koordine eden bölgesi olan beyincik gelişmeye başladı. Kolun dirsek ve bilek bölgeleri görülebilir hale gelmeye başladı. Bebeğinizin karaciğeri karın bölgesinde bir kabarıklık yaratacak kadar büyüdü.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

lavinya11

Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2012
116
0
2 yıllık erkek arkadaşım beni artık seni sevmiyorum diyerek,öss ye 1 hafta kala beni terketmişti.çok ağladım,yıkıldım.aradan 8 yada 9 ay geçti geri döndü sensiz yapamıyorum çok seviyorum diye istemedim .ayrılalı 2 yıl oldu, sürekli mesaj atıyor .ama ben kesinlikle istemiyorum onu .