arkadaşlarım yardım

ser_cin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2017
178
107
44
saç derim çok kaşınıyor cildiyeye gittim kimi egzama dedi kimi kuruluktan dedi dayadılar alerji ilaçları uyuyorum sürekli ama kaşıntım geçmiyor bu tarz sorun yaşayan dostlarım varmı aranızda:KK43:

Diana Bishop

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2019
1.500
4.629
saf zeytin yagli sabunla yikamaya baslayin saclarinizi evet sampuan gibi yumusak yapmiyor cok güzel kokmuyor ama piyasa sampuanlari sac derisi dahil tüm cildi hasta eden kimyasallar iceriyor . zeytinyagli sabun bende sac dökülmesini de durdurdu , banyodan sonra ilk sacimi taradigimda tarakta 10-15 sac teli oluyor artik :)

ser_cin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2017
178
107
44
saf zeytin yagli sabunla yikamaya baslayin saclarinizi evet sampuan gibi yumusak yapmiyor cok güzel kokmuyor ama piyasa sampuanlari sac derisi dahil tüm cildi hasta eden kimyasallar iceriyor . zeytinyagli sabun bende sac dökülmesini de durdurdu , banyodan sonra ilk sacimi taradigimda tarakta 10-15 sac teli oluyor artik :)
ÇOOOK tşk ederim sizede geçmiş olsun deneyeceğim.

lrby

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2017
184
169
Nerden alıyorsunuz saf zeytinyağlı sabunu ?

Sekerrenk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2016
2.246
4.815
23
saç derim çok kaşınıyor cildiyeye gittim kimi egzama dedi kimi kuruluktan dedi dayadılar alerji ilaçları uyuyorum sürekli ama kaşıntım geçmiyor bu tarz sorun yaşayan dostlarım varmı aranızda:KK43:
Duştan sonra ıslak bırakıyorsan ondandır belki

Yasolin

Sabır da yorulur...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2017
4.473
4.529
Bende yaşadım uzun süre sonra iyi bir doktora gösterdim konazol adlı ilaç şeklinde şampuan dan yazdı kullandım şimdi çok rahatım
Yanetkileri varmi.. bende de ayni sikinri var.. kasinti kabuklanma kepek falan.. kasidikca sivilce gibi oluyor kabuklaniyo tekrar kaşınmayla yara gibi açılıyo sonra yine kabuklanma kısır döngü yani

iipekooo

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2019
331
399
Alla alla az önce böyle bir konuya yorum yazmıştım... Salgın saç hastalığı falan mı çıktı acaba :KK64:İyi bir doktora gidin.

Papatyakokulum 44

Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2018
613
814
Yanetkileri varmi.. bende de ayni sikinri var.. kasinti kabuklanma kepek falan.. kasidikca sivilce gibi oluyor kabuklaniyo tekrar kaşınmayla yara gibi açılıyo sonra yine kabuklanma kısır döngü yani
Ben iki yıl boyunca kullandım hala kullanıyorum. Yara vardı bende birde kaşıntı çok iyi geldi iki günde bir kullanıyorum. Yan etkisi olacağını sanmıyorum ama aile hekimine sormanız iyi olur