arkadaşlarım yardım

ser_cin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2017
178
107
saç derim çok kaşınıyor cildiyeye gittim kimi egzama dedi kimi kuruluktan dedi dayadılar alerji ilaçları uyuyorum sürekli ama kaşıntım geçmiyor bu tarz sorun yaşayan dostlarım varmı aranızda:KK43:

Diana Bishop

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2019
1.157
3.379
saf zeytin yagli sabunla yikamaya baslayin saclarinizi evet sampuan gibi yumusak yapmiyor cok güzel kokmuyor ama piyasa sampuanlari sac derisi dahil tüm cildi hasta eden kimyasallar iceriyor . zeytinyagli sabun bende sac dökülmesini de durdurdu , banyodan sonra ilk sacimi taradigimda tarakta 10-15 sac teli oluyor artik :)

ser_cin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2017
178
107
saf zeytin yagli sabunla yikamaya baslayin saclarinizi evet sampuan gibi yumusak yapmiyor cok güzel kokmuyor ama piyasa sampuanlari sac derisi dahil tüm cildi hasta eden kimyasallar iceriyor . zeytinyagli sabun bende sac dökülmesini de durdurdu , banyodan sonra ilk sacimi taradigimda tarakta 10-15 sac teli oluyor artik :)
ÇOOOK tşk ederim sizede geçmiş olsun deneyeceğim.

lrby

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2017
181
167
Nerden alıyorsunuz saf zeytinyağlı sabunu ?

Yukarı Alt