Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak

Aşilama Da Gebe Kalaniniz Varmi????

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve arzuizmir tarafından 9 Ekim 2006 başlatılmıştır.

9 Ekim 2006
    Konu Sahibi : arzuizmir
  1. arzuizmir

arzuizmir Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    Benim Bu Ay Aşilama Yapilacak Sonuç Ne Olur Bilmiyorum Ama Neden Se Pek Ümitli Değilim .aranizda Varsa Aşilama Yaptiran Ve Tutan Bana Yazsin Olurmu

2. 9 Ekim 2006
  3. mesure

mesure Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    Benim ablam aşılama sonucu hamile kaldı,birincisi başarısız oldu ama ikincisinde tuttu,doktorlar zaten fazla ümit vermiyolar nedense oda ümitsizdi ama tamda anneler gününde ona çok güzel bir süpriz oldu :smile: İnşallah seninde sonuç başarılı olur kendini sıkıpta strese girme olurmu :smile:

4. 31 Ekim 2007
  5. ulaxsx

ulaxsx Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    bende aşılama ile hamile kaldım hemde 1. seferde şimdi oglum 9 yaşında tekrar aşılama tedavisine başladık sakın ümidini kaybetme

6. 1 Kasım 2007
  7. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Ödül Puanları:
    196
    Ben daha aşılamaya devam ediyorum.Bu 3 olacak bana göre 2 tabi.İlkini sildim ben.
    Bu ay hamile kalırsam yazarım buraya :KK66:

8. 2 Kasım 2007
  9. cedelfin

cedelfin Guru Üye

Ödül Puanları:
    286
    kızlar aşılama ile ilgili hiç bir bilgim yok nerde nasıl yaptırılır devlet hastanelerinde oluyormu lütfen beni bilgilendirin

10. 2 Kasım 2007
  11. nesihan

nesihan Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    ben 1 bucuk aylık hamileyim aşılama ile hemde 1 defada tuttu.seninde tutar inşallah:teytey:

12. 2 Kasım 2007
  13. MELEXGXXIXM06

MELEXGXXIXM06 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    CANIM BENİM DE İKİNCİ AŞILAMAM DÜN YAPILDI AYIN 15 DE BELLİ OLACAK SABIRSIZLIKLA GÜZEL HABER BEKLİYORUM :teytey:

14. 6 Kasım 2007
  15. gxuxnexsx77

gxuxnexsx77 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar bende c.tesi aşılama yaptıracağım ilk olacak çok heyecanlıyım sonucu size yazarım..

16. 6 Kasım 2007
  17. beyaz karamel

beyaz karamel Ziyaretçi

bende 2. yapturdım beklemedeyim haftaya pazartesi kan tahlili yapılcak inş tutmuştur

18. 6 Kasım 2007
  19. REM

REM Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    merhaba ben daha aşılama evresine geçmedim ama menogon diye bir iğneye başladım sonrada çatlatma iğnesi yapılacak menogonu kullanan varmı aranızda

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.