Aşılama yaptıranlar🎈🎊

teolog8579

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2018
3.350
7.428
hadı kızlar uyuyor musunuz yoksaa gun çoktan aydıı :KK200::nazar:
Uyandım ama hala uykum var sanki :-) 27 kasımda aşılamam oldu. Çarşamba test günüm. Ama adet olacak gibiyim. SEnin belirtin var mıydı canım?

BIGEMArd

Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2019
121
81
28
gunaydınlar canım :KK200: :KK24: bende gecen hafta belırtı vardı kasık batması gögüs hassasiyeti vardı hıc bısey kalmadı sadece gogus ucum dokununca agrıyor o kadar .

teolog8579

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2018
3.350
7.428
gunaydınlar canım :KK200: :KK24: bende gecen hafta belırtı vardı kasık batması gögüs hassasiyeti vardı hıc bısey kalmadı sadece gogus ucum dokununca agrıyor o kadar .
Adet belirtim var sadece. Bakalım ne olacak. Çarşambaya kadar gidebilecek miyim ?:halay:

BIGEMArd

Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2019
121
81
28
arkadaslar kendımden bahsedeyım. istanbulda oturuyorum. 27 yasındayım . bır fırmada uzman ( ekonoımist) olarak çalısıyorum . 2 yıllık evlıyım 1 bucuk yıldır bebek ıstedık olmadı. 2 kez klomen ve catlatma iğnesı kullandım ama sonuc negatifti. kasım ayında menagon iğne kullanıp 28 kasımda özel hastahanede aşılama yaptırdım. suan beklemedeyım. bende pcos var ama sıddetlı degılmıs her ay adet gorebılıyorum yumurtamda olusuyor. esımde herhangı bı saglık problemi yok sperm analızlerı normal cıktı. insallah hamıleyım haberlerını yazarım.

teolog8579

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2018
3.350
7.428
Adet belirtim var sadece. Bakalım ne olacak. Çarşambaya kadar gidebilecek miyim ?:halay:

teolog8579

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2018
3.350
7.428
arkadaslar kendımden bahsedeyım. istanbulda oturuyorum. 27 yasındayım . bır fırmada uzman ( ekonoımist) olarak çalısıyorum . 2 yıllık evlıyım 1 bucuk yıldır bebek ıstedık olmadı. 2 kez klomen ve catlatma iğnesı kullandım ama sonuc negatifti. kasım ayında menagon iğne kullanıp 28 kasımda özel hastahanede aşılama yaptırdım. suan beklemedeyım. bende pcos var ama sıddetlı degılmıs her ay adet gorebılıyorum yumurtamda olusuyor. esımde herhangı bı saglık problemi yok sperm analızlerı normal cıktı. insallah hamıleyım haberlerını yazarım.
Senin kanda çıkmıştı sanki canım. Ben mi yanlış hatırlıyorum.

teolog8579

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2018
3.350
7.428

teolog8579

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2018
3.350
7.428
evet canım 14 gun sonra yap dedıler ama hafta sonunu beklerım ben
Benim de çarşamba test günüm. Adey olmazsam kana giderim. Olursam da yine kan ver diyorlar. Bir ay dinlenme sonra tüp bebeğe başlarım sanırım

BIGEMArd

Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2019
121
81
28
aşılama yaptırdıgımızı eşimin aılesıde bılıyor benden habersız soylemış. bılmelerıne hıc gerek yoktu. sureklı arayıp laf arıyorlar. nasıl sınır bozucular allahımm

teolog8579

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2018
3.350
7.428
aşılama yaptırdıgımızı eşimin aılesıde bılıyor benden habersız soylemış. bılmelerıne hıc gerek yoktu. sureklı arayıp laf arıyorlar. nasıl sınır bozucular allahımm
Eşimin ailesinden sadece görümceme söyledim. O da sağolsun kimseye söylememiş. Kendisi de sıkboğaz etmeden nadiren sorar. Kendi ailem biliyor. 2. aşılamam bu. Artık bakalım ne olacak. Keşke tutunmuş olsa.

BIGEMArd

Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2019
121
81
28
insallah canım anlayıslı bır aıle degıller soguk zaten aramız ondan sebep esım benden gızlı soylemıs benı sevmezler pek bende bayılmam zaten onlara :) en ıyısını yapmıssını z soylememekle canım

SERAPGNL

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2018
935
619
37
Kızlar Selam bende aşılama yaptırmayı düşünüyorum, daha fazla vakit kaybetmek istemiyorum. 1 yıl oldu korunmayalı ve 37 yaşımdayım. Aşılama ücretleri nedir, paylaşırsanız çok memnun olurum...

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-09-2020

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 36 gün kaldı.

Bugünlerde bebeğinizin cildi pembe ve pürüzsüz gözüküyor. Çünkü cildinin altında biriken yağlar kılcal damarların kırmızılıklarının görünmesini maskeliyor. Son zamanlarda daha şiddetli ve daha sık Braxton-Hicks Kasılmaları yaşayabilirsiniz. Hatta bu kasılmalar ağrılı olabilir ama normaldir. Bebeğinizi hastaneden evinize götürürken arkaya bakan bebek koltuğuna ihtiyacınız var. Bebeğinize hala bir isim bulamadınız mı?

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Dnz1234

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2014
445
245
27
Kızlar Selam bende aşılama yaptırmayı düşünüyorum, daha fazla vakit kaybetmek istemiyorum. 1 yıl oldu korunmayalı ve 37 yaşımdayım. Aşılama ücretleri nedir, paylaşırsanız çok memnun olurum...
Merhaba canım bende cuma yaptırdım aşılam ücreti iğneler dahil 2.500 tuttu canım inşallah senin içinde hayırlısı olur