Artık yardıma ihtiyacım var gibi.

Enkazlardan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2020
18
6
22
Merabalar öncelikle. 5 senelik evliyim bişeyleri içine ata ata en son hasta olucam. Bi kızım var dünyalar güzeli. Eşim eve gelmiyor. İse gitmiyor. Eve gelmesi ya karnı acıkmıştır yada herhangi bi zorunluluk için. Eve gelir. Sabah 8 veya 9 veya hiç gelmez. Iki gün gelmediğini bilirim. Gelir kafa trilyon. O sadece ve sadece içmek ister o içsin arkadaşlarının yanında sabah etsin evde karısı mi çocuğumu var umrunda olmaz. Gelir ve ben dayanamam acarim ağzımı evet bu erkek dilinde dırdır olur ama nasıl dayaniyim. Evden çıkmak yasak izin almadan markete gitmek yok. Arkadaş yok. Hicbir sosyalnedya kullanımı yok. Insan kendi annesine gitmek için bike mi izin alır. Herneyse. Eve gelir ben artık baslarm bağırırım nerdesin ne bu gel yeter vs vs o pek umursamaz onun umursamamasi ve o kafasının güzelliğinden saçma gülüşleri beni iyice delirtir ben iyice konusurum en son büyük buluşma. Kalkar beniöldürene kadar döver. Sonra geri çıkar dışarı. Aramaz sormaz oldun mu kaldın mı demez. Çocuk korkuyo demez. Çocuğunun gözünün önünde döver. Mahalleye çıkmaya yüzüm yok . Bundan 2 ay öncesine kadar çalışıyordu yaptıklarını gene yapıyordu ama ben onla kusemiyodum. Çünkü küsersen en ufak bi ekmek almaya bile izin yok kapıdan bakmaya bile. Üstüne gelir evi arar sen beni aldatıyorsun diye..ben çok yoruldum. Artık inanın gücüm kalmadı. Boşanmak için gittim babamın evine uzaklaştırma ve darp raporu aldim sonra duzekcem dedi bi şekilde beni ikna etti. Bende çocuğum için. Aksine kızımda babasına öyle düşkün ki. Ben bu adamdan boşanamam. Beni sürekli ölümle tehtit ediyo. Ve yapabilecek biri. Ya bu deveyi guducem diye uğraşıyorum bende mecbur. Eve gelse sokaktan arkadaslarindan uzak dursa içmese aslında gerçekten seviyodum ben onu. Ama artık tek başıma yapayanliz sağlıklı düşünüp bi şekilde biseyler yapmalıyım.

Enkazlardan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2020
18
6
22
Ölümle ve çocuğumla tehtit ediyo ve inan yapabilecek biri. Ya çocuğu benden kaçırır yada beni ve ailemi öldürür 5 senedir çok denedim ama deli cesareti bile bana gelse bu adamla baş edemem ben.

Meral01

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2016
1.440
1.236
Bu kadar eziyeti çekmeden dahami kötü Boşanmak kendine acımıyorsa evladına acı yazık değil mi çocuğa bu piskolojik şiddet resmen eşinin de seninde dayağı hakareti sen yiyorsun da o çocuk etkilenmiyormu sanıyorsun kızın böyle bir babaya düşkün olamaz görmediği babaya vakit geçirmedigi babaya nasıl düşkün olacak kendinizi kandırmayın lütfen

Black93

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2020
1.594
1.819
27
Merabalar öncelikle. 5 senelik evliyim bişeyleri içine ata ata en son hasta olucam. Bi kızım var dünyalar güzeli. Eşim eve gelmiyor. İse gitmiyor. Eve gelmesi ya karnı acıkmıştır yada herhangi bi zorunluluk için. Eve gelir. Sabah 8 veya 9 veya hiç gelmez. Iki gün gelmediğini bilirim. Gelir kafa trilyon. O sadece ve sadece içmek ister o içsin arkadaşlarının yanında sabah etsin evde karısı mi çocuğumu var umrunda olmaz. Gelir ve ben dayanamam acarim ağzımı evet bu erkek dilinde dırdır olur ama nasıl dayaniyim. Evden çıkmak yasak izin almadan markete gitmek yok. Arkadaş yok. Hicbir sosyalnedya kullanımı yok. Insan kendi annesine gitmek için bike mi izin alır. Herneyse. Eve gelir ben artık baslarm bağırırım nerdesin ne bu gel yeter vs vs o pek umursamaz onun umursamamasi ve o kafasının güzelliğinden saçma gülüşleri beni iyice delirtir ben iyice konusurum en son büyük buluşma. Kalkar beniöldürene kadar döver. Sonra geri çıkar dışarı. Aramaz sormaz oldun mu kaldın mı demez. Çocuk korkuyo demez. Çocuğunun gözünün önünde döver. Mahalleye çıkmaya yüzüm yok . Bundan 2 ay öncesine kadar çalışıyordu yaptıklarını gene yapıyordu ama ben onla kusemiyodum. Çünkü küsersen en ufak bi ekmek almaya bile izin yok kapıdan bakmaya bile. Üstüne gelir evi arar sen beni aldatıyorsun diye..ben çok yoruldum. Artık inanın gücüm kalmadı. Boşanmak için gittim babamın evine uzaklaştırma ve darp raporu aldim sonra duzekcem dedi bi şekilde beni ikna etti. Bende çocuğum için. Aksine kızımda babasına öyle düşkün ki. Ben bu adamdan boşanamam. Beni sürekli ölümle tehtit ediyo. Ve yapabilecek biri. Ya bu deveyi guducem diye uğraşıyorum bende mecbur. Eve gelse sokaktan arkadaslarindan uzak dursa içmese aslında gerçekten seviyodum ben onu. Ama artık tek başıma yapayanliz sağlıklı düşünüp bi şekilde biseyler yapmalıyım.
Çok üzüldğm inanın :KK43: birsürü kadın cinayeti oluyor ne yazık ki yasalarımız çok yavaş ilerliyor.. Çok da koruyucu gelmiyor bana çaresizliğinizi derinden hissettim inanın.. :KK43: bence polise gidip darp raporu alıp evladınızı da alıp kadın sığınma evine yerleşin...Kadın sığınma evlerindeyken sizi arasa da bulamaz..Diğer türlü düşünüyorum bu ruh hastası ailenizin yanında da sizi rahat bırakmayacak.. Ne bileyim inşallah tutuklanır birşey olur da kurtulursunuz ama lanet olsun ki bu konuda hukuki uygulama yetersiz çok kızıyorum çoookkk.. İlla birileri canından olacak sonra tutuklama olacak.. Allah bildiği gibi yapsın hepsini.. Gece gece yine dertlendim nefret olsun böyle adamlara da hepsi geberip gitse de suçsuz günahsız kadınlar canından olmasa yavrular annesiz kalmasa anaların içi yanmasa... Allah belalarını versin..

