Artık yardıma ihtiyacım var gibi.

philosophergirl

"I'm alone!" you will shout one day.
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2017
1.380
3.350
29
Merabalar öncelikle. 5 senelik evliyim bişeyleri içine ata ata en son hasta olucam. Bi kızım var dünyalar güzeli. Eşim eve gelmiyor. İse gitmiyor. Eve gelmesi ya karnı acıkmıştır yada herhangi bi zorunluluk için. Eve gelir. Sabah 8 veya 9 veya hiç gelmez. Iki gün gelmediğini bilirim. Gelir kafa trilyon. O sadece ve sadece içmek ister o içsin arkadaşlarının yanında sabah etsin evde karısı mi çocuğumu var umrunda olmaz. Gelir ve ben dayanamam acarim ağzımı evet bu erkek dilinde dırdır olur ama nasıl dayaniyim. Evden çıkmak yasak izin almadan markete gitmek yok. Arkadaş yok. Hicbir sosyalnedya kullanımı yok. Insan kendi annesine gitmek için bike mi izin alır. Herneyse. Eve gelir ben artık baslarm bağırırım nerdesin ne bu gel yeter vs vs o pek umursamaz onun umursamamasi ve o kafasının güzelliğinden saçma gülüşleri beni iyice delirtir ben iyice konusurum en son büyük buluşma. Kalkar beniöldürene kadar döver. Sonra geri çıkar dışarı. Aramaz sormaz oldun mu kaldın mı demez. Çocuk korkuyo demez. Çocuğunun gözünün önünde döver. Mahalleye çıkmaya yüzüm yok . Bundan 2 ay öncesine kadar çalışıyordu yaptıklarını gene yapıyordu ama ben onla kusemiyodum. Çünkü küsersen en ufak bi ekmek almaya bile izin yok kapıdan bakmaya bile. Üstüne gelir evi arar sen beni aldatıyorsun diye..ben çok yoruldum. Artık inanın gücüm kalmadı. Boşanmak için gittim babamın evine uzaklaştırma ve darp raporu aldim sonra duzekcem dedi bi şekilde beni ikna etti. Bende çocuğum için. Aksine kızımda babasına öyle düşkün ki. Ben bu adamdan boşanamam. Beni sürekli ölümle tehtit ediyo. Ve yapabilecek biri. Ya bu deveyi guducem diye uğraşıyorum bende mecbur. Eve gelse sokaktan arkadaslarindan uzak dursa içmese aslında gerçekten seviyodum ben onu. Ama artık tek başıma yapayanliz sağlıklı düşünüp bi şekilde biseyler yapmalıyım.
"Boşanma beni ölümle tehdit ediyor" Tek kelime boşan bu duruma daha ne kadar katlanabileceksiniz.

hayalperest_81

Guru
Pro Üye
4 Ekim 2007
1.568
3.985
Bari eve o şekilde geldiğinde susun. Ne hali varsa görsün, siz konuşunca bir şey değişmiyor nasıl olsa.En azından dayak yemezsiniz. Böyle giderse bir gün kızınızın gözü önünde öleceksiniz çünkü.

Belindas

Kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar 🙏
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2020
758
1.070
Bunu mahallesi bile anlamış yardim istemiyor derken ?Utandigimdan çıkamıyorum yüzüm yok dedim orda kimsenin bana sırt dönüşü veye dinlemeyisinden değil. Hergun yediğim dayakları duymalarindan. Her gün Eve gelirken mahallede sallana sallana gelen bi eş olmasından ve insanların bunları görmesinden . Ister içimi rahatlatmak olarak algılayın ister yardim amaclı. Her yazılan cevaplarda az daha güç alıp cesaretlenmek için bi yandanda bu postu yazdım buraya. Belkide doğruluğu olabilir bi ferahlama için.
Kurtulmak istiyorsan konu sahibi niye bu deveyi gütmekden bahsediyorsun lütfen kimseyi hedef tahtası yapma... Korkuyorum şiddet bağımlısı yazıp ardından kızım babasına düşkün yazanda sensin.... Dayak yiyiyorum yazarken sinirlenip eşine bağırıp çağırdığını yazanda sensin..... Senin yazdıkların üzerinden konuşuyorum.... Sen biliyorsun düzelmeyeceğini.... Hep biliyordun..... Sana daha öncede mutlaka yapacaklarını yapabileceklerini söyledi insanlar..... Söylemedimi...... Seni nasıl anlıyayım.... Sen seviyorum demişsin... Bir üyede saba iyi o zaman yazmış.... Ne desin insanlar..... Dua edelim Allah ıslah etsin desek işine yarayacakmı.... Ben sadece kafaya koyan yolunu bulur diyorum ölümü pahasına.... Seni tanımam etmem düşmanın değilim kötülüğünü istemem.... Kızına üzüldüm evet onun o evde bunlara tanık olmasına üzüldüm.... Yalanmı söyliyim... Benim üzülmemi ne işe yarar tarafı var.... Sen annesin.....Anne demek canını hiçe sayıp çocuğunu her tür kötü ortamdan aslan gibi kurtaran demek.... Senin gücün bu... Lakin sen kurtulmak istemiyorsun gerçekleri duymak istemediğin için uzatmadım zaten hoşçakal dedim.... Hayat senin yani.... Yarın sakat kalırsan mecbur o çok korktuğun kararı alırsın vakit geç olsada.... Yapabileceğin herşey her telefon numarası numarası yardım alabileceğin her şey konusunda savcıya dayak yiyiyorum diye şikayetde bulunduğun an sana ulaşıyor........