Aşılamadan sonra silik ikinci çizgi

zeynep.y

Guru
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2007
174
69
32
Canım halsizlik yok sadece uyku meyilimvar o da progestandan bence kaşık agrım oluyor adetim gelecek gibi ama akintimda var az da olsa. 1.5 yıldır olmuyor her ay hüsran. 7 yaşında kızım var çok şükür ama yine de insan mahvoluyor bu süreçte.
Canım 10. Gün idrarda çıktı mi senin? Bir de micro mu normal asilama mi oldu sana?
Hayırlı uğurlu olsun inşallah canım benim
11. Gun de idrarda cok hayali cizgi isiga baktiginda zor gorulen bir cizgi oldu.aksamina kan verdim cikti. Ama bende halsizlik uyku hali cok vardi.ben progestan kullanmadim.bunu bu site de cok duydum ama dr bana birsey vermedi.normal asilama oldum.

penpepanter38

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2012
561
172
11. Gun de idrarda cok hayali cizgi isiga baktiginda zor gorulen bir cizgi oldu.aksamina kan verdim cikti. Ama bende halsizlik uyku hali cok vardi.ben progestan kullanmadim.bunu bu site de cok duydum ama dr bana birsey vermedi.normal asilama oldum.
Allah hayırla yavrunuza kavuşmayı nasip etsin inşallah darısı basima

zeynep.y

Guru
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2007
174
69
32
Canım senin kasik ağrıların nasıldı tarif et desem hatırlar mısın? Bir de doluluk hissi yaşadın mi kasikarda

regl agrısının dısında bır agrıydı bu.zonklama ,batma arası bır agrıydı. ozellıkle sol kasık tarafım cok arıyordu, sagda hafıf agrı vardı.sankı ıcınde bır top var da saga sola oynuyor gıbı bır hıssıyat vardı.hala o agrılar devam edıyor ara ara. gecen gun gece agırdı hep, ertesı gun ıyıdım,yada hafıf sıddetılı oluyor arada.

penpepanter38

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2012
561
172
regl agrısının dısında bır agrıydı bu.zonklama ,batma arası bır agrıydı. ozellıkle sol kasık tarafım cok arıyordu, sagda hafıf agrı vardı.sankı ıcınde bır top var da saga sola oynuyor gıbı bır hıssıyat vardı.hala o agrılar devam edıyor ara ara. gecen gun gece agırdı hep, ertesı gun ıyıdım,yada hafıf sıddetılı oluyor arada.
Evet benim ilk hamileligimdeki ağrıyı tarif ediyorsun canım ama benimki öyle değil şu an maalesef demek ki regl sancısı asilama tutmadı:KK43:

zeynep.y

Guru
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2007
174
69
32
Evet benim ilk hamileligimdeki ağrıyı tarif ediyorsun canım ama benimki öyle değil şu an maalesef demek ki regl sancısı asilama tutmadı:KK43:
Senin bugün kacinci gunun asilamada? Dun 6 degilmiydi? Cabuk pes etme bence bir oncekinde oyleydi yine oyle olacak degil.gunun gelmediyse gelene kadar umidini kirma derim🙂