Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Arkadaşlar Yardım Lütfen!Bir koku vardıı adı BACK....

Konusu 'Parfüm Yorumları ve Parfüm Önerileri' forumundadır ve fashion_starrr tarafından 26 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

26 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : fashion_starrr
  1. fashion_starrr

fashion_starrr Ziyaretçi

Arkadaşlar bir deodorantım vardı kırmızı_bordoya kaçık bir rengi vardı,gri şeffaf kapaklı adı BACK... ben de 2 şişe vardı o uzuun zaman kullandım onu,bittiğinde bir parfümeriye sordum yok dedi,üretilmiyomuş sanırım. Çok zor koku beğeniyorum ben:çok üzgünüm: Back'in kokusuna bayılırdım:1rolleyes: Lütfen yardım edin nasıl bulucam ben onuu:sm_confused:,önerilerinizi bekliyorum....

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.