Aşılamadan sonra silik ikinci çizgi

Smbkc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2020
3
2
27
Arkadaslar 15inde asilama yaptirdim bugun yani 5inci gunde sabredemeyip idrar testi yaptim uc tane ucundede silik de denmez aslibda cok belirgin ikinci cizgi cikti 14unde catlatma ignesi olmustum hamilelik hormonu icerdigi icin pozitif cikabiliyormus idrar testi ama cok umitledim acikcasi ayni durumu yasayip hamile olan varmi testlerin resimleride ekte bi bakin lutfen bu arada 5 gun sonra kan testi istefi doktorum sonuclari paylasirim simdiden tesekkurler
İyi günler bende bu ayın 16 sinda aşılama yaptırdım ama test falan yap demedi doktor bana haftaya pazartesi çağırdı. Birde bana 10 tane iğne verdi karın dan yapmak için. Size de doktorunuz verdi mi iğneden.

Yenidelhi

Zamanla değil duayla gelir beklenen😍
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2019
685
3.432
İyi günler bende bu ayın 16 sinda aşılama yaptırdım ama test falan yap demedi doktor bana haftaya pazartesi çağırdı. Birde bana 10 tane iğne verdi karın dan yapmak için. Size de doktorunuz verdi mi iğneden.
Ben de 18.de aşılama oldum. Bana sadece progestan fitil verdi. İnşallah hepimizin tutmuştur hayırlısıyla 🙏

zeynep.y

Guru
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2007
173
69
32
Çok uzulmemeye çalışıyorum 2-3 gün sonra bir daha bakacağım ama ne bileyim hem sanki tutmuş gbii his oluyor hemde tutmamış gibi çok zor gerçekten 😔
Bende 14 eylul pazartesi gunu oldum asilama bugun 8. Gun .Hem cok umutlu hem cok umutsuzum.gun yaklastikca daha tedirgin oluyorum. Insallah guzel haberler alacagiz.15 gun tam beklemekten baska care yok🙂

Sebaom

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2020
13
5
27
Bende 14 eylul pazartesi gunu oldum asilama bugun 8. Gun .Hem cok umutlu hem cok umutsuzum.gun yaklastikca daha tedirgin oluyorum. Insallah guzel haberler alacagiz.15 gun tam beklemekten baska care yok🙂
Evet sabredeceğiz hayırlı haberler alalım inşallah canım haftaya bugün ozaman senin de net olacak :) bekliyorum haberlerini hayırlısı ile 🙏

Meryemhusna

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2020
16
4
38
Hayir vermedi asilamadan 10 gun sonra gel test yapalim dedi ben dayanamayip idrsr testi yaptim hatta idrar testi pozitif cikinca gel kan ver dedi simfi verdim iki saat sonra sonuc alicam umarim iyi haber paylasirim hrpimizin allah yardimcisi olsun

Meryemhusna

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2020
16
4
38
Kizlar 7.8 cikti 5in uzeri hamilelik diye biliyorum daha 6. Gun oldu asilamada bir hafta sonra tekrar bakalim emin olalim dedi bu deger cikip hamile olan varmi

Cmz090

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2020
5
2
30
Kizlar 7.8 cikti 5in uzeri hamilelik diye biliyorum daha 6. Gun oldu asilamada bir hafta sonra tekrar bakalim emin olalim dedi bu deger cikip hamile olan varmi
Canım bende 15 nde asilama oldum aynen senin gibi dayanamayıp 2 kez test yaptım 2 çizgi çıktı ama diğer çizgi silik çıkmıştı benimde kafam karışık acaba bende mi gitsem sağlık ocağına diye düşünüyorum kan testi icin bana doktorum 2 hafta sonra geldi.seninkine 10 gün mü dedi doktorun belki daha erkendir bazen ılacın etkisi de oluyormus sen yinede dikkat et kendine merdiven çıkma ağır seler taşıma istirahat et inşallah güzel haberler alırsın

Meryemhusna

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2020
16
4
38
Canım bende 15 nde asilama oldum aynen senin gibi dayanamayıp 2 kez test yaptım 2 çizgi çıktı ama diğer çizgi silik çıkmıştı benimde kafam karışık acaba bende mi gitsem sağlık ocağına diye düşünüyorum kan testi icin bana doktorum 2 hafta sonra geldi.seninkine 10 gün mü dedi doktorun belki daha erkendir bazen ılacın etkisi de oluyormus sen yinede dikkat et kendine merdiven çıkma ağır seler taşıma istirahat et inşallah güzel haberler alırsın
Evet canim ayni gun olmusuz asilama 10 gun sonra geldedi ama ben sabredemedim bir hafta sonra tekrar test yapicam fakkat 7.8 gebelik diye umuyorum