arkadaşlar yardım.....

zelixsx82

RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER..
Pro Üye
Emoji Skoru
7
Arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım var ben bebek için tedavi görüyorum dün doktoruma gittim fakat doktorum yumurtalığımda kist gördü pek önemli tutmadı ve bana duphaston ilaç verdi bu ilaçla kisti tedavi edeceğini söyledi ama bu ilacı yanlış bilmiyosam düşükleri engelliyo diye biliyorum başına böyle birşey gelen varmı lütfen yazsın ayrıca doktorum bu ayki adetiminde bu ilaçtan dolayı çok kanamalı ve ağrılı geçeceğini söyledi daa sonraki aydada yani eylüldede klomene başlıyacağımı söyledi şaştım kaldım doğrusu ne yapıcam ....fisfisfis

biscuitt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım var ben bebek için tedavi görüyorum dün doktoruma gittim fakat doktorum yumurtalığımda kist gördü pek önemli tutmadı ve bana duphaston ilaç verdi bu ilaçla kisti tedavi edeceğini söyledi ama bu ilacı yanlış bilmiyosam düşükleri engelliyo diye biliyorum başına böyle birşey gelen varmı lütfen yazsın ayrıca doktorum bu ayki adetiminde bu ilaçtan dolayı çok kanamalı ve ağrılı geçeceğini söyledi daa sonraki aydada yani eylüldede klomene başlıyacağımı söyledi şaştım kaldım doğrusu ne yapıcam ....fisfisfis
Canım doktorunu dinle ilaçlarını kullan ama içine fazla sinmediyse bi doktora daha git bence. Allah gönlüne göre versin

dermanz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kist için bende kullandım duphastonu bu ilaç düşüğü önlemek adetleri düzene koymak içinde kullanılıyor ama dr.unun söylediği gibi ağrılı regl olmadım canım

leylek82

çok zor bazen....
Pro Üye
Emoji Skoru
20
aynı ilacı kullandım.yumurta dinlendirici bi ialç yani yumurtlamayı durduruyoki olan kis adetle erisin. bu yüzden evet çok sancı çekilir. benimki hemen hemen 4 cm di ama üzülme şükürki yumurtluyoruz.

Son düzenleme:

zelixsx82

Pro Üye
Emoji Skoru
7
kist için bende kullandım duphastonu bu ilaç düşüğü önlemek adetleri düzene koymak içinde kullanılıyor ama dr.unun söylediği gibi ağrılı regl olmadım canım
arkadaşım peki kistin yokoldumu bu ilaçla

zelixsx82

Pro Üye
Emoji Skoru
7
aynı ilacı kullandım.yumurta dinlendirici bi ialç yani yumurtlamayı durduruyoki olan kis adetle erisin. bu yüzden evet çok sancı çekilir. benimki hemen hemen 4 cm di ama üzülme şükürki yumurtluyoruz.
canım inşallah dediğin gibi olurda bu ilaçla bu kist kaybolur peki senin kistin kaybolmuşmuydu

dermanz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
birde bu ilaç yumurtlamayı durdurmuyor aksine belirli bir süre kullanılınca gebe kalmayı kolaylaştırıyor
çocuk istediğimiz için bu ilaçla yok etmeye çalışıyor dr.lar o yüzden ilk seçenek bu ilaç eğer erimezse doğ. kont. habı veriliyor

leylek82

çok zor bazen....
Pro Üye
Emoji Skoru
20
canım inşallah dediğin gibi olurda bu ilaçla bu kist kaybolur peki senin kistin kaybolmuşmuydu
cnm uzun zmn oldu ama tabiki kayboldu tedavi gördükten sora bi tane de oğlum oldu şimdi 6 yaşına girdi,. içini ferah tut. tabiki hamile kalmayı kolaylaştırıyor ama önce kislerin erimesini sağlıyo.acele etme cnm. ben yeni 3 kutu daha bitrdim şimdi kontrole gitcem.pko böyle bi rahatsızlık işte sürekli kontrol altında olmk gerekiyo .Allah başka dert vermesin

Yukarı Alt