Aşılama

mervesun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2019
78
50
Kızlar benim aşılamamı doktor 27.saatte yaptı herkes 36 saat sonra olmuş. 2 gün sonra da ilişki dedi ama biz 3.gün birlikte olduk. Inş tutmuştur 🙏

gunessaime87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2016
336
239
Kızlar merhaba yeniyim 2 buçuk yıldır evliyim eşimde sperm hareketsizliği ve yapısal bozukluk olduğu için doktor aşılama önerdi 22 ekim de aşılama oldu bu gün 8. Gün hiç bir belirti yok sizin bu nünlerde belirtiniz oldu mu birde aşılama olduğu gün eve geldiğim de çok hafif kanamam oldu acaba o yüzden tutmama şansı varmı yardımcı olun lütfen
Umudunuzu kaybetmeyin ilkin de bende sonuç alamadım ama ikinci denemede hamileyim.Doktorunuz kim Ben Esra çabuk cömerte gidiyorum şükür Rabbim nasip etti darısı başınıza.Ben ikinciden bile umutlu değildim ama oluyormuş işte dünya duayla kuruldu dualarımız bir.

Pink_Butterfly92

🐾🐣
Kayıtlı Üye
23 Mart 2015
7.704
7.837
Sperm hareketsizligi ve bozukluk olunca nasil asilama yapabiliyor doktorunuz ?
Bence tup bebege geçis yapinki en iyi spermi secip dollesinler.
Asilama sansiniz normal iliski kadar ki zaten spermlerde problem varmis.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-01-2020

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 35 gün kaldı.

Bebeğinizin kolları ve bacakları, derisinin altında biriken ve toplanan yağ sebebiyle daha dolgun ve yuvarlak hatlı görünüyor. Yağ birikimi orta hamilelikte ki oranı olan yaklaşık %2 den şimdi %12-%15 oranlarına çıktı. Bir iki hafta içinde, deri altı yağları toplam vücut ağırlığının yaklaşık %8 i kadar olacak. Doğum sırasında ağrı kesici seçenekleri hakkında doktorunuza danışın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt