1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhaba Ziyaretçi Ödüllü yemek yarışması
    Notu Gizle
  3. Notu Gizle

arkadaşlar yardımm lütfenn

Konusu 'Gebelik / Hamilelik / Kadın Doğum' forumundadır ve sevgi pxixtxixrcxixxgxxix tarafından 8 Eylül 2008 başlatılmıştır.

8 Eylül 2008
    Konu Sahibi : sevgi pxixtxixrcxixxgxxix
  1. sevgi pxixtxixrcxixxgxxix

sevgi pxixtxixrcxixxgxxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    şimdi biz eşimle çocuk yapmayı düşünüyoruz adet döneminden 15 gün sonra çatlama olurmuş o zmanalar yapın dediler amabiz 3 günden beri fırsat bulamıyoruz misafir vardı biz gittik sonra ben eşime kızdım onu yanımdan kovdumm şimdi size soruyorum bir kadının ayda hamile klama şansı 2 yada 3 gün falan mıdır yani öteki günlerde hamile kalamzamıı lütfen cevap

2. 8 Eylül 2008
  3. serdi

serdi Ziyaretçi

canım bu kişiden kişiye değişir herkez aynı gün yumurtlamaz o yüzden belli olmaz yani ama gebelik isteniyorsa 2 günü geçirmemek gerekiyor özellikle adetin ilk gününü 1. gün sayıp 10-12-14-16-18. günler ilişki öneriliyor benim doktorum öyle demişti. hayırlısı inşallah canımm... bende buay ateş takibi yaptım bekliyorum şimdi ümitle...

4. 8 Eylül 2008
  5. sevgi pxixtxixrcxixxgxxix

sevgi pxixtxixrcxixxgxxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bugün benim 19.günn olmaz mı yani

6. 8 Eylül 2008
  7. XOXzgxuxrCe

XOXzgxuxrCe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Kişiye göre değişiyormuş , ne yazıkki genelde ben kaçırıyorum, yüksek ihtimal olan günleri.
    Bazı kadınlar adetin hemen bitiminde bile hamile kalabiliyorlar. Bazıları adete kısa süre kala.