Artık yardıma ihtiyacım var gibi.

Yellowpepper

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2014
1.021
1.343
Ailenize siginip mahkeme karari cikartin. Bu adamin yaninda sizin de cocugunuzun da can guvenligi yok. Allah yardimciniz olsun.

_Marla_

Guru
Pro Üye
19 Haziran 2016
2.482
31.277
Merabalar öncelikle. 5 senelik evliyim bişeyleri içine ata ata en son hasta olucam. Bi kızım var dünyalar güzeli. Eşim eve gelmiyor. İse gitmiyor. Eve gelmesi ya karnı acıkmıştır yada herhangi bi zorunluluk için. Eve gelir. Sabah 8 veya 9 veya hiç gelmez. Iki gün gelmediğini bilirim. Gelir kafa trilyon. O sadece ve sadece içmek ister o içsin arkadaşlarının yanında sabah etsin evde karısı mi çocuğumu var umrunda olmaz. Gelir ve ben dayanamam acarim ağzımı evet bu erkek dilinde dırdır olur ama nasıl dayaniyim. Evden çıkmak yasak izin almadan markete gitmek yok. Arkadaş yok. Hicbir sosyalnedya kullanımı yok. Insan kendi annesine gitmek için bike mi izin alır. Herneyse. Eve gelir ben artık baslarm bağırırım nerdesin ne bu gel yeter vs vs o pek umursamaz onun umursamamasi ve o kafasının güzelliğinden saçma gülüşleri beni iyice delirtir ben iyice konusurum en son büyük buluşma. Kalkar beniöldürene kadar döver. Sonra geri çıkar dışarı. Aramaz sormaz oldun mu kaldın mı demez. Çocuk korkuyo demez. Çocuğunun gözünün önünde döver. Mahalleye çıkmaya yüzüm yok . Bundan 2 ay öncesine kadar çalışıyordu yaptıklarını gene yapıyordu ama ben onla kusemiyodum. Çünkü küsersen en ufak bi ekmek almaya bile izin yok kapıdan bakmaya bile. Üstüne gelir evi arar sen beni aldatıyorsun diye..ben çok yoruldum. Artık inanın gücüm kalmadı. Boşanmak için gittim babamın evine uzaklaştırma ve darp raporu aldim sonra duzekcem dedi bi şekilde beni ikna etti. Bende çocuğum için. Aksine kızımda babasına öyle düşkün ki. Ben bu adamdan boşanamam. Beni sürekli ölümle tehtit ediyo. Ve yapabilecek biri. Ya bu deveyi guducem diye uğraşıyorum bende mecbur. Eve gelse sokaktan arkadaslarindan uzak dursa içmese aslında gerçekten seviyodum ben onu. Ama artık tek başıma yapayanliz sağlıklı düşünüp bi şekilde biseyler yapmalıyım.
Kızın babasına düşkün falan değil sadece korkunun ona verdıgı bir baglılık bu gücten cekinmek. Neden düşkün olsun? 5 yasında olması hıc bırseyı degıstırmez annesini öldüresiye döven evinden esınden evladından bi haber insanlıktan bi haber bu adamı niye düşkünlük seviyesınde sevsın?Acizliğnize kulp buşmayın. Yavrunuzda nasıl ızler bıraktıgnızın fsrkında mısınız?

