aşerme

ades_ballibadem

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
47
merhabalar güzel anne adaylarımız :nazar:

ben bişey merak ettimde ya aşermeleriniz ne zman başladı ? ve ne zaman sona erdi yada erdimisırnaşık şey

nasıl bişeyki bu istek bulamazsan noluyor yada bebeğe bi zararı varmı acaba yiyemezsen,

bide diyelim bulunması zor bişey bulamazsanız neler yaşıyorsunuz ?

hatice41

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
benim ilk 3 ayda oldu, rüyalarımda erik gördüm ama zamanı değildi çok istedi canım sonra çok kötü ekşi erik buldum markette onu nasıl yediğimi hatılamak bile istemiyorum

Asortie

bun@luzumvar..
Pro Üye
Emoji Skoru
604
valla ben hi aşermedim çünkü herşeyi istiyordum yemezsen de bişicikler
olmuyor güzelim mesela ben kestane istiyorum şu an aşermekse bu ki
sürekli aşeriyorum o zaman ama 1 aydır bulamadım yiyemedim bişeyde olmadı

ozlemyb

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
112
bende cok merak edıyorum nasıl bısey aşermek hıc oyle şiddetle istediğim bişey olmadı

chatlak_4180

serap
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
evet yaa su aşerme nasıl oluyo yemeden duramıyomusun aklından çıkmıyomu ben üç ayı bitirdim dördüncü aya girdim hiç aşermem olmadı acaba bundan sonra olur mu arkadaslarr herseyi yiyiorum canım istiyo ama öylee çok çok su olsun bu olsun demiyorum gördügüm seyleri istiyorum ben aşermiycem mi acaba hiç...hep hamilelilkte merak ederdim .....

sarxix_xsxeker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
agustosun ortasinda siddetle mandalina istemisti canim ama nasil bir istek anlatamam öluyordum sanki
en sonunda super markette bulduk zivt gibi eksi zehir ama bana bal gibi gelmisti esim yiyememisti
sonra sabaha karsi 5 te bi uyandim canim kizarmis biftek istiyo hüngür hüngür aglamistim yiyemedim diye sonra aglarken uyuya kalmisim uyandigimda bidaha istemedi canim

Yukarı Alt