Aşılamada ilk muayeneniz😊Gonal F kullananlar buraya🌹

Kaçıncı aşılamada hamile kaldınız?

• 1-ilkinde (iğne kullanarak).

Toplam Oy: 0 0,0%
  • 3-ikinci denemede

• 3-üçüncü denemede

• Ankete Katılan
    1

anka3334

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2018
1.104
989
14yillik evliyim 2kizim var 10 ve 6 yaslarinda pkos oldugum icin ikiside tedaviyle oldu ve 14yildir hic korunmuyoruz gerisini siz dusunun nekadar vahimim ama cok sukur 2tane oldu sindi 3.icin 1.5yildir ugras veriyorum.
iki kizimda nasil oldu derseniz ilk evlendigimden beri 3.5yil cok ugrastim klomen tedavileri 2 asilama 2tup bebek ve 1dondurulmus sigdirdim 3.5yila ve cok yiprandim ve yolum bir dr a dustu bana ilk 3ay 15kilo ver seni diyetisyene yonlendirecegim bu zaman zarfinda klomen veriyorum ama bu ay degil hastalanip 2.defa kullandiginda kontrole gel takip ederiz seni hamile biraktiracagim dedi ben ilk ay klomen kullandim diyetisyene gittim 1aydada 5kilo verdim ama icimden bunlar benimle dalga geciyor onca tedavi oldum yine basa sarip bununlami hamile kalacagim
derken 1hafta gunum gectigini farkettim ve gecenin 1inde kan verdim veee bingoo 476 degerle hamileydim inanilir gibi degil dunyalar benim olmustu ve 4yasina geldi kizim hala korunmadigimiz halde gebelik olmayinca yine ayni dr gittik ve klomen ovitrelleyle ilk ay yine hamile kaldim simdi 2.kizim 6yasinda ve 3.istiyorum ama 2yil olacak 5defa klomen kullandim 4undede kiste donustu catlatma ignesi kullandigim halde 4ay once asilama yaptim klomenle ama 54.saatte yapti negatif sonuc aldim bende sehir degisikliginden dolayi dr uma gidemedigimden telefonla beni yonlendirmeye basladi igneye basladim ama sagimda 12mm lik yumurta cokta hosuna gitmedi beni bildigi icin sag kanallarda yapisiklik oldugundan cuma gunu kontrole gidecegim solda olmamissa asilamayi iptal edecekmis.. kisacasi 2tane var neden 3.diye diretiyorsun diyorsaniz yasim ilerlemeden 3.olsun diye diretiyorum ama tabiki hayirlisi olsun nasipte varsa olur artik
ne zor zamanlar yasamissiniz cok sukur imi evladiniz var insallah 3.yede kavusursunuz. darisi bizede insallah :KK43:

Yukarı Alt