bhrumtdru

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2019
1.600
4.637
Merabalar öncelikle. 5 senelik evliyim bişeyleri içine ata ata en son hasta olucam. Bi kızım var dünyalar güzeli. Eşim eve gelmiyor. İse gitmiyor. Eve gelmesi ya karnı acıkmıştır yada herhangi bi zorunluluk için. Eve gelir. Sabah 8 veya 9 veya hiç gelmez. Iki gün gelmediğini bilirim. Gelir kafa trilyon. O sadece ve sadece içmek ister o içsin arkadaşlarının yanında sabah etsin evde karısı mi çocuğumu var umrunda olmaz. Gelir ve ben dayanamam acarim ağzımı evet bu erkek dilinde dırdır olur ama nasıl dayaniyim. Evden çıkmak yasak izin almadan markete gitmek yok. Arkadaş yok. Hicbir sosyalnedya kullanımı yok. Insan kendi annesine gitmek için bike mi izin alır. Herneyse. Eve gelir ben artık baslarm bağırırım nerdesin ne bu gel yeter vs vs o pek umursamaz onun umursamamasi ve o kafasının güzelliğinden saçma gülüşleri beni iyice delirtir ben iyice konusurum en son büyük buluşma. Kalkar beniöldürene kadar döver. Sonra geri çıkar dışarı. Aramaz sormaz oldun mu kaldın mı demez. Çocuk korkuyo demez. Çocuğunun gözünün önünde döver. Mahalleye çıkmaya yüzüm yok . Bundan 2 ay öncesine kadar çalışıyordu yaptıklarını gene yapıyordu ama ben onla kusemiyodum. Çünkü küsersen en ufak bi ekmek almaya bile izin yok kapıdan bakmaya bile. Üstüne gelir evi arar sen beni aldatıyorsun diye..ben çok yoruldum. Artık inanın gücüm kalmadı. Boşanmak için gittim babamın evine uzaklaştırma ve darp raporu aldim sonra duzekcem dedi bi şekilde beni ikna etti. Bende çocuğum için. Aksine kızımda babasına öyle düşkün ki. Ben bu adamdan boşanamam. Beni sürekli ölümle tehtit ediyo. Ve yapabilecek biri. Ya bu deveyi guducem diye uğraşıyorum bende mecbur. Eve gelse sokaktan arkadaslarindan uzak dursa içmese aslında gerçekten seviyodum ben onu. Ama artık tek başıma yapayanliz sağlıklı düşünüp bi şekilde biseyler yapmalıyım.
Allah senin kocanın canını alsın gebersin

Cokelek

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2013
926
1.640
boşanmasan da bu adam seni öldürecek :KK43: keske ailenin evine gittiginde geri dönmeseymissin. cocugum babasına cok düskün deme, su an sen bosandıgın zaman belki kızın babasını ozledigi icin uzulecek ama o cocugun o evde yasadıklarının ona zararı bu yasayacagı ozlemin zararından daha buyuk öyle düsün

Kız çocuğu varmış , boşanmazsa büyüdüğünde içgüdüsel olarak o da babası gibi birisini bulacak.

zehrina

ATA'm izindeyiz!
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2012
1.860
3.060
Kendinin ve çocuğunun can güvenliğini emniyetten sağlamaları için talep et. Bu çocuk büyüdükçe daha kötü şeylere şahit olacak. Ölümle tehdit edildiğini belirt. Zaten alkolik adama mahkeme çocuğu vermez. Kendine ve çocuğuna sahip çıkmak için dik dur. Kaçırır demeyeceksin. Kaçırtmayacaksın. Bu acıyı çekme lütfen. Ailenle konuş. İmkan varsa şehir değiştirin vs. Yani çözüm bu adama boyun eğmek olmamalı.

petrapuella

Guru
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2016
5.513
25.136
Kızınız babasını seviyor çünkü tam anlamıyla anlamıyor olanları. Belki de tüm babaları böyle sanıyor çocuk. Ama büyüyüp baba nasıl olur gördüğünde babasından soğuyacağı gibi sizden de soğuyacak haberiniz olsun. O kızın için muhabbetini bırakın yani. Kızınız için boşanmanız lazım asıl.

Öldürülmekten korkmanız çok daha normal kim korkmaz ki. Ben bu tür konularda hep diyorum sizin sesiniz onu bastırınca pısıyor bu adamlar. Darp raporu alın komşularınızdan size şahitlik etmelerini isteyin. Ve bunlar sosyal medyada paylaşın. Bu konularda kadınlar olarak hakkımızı sosyal medyadan alıyoruz malesef. Polis de bakanlık da yapması gerekeni yapmak zorunda kalıyor o eş müsveddeleri de yapacagını yapamıyor. Ayrıca böyle de her an öldürebilir sizi farkında değil misiniz? Lütfen akıllıca mücadele edin. Gerekirse destek isteyin. Ama bu adamı çekmeyin en önemlisi kızınıza bunları yaşatmayın.

_Marla_

Guru
Pro Üye
19 Haziran 2016
2.482
31.277
Ya kaldırsa ne kaldırmasa ne farkı bana ızah edwbılır mısınız?adam karısını kızının onunde öldüresiye dövüyor eve kılıtlıyor gun gelıyor ekmek parası vermıyır eve 2 gunde bır falan gelıyor yasanılan bu şiddetin farkı ne ki bu yaraları travmaları ne gecırecek

