arkadaslar hiç ummadiginiz anda eski erkek arkadasi dönen var mi??

deymezsin

Guru
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2008
425
13
2 yıllık erkek arkadaşım beni artık seni sevmiyorum diyerek,öss ye 1 hafta kala beni terketmişti.çok ağladım,yıkıldım.aradan 8 yada 9 ay geçti geri döndü sensiz yapamıyorum çok seviyorum diye istemedim .ayrılalı 2 yıl oldu, sürekli mesaj atıyor .ama ben kesinlikle istemiyorum onu .

canım sen o terketmeye göre kazandınmı öss yi peki benimed sınavıma az kala nişanım atılmuıştı sanki şaka gibi hep 30larda alan ben hiç çalışmadan 76 almış geçmiştim

cecenn

Sabırla bekle...
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Mart 2011
12.851
10.534
Bir umut işte insan bekliyor
Ama önemli olan içindeki umudu öldürmek sanırım
:KK14:

Maritsa

Bazen sktri cekmek lazim
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2011
4.199
25
7-8 senelik ilişkimin ardından 1 sene geçti .
Ev,cep hepsini iptal ettirdim :nazar:hiçbir şekilde bana ulaşamaz.Yaptığı pisliklerden sonra, karşıma çıkmaya yüzüde yoktur zaten .
Ne ölüme, ne dirime gelsin .

ToFFie

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2012
86
5
ayrilali bi sene oldu hala biriyle beraber oldugu halde beni eklemis msnde..ama kabul etmedim..ondan sonra ikinci bi adim gelmedi..buna dönmek mi denir..yoksa dönme sinyallerimidir bilemiyorum...sizce ?

KACCIK

Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2012
11
0
evet yaptı hemde o neki. bütün dünya beni .... yinede dönmem sana demişti ama gene köpek oldu.

VivaLaJuicy

Guru
Pro Üye
20 Şubat 2010
32.968
3.254
Ne kadar süre sonra geri geldi peki? :26:

Benim 2 yıl olacak Temmuz'da. Hala umut var mıdır merak ediyorum.

Bunu yazmışım o zamanlar hay salak kafam. 2.5 yıl sonra görüştük.
Ben acayip soğudum ve terk ettim kendisini. O ise bana deli divane oldu hahahayy. :KK70::KK51::KK51:
Yaklaşık 4 ay önce bıraktım çocuğu. :KK70:

cecenn

Sabırla bekle...
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Mart 2011
12.851
10.534
Ben acayip soğudum ve terk ettim kendisini. O ise bana deli divane oldu hahahayy. :KK70::KK51::KK51:

Nerden nereye dimi :KK31:
Kader işte başımıza ne geleceği belirsiz :nazar:

cifmatik

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2008
2.978
420

nası görüştünüz cnm? seninki uzaktaydı dimi ? nası geri döndü merak ettim :KK17:

paradise3

Freedom.
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2012
626
1
Benim de ayrılalı 1.5 yıl oldu arada aradı filan ama şimdi ses seda yok:KK50: Döner mi acaba, dönse ben ona döner miyim ki :KK53::KK1:

Maritsa

Bazen sktri cekmek lazim
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2011
4.199
25
Mutlaka soğumanın bir nedeni vardır :26:
Benim de ayrılalı 1.5 yıl oldu arada aradı filan ama şimdi ses seda yok:KK50: Döner mi acaba, dönse ben ona döner miyim ki :KK53::KK1:

Nasıl ayrıldığınıza bağlı biraz ? neden bitirme kararı almıştınız canım ?

VivaLaJuicy

Guru
Pro Üye
20 Şubat 2010
32.968
3.254
nası görüştünüz cnm? seninki uzaktaydı dimi ? nası geri döndü merak ettim :KK17:

Ben onunla görüştüm. Onda tık yoktu.
Dedim ki kendi kendime "bak kızım bu adam sana vurulacak ve arkandan ağlayacak."
Bu şekilde yola çıktım ve ısrarla görüşmek istedim. Yüzsüzlüğün dibine vurdum. Ama neden ? Ezik biri olduğum için değil asla.
Çünkü kendi kendime söylediğim o cümlenin gerçek olacağından %100 emindim.
Önce ısrar ettim ama buluşunca yine aynı mesafeli ve nasıl davranması gerektiğini bilen, başı dik Tryamour oldum. :KK51:
Sonra da ben onu sevemedim ve bitirdim. Hem aşık oldu bana, hem de arkamdan ağladı.
Ben üzülmeyi değil üzmeyi tercih ederim her zaman.

Sonuç olarak artık ben, hayatında bir kez bile aşık olamamış bir insan olarak kaldım öyle. :KK31:

Son düzenleme:

VivaLaJuicy

Guru
Pro Üye
20 Şubat 2010
32.968
3.254
Mutlaka soğumanın bir nedeni vardır :26:

Evet çok tipsizdi o yüzden acayip soğudum. Eskiden onu gördüğümdeki gibi değildi artık.
Yani onu hiç sevmemişim bile. Çok yüzeysel bakmışım. Tipinden etkilenip aşık olduğumu sanmışım sadece. Bana karşı çok iyiydi oysa. O konuda hiçbir sıkıntı yoktu.
Saçma salak bir tecrübe oldu benim için.
Ve ne kadar kararlı ve kendimden sandığımdan da çok emin bir insan olduğumu görebildim.:KK31:

Son düzenleme: