Aşilama Da Gebe Kalaniniz Varmi????

arzuizmir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Benim Bu Ay Aşilama Yapilacak Sonuç Ne Olur Bilmiyorum Ama Neden Se Pek Ümitli Değilim .aranizda Varsa Aşilama Yaptiran Ve Tutan Bana Yazsin Olurmu

mesure

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
Benim ablam aşılama sonucu hamile kaldı,birincisi başarısız oldu ama ikincisinde tuttu,doktorlar zaten fazla ümit vermiyolar nedense oda ümitsizdi ama tamda anneler gününde ona çok güzel bir süpriz oldu :smile: İnşallah seninde sonuç başarılı olur kendini sıkıpta strese girme olurmu :smile:

ulaxsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende aşılama ile hamile kaldım hemde 1. seferde şimdi oglum 9 yaşında tekrar aşılama tedavisine başladık sakın ümidini kaybetme

AnlamadanDinlemeden

HayaT BeNimLe GüSeL :))
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
21
Ben daha aşılamaya devam ediyorum.Bu 3 olacak bana göre 2 tabi.İlkini sildim ben.
Bu ay hamile kalırsam yazarım buraya :KK66:

cedelfin

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kızlar aşılama ile ilgili hiç bir bilgim yok nerde nasıl yaptırılır devlet hastanelerinde oluyormu lütfen beni bilgilendirin

nesihan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben 1 bucuk aylık hamileyim aşılama ile hemde 1 defada tuttu.seninde tutar inşallah:teytey:

MELEXGXXIXM06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Benim Bu Ay Aşilama Yapilacak Sonuç Ne Olur Bilmiyorum Ama Neden Se Pek Ümitli Değilim .aranizda Varsa Aşilama Yaptiran Ve Tutan Bana Yazsin Olurmu
CANIM BENİM DE İKİNCİ AŞILAMAM DÜN YAPILDI AYIN 15 DE BELLİ OLACAK SABIRSIZLIKLA GÜZEL HABER BEKLİYORUM :teytey:

gxuxnexsx77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhaba arkadaşlar bende c.tesi aşılama yaptıracağım ilk olacak çok heyecanlıyım sonucu size yazarım..

B

beyaz karamel

Ziyaretçi
bende 2. yapturdım beklemedeyim haftaya pazartesi kan tahlili yapılcak inş tutmuştur

REM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhaba ben daha aşılama evresine geçmedim ama menogon diye bir iğneye başladım sonrada çatlatma iğnesi yapılacak menogonu kullanan varmı aranızda

Yukarı Alt