Arkadaşlar sizce nasıl? Photoshop'ta yapılmıştr.

E

EU1

Ziyaretçi
Arkadaşlar size iki türlü resmimi göstermek istiyorum. Aynı gün çekinmiştir. Öncelikle bir photoshop uzmanı olduğumu söylüyorum. Photoshop'ta yaptığım bir çalışmadır... Sizce ikinci halim mi güzel birinci halim mi?

İlk halim normal ben...

İkincisi de uzun saç ve göz rengi değiştirilmiş ben:

Ve sizce yeni postiş ve lens almalı mıyım_??? Fikirlerinize çok ihtiyacım var ..

Son düzenleyen: Moderatör:

laz_kxixzxix

rize merkez kopsun herkez
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
13
gözler çok çiğ durmuş. saç rengini değiştirebilirsin çikolata rengi daha çok yakışır bence:CüvCüv:gamyoncuiremsu

yabangxuxlxuxm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
18
canım doğal halin daha güzel bence.

sutlu cikolata

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bence gozlerinin dogal rengi ile denemelisin daha guzel olacaktir

E

EU1

Ziyaretçi
Çok teşekkürler arkadaşlrrr =))))

Peki postiş yakışmış mı?

-xixxsxxixk-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım dogal halin güzel.. ama photoshopluda güzel olmus ama poster tadında dergideki resimler tadında sadece... kendine photoshopla bi tarz arama o begeniye kapılma cünkü sen sadece tek bi acıdan cekilen bi fotograf üzerinde oynayıp ona bakıyosun tüm yüzü sonsuz bi yaratıcılıkla gercekte olabilecekten fazlasıyla degiştirme yapma imkanın var ve bu pekte gercekci bi yaklasım olmaz.. .. bence makyajını sacını herzaman ayna karsında dene.. her acıdan görmek ve karar vermek daha kolay olacaktır..

-xixxsxxixk-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1

tatlım bende photoshoptan iyi anlayan biri olarak konusuyorum.. ilk resimle ikinci resim arasındaki farka bak.. ikinci resimde bal rengi göz ilk resimdeki haline yakısırmı sence.. ben kendimi photshopta ne hallere sokuyorum.. öyle olabilmek için neler vermezdim ama gercekte yakısmicak biliyorum.. o nedenle.. sen zaten yakısanı bulursun.. eger lensin sırıtmazsa mavi göz yakısır emin ol =) a.s.a.s.

E

EU1

Ziyaretçi
Evet canım haklısın ya kaşlar bile berbat olmuş off off ah bu ps yokmu xD

Yukarı Alt