• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Aşilama ile gebelik

GzLi KaLsin

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2018
296
129
Merhaba arkadaşlar ben daha öncede yazmıştım belki bileniniz vardır ben bu ay klomene baslamistim 10 ocak da kontrolün vardı gittim yumurtamin biri 17.10 mm diğeri ise 18.18 mm dedi catlatma iğnesi verdi Dr bende c.tesi gece tam saat 00.00 da ignemi vuruldum dun saat 12.00 de aşılama yapıldı doktor yumurtamin catladigini söyledi ve aşılama yapıldı 14 gün sonra testte belli olur varsa dedi eğer regl olmassan reglin gecikirse bir hafta sonra kontrole gel dedi olursan reglin 3. Günü tekrar gel dedi ve ben çok düşünüyorum düşünmeden yapamiyorum çok merak ediyorum hamile kalır miyim diye sizinde fikirlerinizi almak istiyorum

Ala ala

Ey Aşk'ımın İmamı❤❤
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2019
522
4.228
Merhaba arkadaşlar ben daha öncede yazmıştım belki bileniniz vardır ben bu ay klomene baslamistim 10 ocak da kontrolün vardı gittim yumurtamin biri 17.10 mm diğeri ise 18.18 mm dedi catlatma iğnesi verdi Dr bende c.tesi gece tam saat 00.00 da ignemi vuruldum dun saat 12.00 de aşılama yapıldı doktor yumurtamin catladigini söyledi ve aşılama yapıldı 14 gün sonra testte belli olur varsa dedi eğer regl olmassan reglin gecikirse bir hafta sonra kontrole gel dedi olursan reglin 3. Günü tekrar gel dedi ve ben çok düşünüyorum düşünmeden yapamiyorum çok merak ediyorum hamile kalır miyim diye sizinde fikirlerinizi almak istiyorum
Hadi inşallah hakkınızda hayırlısı olsun bende yapacam aşılama nasip olursa

myarenb

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2019
529
568
benim 3.de tuttu canım ama klomen değil gonalf iğne kullanmıstım. 13. gün kan testinde öğrendim

GzLi KaLsin

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2018
296
129
Evet canım ilk aşılama
[/QUOTE]
benim de ilk ama tutacak mi tutmayacak mi hep aklıma geliyor agir kaldirmiyorum belki tutar diye sen nasıl anladın belirteliri var miydi canim

Yukarı Alt