Enkazlardan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2020
18
6
22
Kiminiz çok güzel destek amaclı akıl vermiş kiminizse karsisindakini düşman gibi görüp sanki kadın değilmiş gibi ters cevapla ağız payı vermeye çalışmış. Anlamış değilim öyle yazanları. 22 yaşındayım çocuğum 2.5 yaşında 18 yaşında evlendim ve kendi rızamla. Bunları sormak öyle terslemekle olmaz. Amacım terslenmek olsaydı amacım yardim olmasaydı buraya tek kelime yazmazdim. Darp raporda aldim uzaklaştırmada aldim daha önce. Insan yaşamayınca bilmiyo ve o ağızdan çıkan ters kelimeler kadarda kolay olmuyo. Biseyler yapmaya çabaladım. Sığınma evine gitsem anne babama zarar verir şehit değiştirsem tek başıma nasıl? Annem babam gelsin hadi benimle diyelim bu kadar bencil olamam kendim için onların yuvasını nasıl taşıyım ? Yapmam gerekenlerin farkındayım ama yapabilicek durumda olsamda karşılığında yasicaklarim tahmin bile edilemez. Adliyeye baş savcılığa kadar çıktım çarem olmadi. Dönmekmiydi çare tabiki değil ama kendim için ana babamı nasıl riske atiyim. Babam kanser hastası. Kardeşimse epilepsi. Ben üzüntümü onlara yansitamazken nasıl yapıyım?

Deltavealfa

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2020
641
726
30

Zor. Burda görüyorum çok farklı hayatlar var Allah yardımcınız olsun. Bence iyi bir baba değilse zorlamayın ayrılın

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-05-2021

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 167 gün kaldı.

Bu hafta boyunca bebeğinizin hızlı büyümesi devam ediyor. Bebeğinizin ağırlığı hamileliğinizdeki 4. ay boyunca yaklaşık 6 kat arttacak ve bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 160-170 gr. arasında olacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Deltavealfa

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2020
641
726
30
Kiminiz çok güzel destek amaclı akıl vermiş kiminizse karsisindakini düşman gibi görüp sanki kadın değilmiş gibi ters cevapla ağız payı vermeye çalışmış. Anlamış değilim öyle yazanları. 22 yaşındayım çocuğum 2.5 yaşında 18 yaşında evlendim ve kendi rızamla. Bunları sormak öyle terslemekle olmaz. Amacım terslenmek olsaydı amacım yardim olmasaydı buraya tek kelime yazmazdim. Darp raporda aldim uzaklaştırmada aldim daha önce. Insan yaşamayınca bilmiyo ve o ağızdan çıkan ters kelimeler kadarda kolay olmuyo. Biseyler yapmaya çabaladım. Sığınma evine gitsem anne babama zarar verir şehit değiştirsem tek başıma nasıl? Annem babam gelsin hadi benimle diyelim bu kadar bencil olamam kendim için onların yuvasını nasıl taşıyım ? Yapmam gerekenlerin farkındayım ama yapabilicek durumda olsamda karşılığında yasicaklarim tahmin bile edilemez. Adliyeye baş savcılığa kadar çıktım çarem olmadi. Dönmekmiydi çare tabiki değil ama kendim için ana babamı nasıl riske atiyim. Babam kanser hastası. Kardeşimse epilepsi. Ben üzüntümü onlara yansitamazken nasıl yapıyım?

Eşiniz kaç yaşında 22 değildir umarım :KK43: 22 yaşında bir erkek için evlilik çok büyük bir sorumluluk ah keşkeler sizin için bile çok zor yani siz daha gezip tozmak yaşındasınız.

Kızlarımız okul da okumasanız lütfen 25 den önce evlenmeyinnn, insan o yaşta kendini anca tanıyor

Bu hafta boyunca bebeğinizin hızlı büyümesi devam ediyor. Bebeğinizin ağırlığı hamileliğinizdeki 4. ay boyunca yaklaşık 6 kat arttacak ve bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 160-170 gr. arasında olacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Enkazlardan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2020
18
6
22
Eşiniz kaç yaşında 22 değildir umarım :KK43: 22 yaşında bir erkek için evlilik çok büyük bir sorumluluk ah keşkeler sizin için bile çok zor yani siz daha gezip tozmak yaşındasınız.

Kızlarımız okul da okumasanız lütfen 25 den önce evlenmeyinnn, insan o yaşta kendini anca tanıyor
O 24 yaşında ben 22 yaşındayım. Haklisin çok haklısın

Deltavealfa

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2020
641
726
30
O 24 yaşında ben 22 yaşındayım. Haklisin çok haklısın

Yani 24de çok küçük, içip gezmek istiyordur, sorun şu ama neden evlendiniz hadi evlendin beraber yaşamak için neden bebek? Minik bebekler :KK43: valla yazık günah ama hep aynısı geçmişte kaldı artık yapacak bir şey yok, benim önerim iş bulmaya gayret et. Bu hayat böyle geçmez, düzelmezse ailene git,