Artık yardıma ihtiyacım var gibi.

MMMesude

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2017
457
535
38
Okuduğumda geçmişim filim şeridi oldu resmen alkol evden çıkamamak şiddet korkunun verdiği pasiflik ama ben çocuğum için direndim ailem bile korktuğu için çekinirken boşanma kararı verdim boşandım 3 yıl başımdan atamadım hep dikkat ettim tedirgin yaşadım babamın bile önünü kesti arabasının camlarını sopalarla kırdı yani direnmek sakince bu tip insanlara mazlumu oynayarak ilerlemek gerekiyor ben şikayetimi geri almadım kamu davası olmuş elimden birşey gelmiyor dedim karseşimle ailemle tehdit etti onları seviyorum ama ne yapayım kamu davası sonuçta gibi yaklaşımlarda bulundum çocuğum 2.5 yaşındaydı şimdi 14 onca yıl içinde 30 kez anca görmüştür nafakayı zaten ödemedi bende istemedim daha çok çalışıp çocugumada baktım yani senin için milad olur boşanmak ve bu yolda yalnız olduğunu unutma Rabbim seni ve kızını korusun

Enkazlardan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2020
18
6
22
Okuduğumda geçmişim filim şeridi oldu resmen alkol evden çıkamamak şiddet korkunun verdiği pasiflik ama ben çocuğum için direndim ailem bile korktuğu için çekinirken boşanma kararı verdim boşandım 3 yıl başımdan atamadım hep dikkat ettim tedirgin yaşadım babamın bile önünü kesti arabasının camlarını sopalarla kırdı yani direnmek sakince bu tip insanlara mazlumu oynayarak ilerlemek gerekiyor ben şikayetimi geri almadım kamu davası olmuş elimden birşey gelmiyor dedim karseşimle ailemle tehdit etti onları seviyorum ama ne yapayım kamu davası sonuçta gibi yaklaşımlarda bulundum çocuğum 2.5 yaşındaydı şimdi 14 onca yıl içinde 30 kez anca görmüştür nafakayı zaten ödemedi bende istemedim daha çok çalışıp çocugumada baktım yani senin için milad olur boşanmak ve bu yolda yalnız olduğunu unutma Rabbim seni ve kızını korusun
Allah razı olsun aminnn

MMMesude

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2017
457
535
38
Ailen belki istemeye bilir yuvana dön der benim babam çok yaptı boşanıncada ayrı ev tut dedi ben yüzsüzlük ederek maddi durumum olmasına rağmen asla onlardan ayrılmadım yani çocuğu olunca insan çoğu şeyi arkasına atıyor ağır sözleri duymazdan geliyor o babaya o çocuk fazla neden o ortamlara maruz kalsın çocuğum benim seçtiğim bi adamın kahrını ona neden cektireyim diyerek cesaretlendim ve çocuğuna hala laf ettirmem o Rabbimin bana emaneti

Enkazlardan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2020
18
6
22
Ailen belki istemeye bilir yuvana dön der benim babam çok yaptı boşanıncada ayrı ev tut dedi ben yüzsüzlük ederek maddi durumum olmasına rağmen asla onlardan ayrılmadım yani çocuğu olunca insan çoğu şeyi arkasına atıyor ağır sözleri duymazdan geliyor o babaya o çocuk fazla neden o ortamlara maruz kalsın çocuğum benim seçtiğim bi adamın kahrını ona neden cektireyim diyerek cesaretlendim ve çocuğuna hala laf ettirmem o Rabbimin bana emaneti
Bilmiyorum ve inanın çok korkuyorum böyle yaşamak artık acizlik oldu bana. Alıştım belki belkide kendimi kandırıyorum ama çocuğum benim herşeyim o benim arkadaşım ama onu benden kaçırır korkusu düşüyor içime

MMMesude

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2017
457
535
38
Bilmiyorum ve inanın çok korkuyorum böyle yaşamak artık acizlik oldu bana. Alıştım belki belkide kendimi kandırıyorum ama çocuğum benim herşeyim o benim arkadaşım ama onu benden kaçırır korkusu düşüyor içime
Babane bakarmı çocuğa benimki bakmazdı ve aldı götürdü babası ağlamaktan güçsüz düştüm saatlerce sabahına dedesi geri getirdi erkekler genelde koz olarak böyle acizce hareketler yapıyor kendi çocuğunu düşünen adam bu travmayı zaten yaşatmaz

Enkazlardan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2020
18
6
22
Babane bakarmı çocuğa benimki bakmazdı ve aldı götürdü babası ağlamaktan güçsüz düştüm saatlerce sabahına dedesi geri getirdi erkekler genelde koz olarak böyle acizce hareketler yapıyor kendi çocuğunu düşünen adam bu travmayı zaten yaşatmaz
Bilmiyorum bakar mi bakmaz mi. Onlarda kimi zaman benden yana kimi zaman ondan . Yani kesin net bisey diyemem

Enkazlardan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2020
18
6
22
Çok üzüldğm inanın :KK43: birsürü kadın cinayeti oluyor ne yazık ki yasalarımız çok yavaş ilerliyor.. Çok da koruyucu gelmiyor bana çaresizliğinizi derinden hissettim inanın.. :KK43: bence polise gidip darp raporu alıp evladınızı da alıp kadın sığınma evine yerleşin...Kadın sığınma evlerindeyken sizi arasa da bulamaz..Diğer türlü düşünüyorum bu ruh hastası ailenizin yanında da sizi rahat bırakmayacak.. Ne bileyim inşallah tutuklanır birşey olur da kurtulursunuz ama lanet olsun ki bu konuda hukuki uygulama yetersiz çok kızıyorum çoookkk.. İlla birileri canından olacak sonra tutuklama olacak.. Allah bildiği gibi yapsın hepsini.. Gece gece yine dertlendim nefret olsun böyle adamlara da hepsi geberip gitse de suçsuz günahsız kadınlar canından olmasa yavrular annesiz kalmasa anaların içi yanmasa... Allah belalarını versin..
:KK43:((((

MMMesude

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2017
457
535
38
Darp raporunla karakolda şikayetçi olduğunda gerçekten kamu davası oluyor ve mahkemeye çıkıyor hapse atıyorlar

MMMesude

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2017
457
535
38
Aranızı yaptılarmı tamam şikayetçi değilim dediysen işleme almıyorlar