Aşılama ile hamile kalan arkadaşlar belirtiniz nelerdi

Dilara96dilara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2016
25
12
24
Merhaba arkadaşlar aşılaması tutan arkadaşlar varmı aramızda belirtileri nelerdi birde negatif sonuç alıp aksıne belirtisi olan oldumu benim 6. Günüm kasıklarım belim aşırı agrıyo gous hasasiyetide başladı

Womenclubbb

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2020
740
672
Kimse bir şey yazmamış. Tutan da çok az bu da insanın umudunu kırıyor 😔 Benim de 13.gunum malesef adet olacağım gibi bir ağrım var kaç gündür. Sanırım tutmadi. Belirtiler genelde yanıltıyor göğüs hassasiyeti kasık ağrısı gibi belirtiler bunlar ilaçlardan da olabiliyor. Tutanlar yorum yazarsa bize de umut olur arkadaslar. Herkes minik fasulyelerine kavuşsun en kısa sürede inşallah🙏

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-07-2021

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 226 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri artık pigmentleşti. (bebeğinizin göz rengi doğumdan sonraya kadar belirlenemeyecektir.) Bebeğinizin bebek dişleri yada ilk dişleri diş etleri altında gelişiyor. Geçen 40 günlük gelişim boyunca bebeğiniz günde 1 mm büyümüştür. Fakat bu büyüme bütün vücut için geçerli değildir. Bir gün ayakları bir gün iç organlkarı şeklinde gelişme devam etmiştir. Bebeğinizdeki cinsel bezler belirginleşmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Dilara96dilara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2016
25
12
24
Kimse bir şey yazmamış. Tutan da çok az bu da insanın umudunu kırıyor 😔 Benim de 13.gunum malesef adet olacağım gibi bir ağrım var kaç gündür. Sanırım tutmadi. Belirtiler genelde yanıltıyor göğüs hassasiyeti kasık ağrısı gibi belirtiler bunlar ilaçlardan da olabiliyor. Tutanlar yorum yazarsa bize de umut olur arkadaslar. Herkes minik fasulyelerine kavuşsun en kısa sürede inşallah🙏
Öncelikle teşekkür ederim canım cevap verdiğin için hayırlısı ile tutmuştur kuzu inşallah iyi pozitif sonuçlar alırsın bende kasık ve bel agrısı gaz problemi var bilmiyorum beklemedeyim hala valla 9 gün geçmek bilmez artık

Womenclubbb

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2020
740
672
Öncelikle teşekkür ederim canım cevap verdiğin için hayırlısı ile tutmuştur kuzu inşallah iyi pozitif sonuçlar alırsın bende kasık ve bel agrısı gaz problemi var bilmiyorum beklemedeyim hala valla 9 gün geçmek bilmez artık
İnşallah canım 35.5 çıktı bugün baktırdım ama emin olmak için pztsi gidecegim tekrar. Bir şeylerle meşgul et kendini. Haklısın zaman çok zor geciyor. Sanki arafta gibi insan. İnşallah artık başka başlıklar açarız başka başlıklar takip ederiz🙏
Senin ne problemin vardı canım bizim açıklanamayan infertilite deniyor

Bebeğinizin gözleri artık pigmentleşti. (bebeğinizin göz rengi doğumdan sonraya kadar belirlenemeyecektir.) Bebeğinizin bebek dişleri yada ilk dişleri diş etleri altında gelişiyor. Geçen 40 günlük gelişim boyunca bebeğiniz günde 1 mm büyümüştür. Fakat bu büyüme bütün vücut için geçerli değildir. Bir gün ayakları bir gün iç organlkarı şeklinde gelişme devam etmiştir. Bebeğinizdeki cinsel bezler belirginleşmeye başladı.

actn

Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2019
7
1
27
Benimde bugün 6. Günüm ama hiç bir belirtim yok. Sadece kasıklarıma ara sıra batma oluyor. İnşallah hayırlı sonuçlar alırız hepimiz

Dilara96dilara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2016
25
12
24
İnşallah canım 35.5 çıktı bugün baktırdım ama emin olmak için pztsi gidecegim tekrar. Bir şeylerle meşgul et kendini. Haklısın zaman çok zor geciyor. Sanki arafta gibi insan. İnşallah artık başka başlıklar açarız başka başlıklar takip ederiz🙏
Çok sevindim canım artarak gider inşallah polistık over kist var malesef onun dişinda herşey normal

Dilara96dilara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2016
25
12
24
Canım naptın sonuç nasıl

Womenclubbb

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2020
740
672