arkadaşlar içinizde aşk acısı çekmeyen var mı?

kaderim_48

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
arkadaşlar hep aşk acısı çekmekten yakınırız...hep içimiz yanar...ben aşk acısı çekmedim ya da::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm: aşık olmadım diyen varmıdır acaba? :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

KarKralicesi

ATA BARIŞ (:
Pro Üye
Emoji Skoru
18.104
şuan o dediğini yaşıyorum. Öyle zor öyle katlanılması zor bi acıki:çok üzgünüm:
anlatmak değil yaşamak lazımmış.
düğümleniyor kelimeler dökülüyor isyanalrım gözlerimdensenağlama
Kısacası şuanda
Attığım her KAHKAHADA binlerce GÖZYAŞI var

kaderim_48

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
şuan o dediğini yaşıyorum. Öyle zor öyle katlanılması zor bi acıki:çok üzgünüm:
anlatmak değil yaşamak lazımmış.
düğümleniyor kelimeler dökülüyor isyanalrım gözlerimdensenağlama
Kısacası şuanda
Attığım her KAHKAHADA binlerce GÖZYAŞI var

çok üzüldüm canım ya........kesinlikle ....gülerken bile insan ağlar...:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

kaderim_48

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1

malesef öyle işte:çok üzgünüm:

sen neden aşk acısı cekiyosun. sakıncası yoksa:1hug:
canım ben şu an aşk acısı çekmiyorum...ama aşk acısı çektim..eşimi sevdim ve ailemle ikilemde kaldım..önceki yazılarımı okuduysan anlarsın...bazı yazılarımdaki yorumlarda ben aşık olmadan evlendim,aşk acısı çekmedim gibi yorumlar oldu...onun için soruyorum...gerçekten aşk acısı çekmeyen varmıdır acaba...insan hayatında acılar hep oluyor işte...

KarKralicesi

ATA BARIŞ (:
Pro Üye
Emoji Skoru
18.104
canım ben şu an aşk acısı çekmiyorum...ama aşk acısı çektim..eşimi sevdim ve ailemle ikilemde kaldım..önceki yazılarımı okuduysan anlarsın...bazı yazılarımdaki yorumlarda ben aşık olmadan evlendim,aşk acısı çekmedim gibi yorumlar oldu...onun için soruyorum...gerçekten aşk acısı çekmeyen varmıdır acaba...insan hayatında acılar hep oluyor işte...

hım...
Aşklıda aşksızda acı yaşıyoruz ne yazıkki:çok üzgünüm:

LonelyLove

siyaha aşığız beyaza deli
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende paso aşk acısı çekenlerdenim maalesef biri bitiyo biri başlıyo bacım.alıştım bende artık yadırgamıyorum.kazara şöyle bir mutlu olsam sanırım mutluluğu yadırgamaya başlıcam.unuttum valla mutluluk nedir nasıl mutlu olunur bilmiyorum.:lepi:

zynpkr

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
bende çekiyorum.offf offf.geçecek ama.uğruna gözyaşı döktüğüm adam buna değecek olsaydı ben şimdi gözyaşı döküyor olmazdım...:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Yukarı Alt