Arkadaşlar, procsin saç şampuanı aldım, saçlarım çok dökülüyor önerileriniz

bsraaaa

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Arkadaşlar saçlarıma ne yaptıysam dökülmesini durduramadım, şimdi procsin şampuan aldım ama dökülme devam ediyor,önerebileceğiniz şampuan var mıdır çook acil :KK43:

derkmen77

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
:KK43:
Arkadaşlar saçlarıma ne yaptıysam dökülmesini durduramadım, şimdi procsin şampuan aldım ama dökülme devam ediyor,önerebileceğiniz şampuan var mıdır çook acil :KK43:
Ben denedim mahfettı bıraktım.şimdi bir aydır zigavus kullanıyorum.şiddetle tavsiye ederim.incelenmesi ve dökülen saçlarından eser yok.tabiki eczacı tavsiyesi

bsraaaa

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
:KK43:

Ben denedim mahfettı bıraktım.şimdi bir aydır zigavus kullanıyorum.şiddetle tavsiye ederim.incelenmesi ve dökülen saçlarından eser yok.tabiki eczacı tavsiyesi

procsini hala kullanıyorum bitmesine az kaldı birde zigavusu kullanayım sagolasın tavsiyen için :) :)

derkmen77

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Tekrar Selam 2 aydır zigavus kullanıyorum.şiddetle ısrarlı bir şekilde hemde gayet iyi geldi umarım Sanada iyi gelmiştir.upuzun saçlarımı kısacık kestirmek zorunda kaldım.Şimdinarlısınıda alıcam ulaşın diye paylasaym istedim.

kumunike

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
benım de bi ara feci şekilde saçım dökülüyordu bende şampuanlarımı değiştirdim saç bakımı yaptım işe yaramadı derken avoxcin kullandım gayet iyi geldi saçımın dökülmesi hemen hemn durdu bi dene belkı işe yarar sende de

ema1

Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr
Pro Üye
Emoji Skoru
11.209
elseve-arginine siyah ambalajı olan kullan mükemmel ve hesaplı

BUSECANNN

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Procsini Ben cok begendım acıkcası 1 ayda durdu dökülmem en azından sacımıda kurutmuyor

Esra2234

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
227
zigavusu dneyebilirsin 4 aydır kullanıyorum dusta 4 5 tel bile dökülmüyor ayrıca diğer sampuanlarla sacımı arıtmak için avucla kullanırdım resmen bunula bi ceviz tanesi kadar dökmen yeterli cok fazla köpürüyo ve sacları cok hacimli yapıyor yani 750 ml sampuan bana 1 ay yeterken bunun 250 mlmi 1.5 aya yakın gidiyor

bsraaaa

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
johnsons baby en iyisi arkadaşlar benden tavsiye dökülmem sadece 10 tele indi bunun yanında ampullere ve yağlara devam ediyorum :):KK23:

Yukarı Alt