belgeseller

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2013
619
443
Benim de bu ay ilk aşılamam olacak ve nelere dikkat etmeliyim?
1 kase kabak cekirdegini eline al ac sevdigin bi filmi izle. Asilama oldugunu unut. Ama kabak cekirdegini ihmal etme sonuc pozitif. Tecrubeyle sabit:dua:duani da eksik etme tabi

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-03-2020

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 128 gün kaldı.

Bebeğiniz erkek ise, bugünlerde testisleri pervis bölgesinden testis torbasına doğru inmeye başlayacaktır. Unutmayın yumurtalıklar ve testisler aynı dokudan meydana gelirler. Aynı dokular bir araya gelerek kızlarda geniş dudakları ve aynı dokular birleşek erkeklerde testis torbasını oluşturur. Doğum planınızı yapmaya başlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Andyou

Rabbim vermeyeceği duayı kalbine düşürmez.🙏🤲⚘
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2018
2.145
2.636
Merhaba umarim halen aktifsinizdir bu pazar bnmde asilamm oldu ilk asilamam yanliz kasik agrim var bacagim sizlio goguslerim biraz acio kabizdim ishale dondum afedersiniz adet olcam resmen nys bnm merak ettigim şu bu belirtiler ne zmn baslio ? Kacinci gun ilac icmiorum ignenin etkisi gecmis olmasi gerekio , adetmi olucam acaba erken cok duzensiz adetim de bi dusundum bilginiz varsa solerseniz cok mutlu olurum 😇

julia1616

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2015
61
46
Asilamadan sonra 2 gun bende oyle oldum ama suan hic bir belirti yok drlar 2-3haftadan sonra belirtiler baslar diyorlar ama o zamana kadar kan testi yaptiracagiz zaten dua ile sabretmekten baska caremiz yok catlatma igensi 10 gune vucudtan atiliyormus ondan once yapilan test yalnis olabilir

Andyou

Rabbim vermeyeceği duayı kalbine düşürmez.🙏🤲⚘
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2018
2.145
2.636
Asilamadan sonra 2 gun bende oyle oldum ama suan hic bir belirti yok drlar 2-3haftadan sonra belirtiler baslar diyorlar ama o zamana kadar kan testi yaptiracagiz zaten dua ile sabretmekten baska caremiz yok catlatma igensi 10 gune vucudtan atiliyormus ondan once yapilan test yalnis olabilir
Bugun ucuncu gunum bnm senin kacinci gunun sonradan hic belirtin oldumu ?

Sjsjeheh

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2019
2
0
Benim ilk asilamamdi ama bugun kotu haberi aldik negatifti bugun en kotu gunum benim agliyorum suan bakiyorum arastiriyorum ama cok yoruldum gercekten allah isteyen herkeze nasip etsin

Sjsjeheh

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2019
2
0
Yukarı Alt