Aşılamadan sonra silik ikinci çizgi

Smbkc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2020
3
2
27
Hayir vermedi asilamadan 10 gun sonra gel test yapalim dedi ben dayanamayip idrsr testi yaptim hatta idrar testi pozitif cikinca gel kan ver dedi simfi verdim iki saat sonra sonuc alicam umarim iyi haber paylasirim hrpimizin allah yardimcisi olsun
Rabbım hayırlısını Nasib etsin inşallah. Allah gönlüne göre versin.

Busrayld

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2018
616
358
Bende 14 eylul pazartesi gunu oldum asilama bugun 8. Gun .Hem cok umutlu hem cok umutsuzum.gun yaklastikca daha tedirgin oluyorum. Insallah guzel haberler alacagiz.15 gun tam beklemekten baska care yok🙂
Canım kaçıncı günün belirtilerin nelerdi bende 14 eylülde aşılama oldum hayırlı olsun hamile olduğunu duydum nasıl öğrendin anlatır mısın Rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏

zeynep.y

Guru
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2007
173
69
32
Canim
Canım kaçıncı günün belirtilerin nelerdi bende 14 eylülde aşılama oldum hayırlı olsun hamile olduğunu duydum nasıl öğrendin anlatır mısın Rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏
Canim bende 9. Gunun aksami cok hafif pembemsi kanama geldi.damla damla yerlesme.kanamasndan suphelendim. Ertesi gun idrarda test yaptim gorulmeyen isiga baktiginda evirip ceviridigimde bor silik cizgi gordum. Sonra ertesi gun de yaptim o da bir onceki gune nazaran 1 tik daha belirgin. Ama teste dikkatli baksan gormeyecegin bir cizgi. Bu arada kasik agrim ve halsizlik cok vardi.uyukluyordum surekli. 11.gun aksam doktora gittim dayanamadim. Dr de cok erken cikmazsa moralin bozulabilir dedi olsun yapalim dedim. Sonucim 27.73 cikti. 2 gun asonra yani dun aksam tekrar gittim .degerimin 3 ye katlanmasi geeekiyormus. Dun ku kan testinde de sukur 78 cikti beta. Dr hersey yolunda dedi haftaya keseyi goruruz dedi. Sali yada carsamba gidecegim.
Sen ne yaptin baktirdinmi test yaptinmi. Bugun14 gun oldu.seninle ayni zamanda asilamamiz olmus? Hayirli haberlerino bekliyorum🤲🤲

zeynep.y

Guru
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2007
173
69
32
Canim

Canim bende 9. Gunun aksami cok hafif pembemsi kanama geldi.damla damla yerlesme.kanamasndan suphelendim. Ertesi gun idrarda test yaptim gorulmeyen isiga baktiginda evirip ceviridigimde bor silik cizgi gordum. Sonra ertesi gun de yaptim o da bir onceki gune nazaran 1 tik daha belirgin. Ama teste dikkatli baksan gormeyecegin bir cizgi. Bu arada kasik agrim ve halsizlik cok vardi.uyukluyordum surekli. 11.gun aksam doktora gittim dayanamadim. Dr de cok erken cikmazsa moralin bozulabilir dedi olsun yapalim dedim. Sonucim 27.73 cikti. 2 gun asonra yani dun aksam tekrar gittim .degerimin 3 ye katlanmasi geeekiyormus. Dun ku kan testinde de sukur 78 cikti beta. Dr hersey yolunda dedi haftaya keseyi goruruz dedi. Sali yada carsamba gidecegim.
Sen ne yaptin baktirdinmi test yaptinmi. Bugun14 gun oldu.seninle ayni zamanda asilamamiz olmus? Hayirli haberlerino bekliyorum🤲🤲
Degerimin 2 ye katlanmasi gerekiyor. 3 diye yanlis yazmisim duzelteyeyim🙂

Busrayld

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2018
616
358
Canim

Malesef benim negatif Dr erken yaptığımı söylüyor fakat olsaydı çıkardı çünkü herkes 14. Günde öğrenmiş bat 2 Ekim adeti bekleyeceğim pkoluyım kilo sorunu var her drun dediği gibi kilodan olmuyormuş 😔

zeynep.y

Guru
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2007
173
69
32
Malesef benim negatif Dr erken yaptığımı söylüyor fakat olsaydı çıkardı çünkü herkes 14. Günde öğrenmiş bat 2 Ekim adeti bekleyeceğim pkoluyım kilo sorunu var her drun dediği gibi kilodan olmuyormuş 😔
Yinede bir kac gun daha bekle adet tarihinden birkac gun sonra bile pozitifi gorenleri okudum burada. Olmadi insallah onumuzdeki ay. Bende de pko var. Ancak kiloda dikkatliyim. Bir de ben bu ay protein agirlik cok.beslendim. yumurta sut balik tuketmem normalde , hele balik agzima surmem . Her gun haslanmis yumurrta 1 tane , bir bardak sut ve meyve sik tukettim, hafta da 2 balik yedim, hergun bikactane ceviznyedim.bol yesillik bunlar faydaliymıs. Ve asilamadan sonra hep yattim.bunlara dikkat edebilirsin . Kilo evet hep sorun ama bence moralino bozma ne kilolular hamile kaliyor. Vakti zamani geldigide olacak.insallah🤲

penpepanter38

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2012
561
172
Merhaba kızlar bende 24unde perşembe günü microcip asilama yaptırdım bugün 6. Günüm bekliyorum doktorum inofolic combi ve progestan hap verdi progestan günde 3 tane 100mg alıyorum 10 gün sonra biter o zaman kan ver dedi. Ama ben çok korkuyorum sanırım kan vermeyeceğim 10. Gün 😢😢

zeynep.y

Guru
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2007
173
69
32
Merhaba kızlar bende 24unde perşembe günü microcip asilama yaptırdım bugün 6. Günüm bekliyorum doktorum inofolic combi ve progestan hap verdi progestan günde 3 tane 100mg alıyorum 10 gün sonra biter o zaman kan ver dedi. Ama ben çok korkuyorum sanırım kan vermeyeceğim 10. Gün 😢😢
Kendini nasil hissediyorsun.halsizlik felan bir belirti varmi.ayrica test yapmaktan kacamazsin malesef😀 bende asilama oldum. Dr.15 gun sonra gell dedi.ben dayanamadim 10. Gun idrarfa test yaptim 11.gunde kan verdim cikti sukur. Bence yap.kurtul inan icin icini yiyor insanin o daha da kotu yapiyor. Cok iyi biliyorum o duyguyu

penpepanter38

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2012
561
172
Kendini nasil hissediyorsun.halsizlik felan bir belirti varmi.ayrica test yapmaktan kacamazsin malesef😀 bende asilama oldum. Dr.15 gun sonra gell dedi.ben dayanamadim 10. Gun idrarfa test yaptim 11.gunde kan verdim cikti sukur. Bence yap.kurtul inan icin icini yiyor insanin o daha da kotu yapiyor. Cok iyi biliyorum o duyguyu
Canım halsizlik yok sadece uyku meyilimvar o da progestandan bence kaşık agrım oluyor adetim gelecek gibi ama akintimda var az da olsa. 1.5 yıldır olmuyor her ay hüsran. 7 yaşında kızım var çok şükür ama yine de insan mahvoluyor bu süreçte.
Canım 10. Gün idrarda çıktı mi senin? Bir de micro mu normal asilama mi oldu sana?
Hayırlı uğurlu olsun inşallah canım benim