Ruhum Buruk

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
2.564
6.991
32
Artik bünyen bunlara alismis ve durumunun farkinda değilsin.Bosanmayacaksin sacma sapan sevgi var içinde çocuğu bahane edior ve cok caresiz hissediyorsun.2 yolun var ya şikayet etmeyi bırakıp boyle bir hayata alisacak eşini kendi haline biracaksin.Yani en azindan sesi,nefesi senle olacak.Ya da yeter deyip ayaga kalkacak kendi benliğini aşacak kabullenemedigin düzene DUR diyeceksin.Kendi yiyip bitirme ikisinden birini yap

Canikox

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2020
3.226
5.670
Ölümle ve çocuğumla tehtit ediyo ve inan yapabilecek biri. Ya çocuğu benden kaçırır yada beni ve ailemi öldürür 5 senedir çok denedim ama deli cesareti bile bana gelse bu adamla baş edemem ben.
Polise git savcılığa bildir korunma talep et. Olmaz böyle. Hiç de birşey yapamaz. Ondan önce adım at ve kurtul.

yeniuyelle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2020
578
3.107
Çok üzüldüm :KK43: Umarım bu adamdan kurtulup kızınızla çok güzel huzurlu bir hayat yaşarsınız 💜

toscanatoscana

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2015
2.069
5.272
Konunuza çok hassas bir şekilde yorum yapılması gerektiği taraftarıyım öncelikle. Boşan demek evet en mantıklısı ama bu yüzden ölümle tehdit ediliyorsunuz ki Allah korusun.
Allah kahretsin daha dün bir haber gördüm antalyada manyağın biri karısını öldüresiye dövmüş, duvarlar kan içindeydi, kadının tişörtü de...O sahne aklıma geldi yine, adam maddeyi çekip beni aldatıyosun diye karısına saldırıyor, zorla balkondan girip kadını kurtarıyorlar herifin elinden.korkunçtu
boşanmanız gerek, ama bu şartlarda bunu medenice halletmek çok zor.O evde 1 dk bile kalmamanız gerekiyor.Bir avukata danıştınız mı? hayati tehlike durumlarında bu işler nasıl hallediliyor bilmiyorum, ama lütfen bir avukata danışın acil.

redvelvetcake

Ne mutlu Türk'üm diyene!
Pro Üye
3 Temmuz 2010
8.750
7.084
boşanmasan da bu adam seni öldürecek :KK43: keske ailenin evine gittiginde geri dönmeseymissin. cocugum babasına cok düskün deme, su an sen bosandıgın zaman belki kızın babasını ozledigi icin uzulecek ama o cocugun o evde yasadıklarının ona zararı bu yasayacagı ozlemin zararından daha buyuk öyle düsün

september_89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2016
589
946
Yarın birgün kız çocuğu diye ne eziyetler eder,kıskanır,onada eziyet eder. kızın için kaç kurtul al evladını bir halt yiyemez. Uzaklaştırmanı alıp boşan gitsin bundan daha kötü ne yaşayabilirsin ki. Bir cinnet geçirse evladına birşey yapsa nasıl karşı duracaksın.İçkili senin canını yakmak için kızına zarar verebilir.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-12-2020

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 5 gün kaldı.

Doğum sürecinde bebeğinizin başı şekillenmiş ve uzamış ise endişelenmenize gerek yoktur. Doğumdan bir kaç gün sonra normal yuvarlak şekline kavuşacaktır. Şekillenme bir güvenlik önlemidir. Doğum sırasında, kasılmalar ve annenin leğen kemiği, bebeğinizin başına zarar vermemesi için kafatası kemikleri dikkatlice birbiri üstüne kayar ve bebeğin kafatasının çapını azaltır ve böylece bebeğin beyninin zarar görmesi önlenir. Bu günlerde ani enerji patlamaları yaşayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın