aşılar

alcin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
karma aşı ateş yaptımı .bebeğim bacağını kıpırdatınca çok ağlıyor.huzursuzluğu geçmedi 24 sat oldu .sizinkilerde öyle oldu mu.bir de pnomokok aşısı yaptırdınız mı.ishal aşısı yaptırdınız mı.doktorunuz ne dedi.ishal aşısı yaptırdık biz :teselli::teselli:senağlama

defne_sal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bende tam o konuya değinecektim dün yaptırdım dünden beri ateşi var ama çok değil huzursuzluğu yok neşesi yerinde.pnomokok yaptırmayacağım ama rotavirüs yaptırmak istedim eşim istemiyor özel aşılara karşı dr paranız varsa yaptırın diyor

floras79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ilk karmada hıc ates olmamıstı ama ıkıncı karmada bıraz oldu atesı,huzursuzdu.ıkı gun surdu,anca ucuncu gun kendıne geldı yavrum

defne_sal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bizim ilk defa ateş oldu banyo yaptırmıştım ben ondan tahmin ediyorum.siz muğlalımısınız

sevhan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
Aşılarla ilgili hiç sıkıntımız olmadı.Gayet herşey normaldi rotayı yaptırmadık bir sürü şey okudum inceledim ama pnomokok yapıldı sorun olmadı

Viola

Yiğitim bitanem..
Pro Üye
Emoji Skoru
3
:nazar::nazar:Ben perşembe günü rotavirüs,pnömoko ve karma aşılarını yaptırdım.herhangi bir ateş yükselmesi veya başka sıkıntı olmadı..:nazar::nazar:

__zeynep__

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ya kızlar 3. ayda mı yaılıyo karma aşı??? lütfen acil cevap

Yukarı Alt